prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#367604
Četrtek , 6. avgust dopoldan.

Naredil sem klasično Golado. Jasno levo, se pravi za nepoučene najprej v smeri, kjer se gre na Golovec po stopnicah.
Z menoj v domišljiji ste bili mnogi.
Ne bom vas našteval.
Ne bom navajal časa. Hodil pa nisem nič.
Lepo je bilo. Za dušo in telo.
#367699
Sicer nihče zaenkrat tega ne bere, ampak včeraj sem po dolgem času naredil 10 km.
Toliko, da se ve. Ni bila ravno Golada, ampak del mene v spiritualnem smislu je bil tam in sanjal o dobrih starih (družabnih :drink in tudi hitrih :clap: ) časih.
#367720
raziskovalec napisal/-a:Sicer nihče zaenkrat tega ne bere, ampak včeraj sem po dolgem času naredil 10 km.
Toliko, da se ve. Ni bila ravno Golada, ampak del mene v spiritualnem smislu je bil tam in sanjal o dobrih starih (družabnih :drink in tudi hitrih :clap: ) časih.


Kako ne beremo? A midve z zz topko sva nihče? :shock:
#367721
ZZ - topka in *spela

Prav hvala vama za prisrčne odzive.
Golada se bere. :D
Golada je stanje duha včasih pa tudi telesa.
:laola :clap:

Pogrešamo pa O SLona in Jusufa, pa še marsikoga.
:lol:
#367722
spela* napisal/-a:
raziskovalec napisal/-a:Sicer nihče zaenkrat tega ne bere, ampak včeraj sem po dolgem času naredil 10 km.
Toliko, da se ve. Ni bila ravno Golada, ampak del mene v spiritualnem smislu je bil tam in sanjal o dobrih starih (družabnih :drink in tudi hitrih :clap: ) časih.


Kako ne beremo? A midve z zz topko sva nihče? :shock:



Čakaj, čakaj, napisal sem zaenkrat. :idea:
Vidve sta vsekakor nekdo in ne nihče :D
*spela čestitam za legendarno disperzijo obvestil-a , skladno s svetlo tradicijo te rubrike.
#367723
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

Samo toliko, da se ne pozabi. V sredo 30.8.2017 je imela Golada 12 let. :)
V četrtek 07.9.2017 ob 18.00 bo Golada z analizo in načrti za novo petletko. Peškote prinesite seboj. :)

Lp, oranzni slon


Tole je bilo pred tremi leti. Kar pomeni, da bo Golada v kratkem postala 15-letnica!

To bi bilo treba proslaviti, kaj pravite? V četrtek?
  • 1
  • 394
  • 395
  • 396
  • 397
  • 398
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA