prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 matjaz
#2685
:D :D :D Da ne bo pomote, tako sem tekel lansko leto. Letos sem skupaj spravil komaj 3 teke po 7km. Torej kdor gre z menoj naj vzame cajtg, da mu ne bo dolgcas. Fotr ti si pa en taprav kalibr, jamras, teces pa prakticno vsak dan. Ko bom zacel bom moral kar garat, da mi ne bos uhajal.
 dragons
#2687
matjaz napisal/-a: Zame je recimo PST okoli ljubljane, 35 km tempo 5.30-6.00 idealen

Matjaž dal si mi idejo.Da letos skupinsko pretečemo PST v pogovornem tempu. Za mobilne okrepčevalnice se pa kasneje zmenmo.
Kaj pravite? :roll:
Uporabniški avatar
 Fotr
#2688
matjaz napisal/-a:Fotr ti si pa en taprav kalibr, jamras, teces pa prakticno vsak dan. Ko bom zacel bom moral kar garat, da mi ne bos uhajal.


Kalibr sem res, okoli 100 kg, se nočem vagat, ker sem potem slabe volje :? , tečem pa vsak drugi dan, od 40 minut do 1 ure (torek, četrtek, sobota), v nedeljo drsanje ali rolanje, ponedeljek, sreda, petek hoja do 1 ure. Moram priti vsaj na lanski nivo (10 km pod eno uro) :cry: , ker sem letos začel spet brez kondicije. Dvakrat sem imel smolo lansko leto: Spomladi me je zadel en virus, ravno pred Sežano, potem pa še jeseni pred Ljubljano. Do konca leta sem se komaj pozdravil, jedel sem kot Bajsi :lol: , kondicija je izginila, kilogrami so narasli, tako da sem začel teči po Poletovem programu teka za začetnike. Prva preizkušnja bo Socerb. Bomo videli! Tečem res kar pogosto, ampak brzine, te pa ni.. :cry: ..tudi poleg mene se da brati cajtng, mogoče še kakšno knjigo, naj Tuareg pove. Končno bova pa kdaj skupaj lahko cajtnge brala :D
Uporabniški avatar
 Bajsi
#2689
dragons napisal/-a:
matjaz napisal/-a: Zame je recimo PST okoli ljubljane, 35 km tempo 5.30-6.00 idealen

Matjaž dal si mi idejo.Da letos skupinsko pretečemo PST v pogovornem tempu. Za mobilne okrepčevalnice se pa kasneje zmenmo.
Kaj pravite? :roll:

Helou!
Ja, ja, jest tud. Bom pridem, ne bom nikamor bezal!
Uporabniški avatar
 milkec
#2696
ja jaz laufam max od 5.20 (po ravnini) do 5.40 (po hribih), pa še to, če mi gre ve po načrtih...

Tako da se priporočam vsem junakom s takim ali počasnješim tempom.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#2700
dragons napisal/-a:
matjaz napisal/-a: Zame je recimo PST okoli ljubljane, 35 km tempo 5.30-6.00 idealen

Matjaž dal si mi idejo.Da letos skupinsko pretečemo PST v pogovornem tempu. Za mobilne okrepčevalnice se pa kasneje zmenmo.
Kaj pravite? :roll:


Dragons, sem za, samo da nogo saniram :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA