prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 matej-jethro
#87917
Hahaha, ja mene itak, sam da bom v prijetni družbi! razennnn...če sta LojzeP pa Aleš svizca gledala :shock: k je neki zavijou v nasprotno smer! Ne bom zvedu, dokler ne vidm na lastne oči 8) Se prav, Vlajko...pejmo bacat oči v smeri nasprotnih kazalcev!
Uporabniški avatar
 Junc
#87923
He he, sem danes sporbal to alešovo teorijo. Bil je lep dan in sem prav upal na to, kaj bo mimo priletelo. Pa lej ga zlomka, zgleda da se Brdo obnaša tako, kot so pred davnimi časi drsali v dvoranah (so menjali smeri). Danes sem prehitel nekaj tekačic, nsaproti so mi pa same grde :evil: face hodile. No, mogoče se do četrka spet obrnejo.
 matej-jethro
#87925
Ma jasno, normalno, da se bo obrnil! Dons si mel pač neverjetno smolo :( taka smola (vem, ker sm šel v ta stare knjige gledat) se pojavi le enkrat na 1248 ravninskih tekov!!! :wink: To sem zasledil v ta isti knjigi, k jo je že Tini omenjou "Cestovno trčanje"...men pa jo je na Pašmanu dal v dar njen avtor, dr.Pavao :cast:

se vidmo!!!
Uporabniški avatar
 vencelj
#87928
A je v Kranju še kej aktualna res lepa proga za tek z Jošta mimo Špičastega hriba na Mohorja?
Uporabniški avatar
 lojzeP
#87930
upam, da zgoraj omenjeni gostobesedni napovedovalec zagledenih se videnj :mrgreen: v četrtek res upošteva markacije za Brdo ( prvo veliko slovo ) :idea:
kot priporočljiva oprema se podrazumeva tahinavske sončne očale 8) ( kosooko bacanje okic ob dogodku - jp :idea: ), kot obvezna pa tavelk stričevski tošl ( manjkajoči prejšni teden pri ktermu ptiču že ) :toast:

p.s. seveda dobrodošel tudi žlahtnik - tokrat SD ni u igri ...... € pa zaželjeni :beer:
 matej-jethro
#87939
no frks, no peniks...pridem! Odkar ni ob četrtkih po tv-ju nadaljevanke "Šerif iz New Yorka", ni nobenga razloga, da bi bilo kej drugače! fader Miha? ga pobaram :wink:
Uporabniški avatar
 tini
#87947
Huh, ocitno bom se ob eno free analizo - v cetrtek me namrec ne bo.

Sicer pa, je kdo danes za eno vecerno speed Brdo na visokih obratih ?
Startam ob 18:30, tudi LojzeP grozi da pride.

Pa v prtljazniku se mi se vedno valja kaksne 3/4 kasete (alesevega) laskega..

lptini
Uporabniški avatar
 ales
#88059
Hudo današnje Brdo-postavil dva PBja v enem dnevu: 18.18 okoli Brda in 10x toliko časa na analizi...anyway, je tini spustil ene par nepozabnih, neverjetnih, zabeleženih v (njegovem?) Ipaqu, naredili taktiko za Mnišek, Beograd, zbirali prvega člana ŽK, kako do Devina, Metlike, Insbrucka ...še dobr, da ni bilo mikrofonov pod mizo.

In najboljše danes: peta me tudi slučajno ne boli..je rekla moja gobčna punči, daj ti tole jutri povej še enkrat..tale mešanica naklofena-smrekovega mazila-avtosugestije-kolesarjenja-in kozletine očitno dela čudeže.

Ja, v četrtek pa upam na en krog teka..


p.s.
vencelj napisal/-a:A je v Kranju še kej aktualna res lepa proga za tek z Jošta mimo Špičastega hriba na Mohorja?


To je še vedno moja omiljena "gorska" trasa. Ravno toliko teka v klanec sem sposoben spravit skupaj. Od stopnic mimo zajetja, potem pa v lahnem drncu do kapelice. Res zmeren klanec, ravna podlaga, veliko sence, malo ljudi; najin običajen vikend tek
Uporabniški avatar
 vencelj
#88074
Ima pa izhodišče na Joštu (Javorniku ali Stražišču) še en lep in zanimiv "krak": Čepulje- Planica (Lavtarski vrh), Križna gora...
 janezu
#88143
poti in potke preko jošta,špičaka do mohorja so zelo lepe in tudi priljubljene.dokaj redno tečemo boni, šavsi,đon,ju,občasno kalan,iztok,vendar skoraj vedno dopoldne.lahko se zmenmo(po 12 urah K.)za kakšno uro. LP ju
Uporabniški avatar
 vencelj
#88152
Glede na to, od kje sem, imam običajno izhodišče za tek med Mohorjem in Joštom iz druge strani-z Mohorja ali pa kar podaljšano varianto npr.
od cerkve sv. Jedrt nad Lajšami. Tečem pa v glavnem le ob koncu tedna (čas), redko pa med tednom (pozno popoldne).
Uporabniški avatar
 Vlajko
#88154
Ti to lahko rešiš takole: :idea:

1.) Pustiš avto (kolo, moped, sekirco, rolerje,...) pri mostu v Praprotnem.
2.) Pičiš po markacijah na Križno goro - Planico - Čepulje.
3.) Iz Čepulj pa po cesti mimo Strmice in Bukovščice na glavno cesti ter do avta.
4.) V Lušo na pir. :wink:
Uporabniški avatar
 vencelj
#88159
Variant kolikor hočeš, samo malo domiseln morš bit, pa mal žilce za geografijo morš met. Jaz zelo rad odkrivam svet"pred domačim pragom"-predvsem peš, tako več vidiš in več spoznaš...
Ljudje bi pač radi odkrivali svet, pa večinoma še lastnega praga in lepot, ki jih nudi, ne poznajo.
Uporabniški avatar
 Vlajko
#88173
Vlajko napisal/-a:Danes okoli 18.00 bom štartal iz parkirnega prostora Hotela Kokra, gibal (kao tekel) pa bom v smeri urnih kazalcev. 8) :wink:

Vse ostalo, razen štartnega mesta (Brunarica, mežikanje nasprotiletečim luštnim puncam, pošiljanje lastnikov neprivezanih psov nekam,...), ostaja nespremenjeno. :)

Vse to velja tudi za današnji četrtek. 8) :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#88235
Sej'm bil je živ. :D

(Prvi, ki je iz njega ušel Press.) :wink:
  • 1
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 148

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA