prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Dule
#1085
Miha predlagaj termin, zame bi bilo možno soboto ali nedeljo dopoldne.
Uporabniški avatar
 Dule
#1087
meni je OK! Ali velja 20.12 ob 10 uri v Dolskem pred Vegovim hramom- tam je tudi sicer start teka?
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1089
Ja, zame načeloma velja, sam če je kdo slučajno iz centra lj al pa kje bliz k sm mislm da brez prevoza :(
Uporabniški avatar
 ero
#1096
MihaPR napisal/-a:Ja, zame načeloma velja, sam če je kdo slučajno iz centra lj al pa kje bliz k sm mislm da brez prevoza :(


kje točno pa stanuješ? jaz sem iz Črnuč a bi se gotovo dalo zmeniti :)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1097
U centru, zravn filo faxa na aškrčevi :) no sej, je se več kt en tedn, bom ze neki pogruntu do takrt :)
Uporabniški avatar
 nada
#1124
Fantje, jaz bi se vam tudi rada pridružila na sobotnem treningu, če se seveda strinjate in če bom seveda zmogla. Drugače pa sem Nada, nova na vašem forumu, velika ljubiteljica teka :oops:
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1125
Dobrodošla na forumu NAda. Drugače sem dal že v drugi temi predlog, lahko naredimo trening kar na Rožniku, tam 13-14 km s kombiniranjem prog?
Uporabniški avatar
 Dule
#1126
Glede na to, da se je avtor(Miha) predloga trening teka v Dolskem premislil, potem pač velja v nedeljo ob 10uri na parkirišču pri živalskem vrtu, kajne!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1127
Glede na to, da je Rožnik mal bližji, da je razgiban teren in da lahko s kombinacijo prog dosežemo tam skoraj 14 km gremo lahko kar sem probat, da je mal bližji. Pa upamo na lepo vreme, tako v nedeljo kot v petek 26.12 v Dolskem :)
Uporabniški avatar
 Dule
#1257
s Pio bova jutri šla na trening v Dolsko. ob 10. bova pred Vegovim hramom, če bi se kdo želel pridružiti...


z veseljem bi prišel, samo sem trenutno zelo prehlajen in se trenutno čuvam notri na toplem. Bom videl kako bo moje počutje jutri zjutraj in če bom ocenil da je boljše pridem zraven.
Uporabniški avatar
 bojanu
#1258
Takrat bomo že na kolesu na predbožični turi :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA