prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 lenka
#54005
A je možno koga od vas kdaj srečat v kamniških gmajnah? Tudi trim šteje. Tolk, da vem, koga pozdravljam :D
Uporabniški avatar
 Učenec
#54022
Seveda je možno.








Vse je možno...
Uporabniški avatar
 andrejl
#54028
možno, možno...

sicer poleti bolj redko, ampak pozimi pa redno...
Uporabniški avatar
 Darja
#54038
Kako ne :!: Srečamo se lahko na trimu, na Starem gradu, na poti v Kamniško Bistrico, po Podgorju pa naprej mimo Publicusa proti Mengšu in Vodicam (ta dolge variante), aja pa na Primožu pa tud v savni pr Franet, če glih. Ti kar pozdravljaj, vse po vrsti :D LP, Darja
 Nataša
#54047
Uh, Kamnčani, to je pa najbolj čuden folk... :lol: Najboljše se jih je kar izogibat :!: :wink:
 lenka
#54066
Nataša napisal/-a:Uh, Kamnčani, to je pa najbolj čuden folk... :lol: Najboljše se jih je kar izogibat :!: :wink:

Ja, sm slišala, da radi zatajijo svoje korenine... :twisted:
 Nataša
#54067
Ti boš že vedla, ko ti zraven piše LJ :wink:
 tae
#54078
Nataša, ne boš verjela ampak prehitela si me v dani temi. Prav danes sem razmišljal da bi tu odprl temo za Kamničane, glede na to da sem jaz totalen lokal patriot. Kljub temu, da delam v Ljubljani, se nisem hotel preseliti v Ljubljano, ampak bom vztrajal v Kamniku dokler bo le možno. Kamničani se po mojem vsi vsaj na videz poznamo. Jaz sicer med tekom in tudi drugače vsakogar pozdravim. Srečaš me lahko vsepovsod, ker nimam točno določene trase, pa tudi raje imam raznolikost. Zavedn Kamnčan.
 tae
#54079
Sorry zmotil sem se. Temo je začela Lenka. Avtomatsko sem omenil Natašo, ker trenutno le njo poznam tudi osebno.
 Nataša
#54082
hm, dokler sem še živela v Kamniku, sem med tekom srečevala marsikoga in večino jih nisem poznala :shock: Včasih sem se zvečer zaletela v brata, ki je tudi tekel, včasih pa v svojega fotra, ki se je šel kao sprehajat, v bistvu je pa malo pazil name :lol: Večina ostalih tekačev ni pozdravljala ali odzdravljala.

Priznam pa, da svoje kamniške tekaške poti precej pogrešam :cry: ...
Uporabniški avatar
 Darja
#54124
Nataša, res ne vem kdaj si ti to tekala po Kamniku in okolici in zakaj te tekači niso pozdravljali, jaz nimam takšnih izkušenj. Če nič drugega, si vsaj prijazno prikimamo (če imam že glih kljun zlepljen s ta gosto slino).
Še bolj me pa zanima, zakaj imaš Kamničane za čudn folk :?: :?: :?:
Če si tekala z "vassejepanajboljšizogibat" izrazom na obrazu, potem bi to lahko pojasnilo marsikaj. Dasiravno sem priženjena Kamničanka, me tole o čudnem folku vseeno malo grize. Če nič drugega, imam enga takšnga doma (če mularije ne štejem). LP, Darja
 Nataša
#54126
To je bil samo hec, Darja. Mogoče malo preveč interen. Ne vsega preveč resno jemat. Pravzaprav me sploh ne resno jemat. Pa še smajli je bil zraven.
Kamnik je kul. Ga pogrešam. Je moj dom. A čem še kakšno od Simone Weiss zapet? :lol: :lol:

Hja, pozdravljanja in odzdravljanja pa ni bilo. Se verjetno nisva srečali. :wink:
 Nataša
#54128
hribovc napisal/-a:Zanimivo! ?


...je kaj? Da v Bistričici se pa pozdravljate? :lol: :lol: :lol:
 hribovc
#54153
Nataša napisal/-a:
hribovc napisal/-a:Zanimivo! ?


...je kaj? Da v Bistričici se pa pozdravljate? :lol: :lol: :lol:


Verjetno se pozdravljajo
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA