prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Arabo
#222288
Riba: Lepo je bilo spet odteči s tabo in tako sproščeno. Čestitam ti za uspešen trening z vidika novih tekaških podvigov. Drugič spe spet priporočam.
Uporabniški avatar
 Arabo
#230726
Oglašam se, ker se že kar nekaj časa ni noben oglasil.

Obala počasi a neizbežno počasi crkava.....

@ Riba:

Nameravaš odteči Euromaraton Milje-Koper?

Drugače pa sva v petek z Vladom odtekla nekaj km po oblačnem vremenu, in sicer okoli Kopra in do Izole (avtocamp) potem pa čez bolnico nazaj na Markovec. Dobila sva se potem še v Kranjski gori, kjer je bil tudi Lonely. Vlado je v svoji konkurenci razturil in spet dobil medaljo: bronasto v kategoriji.

Danes trening na Bonifiki. Bolj turistično!

ZOKI se je udeležil gorskega teka na Široko. Čestitam!

Ker me oziroma nas čaka verjetno še kar zahteven tekaški weekend, bom vsaj jaz med tednom dvakrat treniral na Bonifiki in opravil en malo daljši počasnejši tek v četrtek zvečer - verjetno z Vladom - proga za določit. Če se še kdo pridruži, naj javi.
Uporabniški avatar
 Arabo
#234391
Pa smo spet malo na terenu.

včeraj (nedelja) sva z Vladom odtekla progo od Markovca peko Olma in Šalare (stara šmarska cesta) do Gažona in mimo Markovega hriba nazaj na Markovec. Po dežju je bil ek prav prijeten: bilo je ravno prav frišno.
 Obala
#234409
oooo,to je tudi moja proga-ko nabiram "hrib",srečam pa samo kolesarje in pa zadnjič enga tekača z pasjim spremstvom-nem.ovčar :lol:
Fina proga,ob cesti se dobijo "energetske tablice" v obliki fig,njami.. :--
Danes pa sem skušala nabrat 21 km po ravnem..pa so me 2x opral-luže ob cesti KP-Izola kjer gradijo cesto nekaj naprej od predora :evil:
lp
Uporabniški avatar
 Arabo
#236173
Po dolgem času sem spet odtekel - el classico (Koper-Škofije). Odločil sem se za intervale 4x5km.

V nedeljo grem odteči spet kak daljši tek (okoli 20 km). Se še nisem odločil za progo. Se kdo pridruži?
Uporabniški avatar
 lonely
#236181
Ker je napovedano slabo vreme...grem kar v Trst.
Su e zo pei clanz,...po klančkih gor in dol...simpatičen tek.
Uporabniški avatar
 Popaj
#236239
lonely napisal/-a:Ker je napovedano slabo vreme...grem kar v Trst.
Su e zo pei clanz,...po klančkih gor in dol...simpatičen tek.


Dobro si se odločil, pri nas dežuje in je hladno.
Sam se nisem udeležil teka ob Savi, ker sem imel včeraj zadnji daljši trening pred LM, vendar, če bi prišel, bi tudi jaz bil med udeleženci. Bi zvedel, kje sem doma-100m zračne linije od starta, na drugi strani Save. Morda drugo leto.
Uporabniški avatar
 lonely
#236243
Popaj napisal/-a:
lonely napisal/-a:Ker je napovedano slabo vreme...grem kar v Trst.
Su e zo pei clanz,...po klančkih gor in dol...simpatičen tek.


Dobro si se odločil, pri nas dežuje in je hladno.
Sam se nisem udeležil teka ob Savi, ker sem imel včeraj zadnji daljši trening pred LM, vendar, če bi prišel, bi tudi jaz bil med udeleženci. Bi zvedel, kje sem doma-100m zračne linije od starta, na drugi strani Save. Morda drugo leto.


Ma,nisem šel nikamor. Dež...zelo mrzlo...burja 60-80 km/h
A mislil sem narediti vsaj "par korakov" pred LM...med tednom pa spet delam cele dneve.
Nič...LM bo treba opraviti z "glavo"...brez treningov.
Uporabniški avatar
 Arabo
#236268
Lonely, skoda, da nisi nič javil. Danes popoldan sem se kljub vetru, hladu in večinoma oblačnemu vremenu odpravil teči. Proga: Markovec-Izola-Strunjan in nazaj (cca 18 km). Po poti je bilo zelo malo ljudi, srečal pa sem le eno tekačico in enega kolesarja (drugi kakih 10 pa so bili sprehajalci-pohodniki).

Okoli 15-ih, ko sem startal je celo za kratko posijalo malo sonce. V strunjanu pa me je ujel rahel dež(rosenje).Tek pa je bila prava uživancija.
 BoštjanU
#236405
Ker grem v petek u Valdoltro, mogoče pridem že v četrtek naredit en tek po obali, nekje od Ankarana do Pirana in nazaj :D Točno sporočim v sredo...če bo kdo imel čas se mi lahko pridruži :wink:
Uporabniški avatar
 Arabo
#237595
Danes (sobota) popoldan (predvidevam okoli 16-ih) bom poskusno in v bolj turističnem tempu pretekel novo progo martinovega teka (SanSimon-Belveder-Dobrava-Izola-Jagodje-Livade-Polje-Izola-SanSimon).
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA