prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 Coldinside
#219694
Jst sem danes ze bil, tam okoli 12, ker kasneje ne morem, super proga (malo spremembe od prej), preteku 5 krogov pol je pa desno koleno reklo dovolj in sem mogu zakljucit :)
Porabil pa sem cca 1:08 min ce se prav spomnem. Kaksne case imate kej drugi ? :)

Lp
Uporabniški avatar
 Arabo
#219711
Škoda, bi se lahko pridružil meni in Ribi popoldan na progi Bertoki-Škofije.

Čas je odvisen od cilja, ki si ga zadaš (seveda ni pričakovati kakih posebnih hitrostnih rekordov ali rušenja le-teh). Če tečeš intervale ali tempo tek, je čas zagotovo krajši, kot če tečeš lahkoten (turistični, shujševalni, smejalni,.....) tek. Sicer pa je glavno, da se teče in druži.
Uporabniški avatar
 riba
#220012
Coldinside napisal/-a:Jst sem danes ze bil, tam okoli 12, ker kasneje ne morem, super proga (malo spremembe od prej), preteku 5 krogov pol je pa desno koleno reklo dovolj in sem mogu zakljucit :)
Porabil pa sem cca 1:08 min ce se prav spomnem. Kaksne case imate kej drugi ? :)

Lp


Moj čas je podoben tvojemu :wink:

En dan v tednu bi res lahko odlaufali eno skupinsko. Samo dan in uro je treba določit :roll:
Uporabniški avatar
 lonely
#220084
Dovolj heca (in sramote)....tečem vsak dan...štartam ob 19-ih...Izola avtokamp.

Tempo...4-5.00 min/km....oziroma... se prilagodim družbi.
 Mladen
#220096
take_it_easy pokličli me da se zmenimo za tek približno imava isti tempo 031487213 pa si izberemo malo bolj razgibano progo okili kopra lp in prijeten dan ti želim
Uporabniški avatar
 Arabo
#220159
Lonely: v petek se ti pridružim - sigurno. V četrtek pa mogoče. Sem zmenjen z Mladenom že zjutraj in še ne vem kako bom potem, saj sem že včeraj zvečer treniral na Bonifiki, kjer sem srečal AJP-a, skupaj z ZOKI-jem in Vladom.

Po dolgem času..... spet..... YESSS.
 Coldinside
#220365
Moj čas je podoben tvojemu :wink:

En dan v tednu bi res lahko odlaufali eno skupinsko. Samo dan in uro je treba določit :roll:


Aha, sej me je samo informativno zanimalo, kako kej drugi tecete :)
Mam pa manjse tezave z mravljincastimi prsit in se morem sem pa tam ustavljat. Mam pa nove superge in nogavice, zaenkrat ni se nic boljse, upam da bo s casom minilo...pol se vam kej pridruzim :)

Lp
Uporabniški avatar
 riba
#221868
Za jutri se z Arabom se dogovarjava za tek cca 14 km ...upam, da bom zmogla :oops:
Štart avtokamp Izola ob 18.00 uri.
Se še kdo pridruži (Lonely, Ajp, Zoki,...)????? :roll:
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA