prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 ZOKI
#216912
riba napisal/-a:Danes sem po tromesečni pavzi ponovno odtekla 10 km. Družbo mi je delal tekač Ajm, ki ima kar neki kilometrine za sabo. Tekla sva v Škocijanskem zatoku, skoz klepetala, tako da je šlo 5 krogov kar hitro mimo. Ajm je tek nadaljeval proti Kopru, sicer bi mu z mano zakrnele noge :wink: .

Počasi se vračam na tekaške piste... :--

Tako da se lahko zmenimo še za kak tek :D


Nekdo je vstal iz zimskega spanja. Bo ˝RIbica˝ za premislit, da si spremeniš vzdevek v ˝Medvedko˝, ker ribe so non-stop aktivne. No, možno je, da se motim, pa si bila aktvina kje drugje, glede da ti je uspelo preteči 10 km brez problemov po tromesečni pavzi :clap: . Lepo bi bilo, da spet odtečemo skupinski tek. :lauf: . Kot je že ˝Arabo˝ se nam komot pridružiš pri tekaških treningih ŠD 3Šport (kar lepo število deklet teče na treningih)!! :wink:
Uporabniški avatar
 riba
#216933
Arabo napisal/-a:Sem že mislil, da si totalno "zgubljena". Čestitam.

10 km po daljši pavzi je fuuuuulllllll dobro. GSM številko imaš. Ko nameravaš kaj teči, javi. Drugače pa sva z Zokijem, Vladom in Danjelom skoraj vsak ponedeljek in sredo ob 19h na Bonfiki (trening z ŠD 3šport).

Mogoče pa se srečava kot povezovalca solin v Strunjanu ali Seči ali kje vmes.


Ahh, pa saj nisem šla kar takoj 10. sem pred tem še 6 pa 8 oddtekla :mrgreen:
Ko bo mal več kondicije se mogoče prikažem na Bonifiki :oops:
Na Soline me žal tudi ne bo, ker grem mal na sneg, lahko pa se vidimo v Sežani :wink:

Jaz sem tudi za en turistični tek/hojo Bertoki-Škofije. Sploh za Medvedke je to bolj primerno. Kdaj gremo???
 ajp
#216948
Glede na to,da sem ribo v živo spoznal šele včeraj,sem imel občutek,da je tistih 10 pretekla z levo"nogo"saj se ni niti pošteno zadihala :clap:
Uporabniški avatar
 Arabo
#216974
Napisala si, da sta odtekla 5 krogov, kar je (5 x 2 km) po mojih izračunih 10 km (razen če se moj GPS neprestano moti glede dolžine kroga v Škocjanu). :D

Ja, "ribica" je zelo skromna. Ma, ko se zašiba,..... vroooommmm. :clap:

Če si za, bi odtekli/sprehodli v petek popoldan. Ker upam, da je vsem lepše teči po soncu, predlagam, da se dobimo v zgodnjih popoldanskih urah (med 15. in 15.30, najkasneje pa ob 16-ih) v Bertokih. Ker je napovedano poslabšanje vremena, se še čujemo.

V primeru lepšega vremena pa nameravam v soboto na sprehod-pohod na Slavnik.
Uporabniški avatar
 admiral
#216995
Zdravo banda,

Upam, da se kmalu srečamo na Bonifiki ali v Zatoku. Že od začetka leta furam nadležne poškodbice, tako da je kilometrina porazna. To me je prisililo, da sem skenslal večino letošnjih planov in padla je odločitev da se pozabavam s "kvazi" bosonogo varjanto - Vibram FF. S tem praktično začenjam z nule. Napredek je počasen a vztrajen :)
Nazadnje spremenil admiral, dne 04 Mar 2010, 11:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 olem
#217074
Arabo napisal/-a:
Drugače pa poteka proga od pizerije-gostilne Kortina v Bertokih po stari cesti za Dekane (Ljubljano). Po kakih 500 m zaviješ desno na kolesarki/peš poti in tečeš po njej (po lesenem mostu čez reko Rižano, pod železniškimi tiri in mimo konjev in koz) dokler spet ne prideš do stare magistralne ceste za Dekane (nekje pri Lami). Prečkaš cesto in po parkirišču Lame tečeš do Škofij...........


Živijo

Glede na to, da sem iz Postojne in mi Koper ni preveč znan bi rabil malo pomoči :).
Sicer mam namen prit v nedeljo tečt na obalo. Z mano bi prišla tudi moja z vozičkom. Zanima me, če se da po tej poti it tudi z vozičkom ali je preveč nevarno (cesta).

če ne gre z vozičkom, mi lahko poveš za kako dobro turco okoli 10 km v eno stran, tako da se da tudi z vozičkom.

Hvala
lp
borut
Uporabniški avatar
 Arabo
#217090
Bi šel s tabo, a žal tečem zjutraj v Gorici.

Večina poti je varna za sprehod ali tek z vozičkom, saj po poti ni dovoljen promet z motornimi vozili (Seveda pa gre kakšen moped ali skuter, a do sedaj nisem z njimi imel nikoli težave). Dokaj številni so sprehajalci, tekači in kolesarji. Problematičen bi znal biti edino prehod magistralne ceste pri Lami (kakih 50 m tečeš ob cesti in ni označenega prehoda za pešce), a ni gost promet. Od Bertokov do desnega odcepa za kolesarsko/peš pot proga delno poteka po pločniku delno pa tudi ob cestišču (ni dosti prometa), to je skupaj kakih 500m, zato ti priporočam, da pričneš teči pri odcepu (tu lahko tudi parkiraš vozilo, če ni gneče).

Drugače pa po Porečanki (Parenzani) lahko komot odtečeš "varno" tudi odsek od Strunjana do Izole. Parkiraš pri semaforju v Strunjanu (levo!!!!) in tečeš nazaj proti Izoli po Strunjanski dolini in pod tunelom do Izole ter seveda nazaj. Proga se tudi v tem primeru v eno smer rahlo dviga, za nazaj pa seveda rahlo spušča. Če greš tudi malo ob cestišču (pločniku) in mimo semaforja v Izoli (Jagodje) pa prideš do plaže v San Simonu.

Upam, da sem napisal razumljivo in ti bo v pomoč. Sicer pa se javi, če boš tudi drugače kje na Obali pa ti bom/bomo lahko več pomagal/i.
Uporabniški avatar
 olem
#217093
Super Arabo! Hvala!

Se bom odločil za eno varianto. Najbrž bo pa kar tista strunjan - izola. Je za slišat zelo prijetna :). Hvala ti res.
Drutgače pa na obali bom še drug teden na solinah, potem je sežana...mogoče pa se vmes še kaj najde za obalo :).

Drugače sem mel tud jaz namen it v Gorico, sam je splet okoliščin pripeljal do tega, da se nisem prijavil ob času, potem pa sem kar malo pozabil na to, čeprav mam teka v zadnjem obdobju kar precej in mi tudi ne bi bil problem odtečt 21km...
Lahke noge pa dober rezultat!!!

lp
borut
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA