prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 MihaPR
#221515
Pred kakšnim tednom sem odkril zaključek gozdnih poti nad Kriškim bajerjem. Zanimivo za dopolnitev tavanja po tunjških gozdovih.
Uporabniški avatar
 BO-JAN
#221542
Jst sicer govorim o podgorski gmajni, ampak saj je vseeno, možnosti je res veliko, tako da si lahko skrajšaš ali podaljšaš svoje tavanje po poteh. Ni hudir da se ne bomo kdaj srečal :--

Lp Bojan
Uporabniški avatar
 MihaPR
#221557
No, saj je verjetno res podgorska :) Tam zadaj se res najde vse in še malo, nikjer pa še nisem zasledil kakšnega zemljevida oz. opisa poti.
Uporabniški avatar
 teoo
#221571
meni, kot priseljenem kraševcu kar ne gre v glavo, kako lahko pri vsakem raziskovanju poti po ti podgorski gmajni (in drugi okolici kamnika) pristanem v potoku :mrgreen: Pri nas je že praznik, če vidim vodo na površju zemlje, tukaj pa velikokrat kak kilometer prevozim kar po vodi. ...sicer je verjetno "delno"( :mrgreen: ) krivo tudi moje vztrajanje v krožnih rundah, ker rikverc po isti poti pa že ne bom šel :--

Btw, a pozna kdo kako povezavo med potmi, na katere se pride pri Zapricah in podgorsko gmajno, ki ne vključuje asvalta? Eno varjanto , ki ji lahko samo delno rečemo pot, je tretji kilometer na ti poti http://bit.ly/a8TCOO ....btw, 5.kilometer je po potoku :mrgreen: )

lpm
Uporabniški avatar
 MihaPR
#221691
Vidim, da ima še nekdo iste probleme kot jaz, tale gnajna je zaradi geologije fino prepredena z raznimi potočki, stoječimi vodami, pol močvirji, itd :) Tako da se da fino gazit gor in dol po vodi.

Drugače, malo naprej od 2 desno ni asfalta?
Uporabniški avatar
 teoo
#226931
je je asvalt, sam jaz ga ne maram:)


btw, pot med zapricami in kriškim bajerjem po vrhu grebena je fenomenalna.


še eno vprašanje: a ima kdo kje zacahnjene kilometre za intervalni trening? Na stadionu se mi ne da, fajn pa bi prišel ravninski makadamski kilometerski kos poti
 _stella_
#292425
Bom pisala kar tukaj, mogoče pa kdo od Kamničanov začetnikov pogleda v to rubriko. :)

Kot že omenjeno iščem družbo za začetni tek po kamniških ulicah in poteh.

Torej začetniki, dobra družba, poznate koga? Kot vas berem ste tukaj že vsi pravi (pol)profesionalci. :)

LP
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA