prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 matejbeke
#4414
Pozdravljeni! :D
Zanima me, če obstaja v Kranju ali okolici skupina tekačev, ki skupaj opravlja treninge(vsaj nekatere)? :roll:
Uporabniški avatar
 ales
#4421
Ja v Kranju je tudi veliko tekacev..., samo tecej(m)o vecinoma vsak zase. Meni naprimer od Primskovega do Kokrice in naprej do Srakovelj ob 21.00 ni skoraj nikoli dolgcas. Se raje imam tek od Javornika do Mohorja. Nekaj vzponov do Spicastega hriba, drugace pa med upokojenci po lepi, vecinoma ravninski, tudi v mokrem neblatni poti. Se nisem sprobal, a v druzbi bi bilo morda se bolje? Naslednic jutri, 4.4.04 ob 14 iz Javornika?
Uporabniški avatar
 lojzeP
#4775
Živjo Matej !
A ti bi pa kr mal trenirou z nami. 8) A pa ti veš ( veš, veš ), da smo tukej večinoma bolj ljubiteljski tekači - z rekreativnimi ambicijami ( vsaj po moje je tako ) - razen nas nekaterih, ki gremo na naslednje OI . :D :D :D . A bi ti hotel komu od nas kaj slabega, ha, ha, ha . Ljudje božji, pejte si ogledat njegov rezultat v Sežani, pa sem slišou, da ni blo vse kot je treba.

Šalo na stran.
Sicer se poznava ( tudi par besed sva rekla v Sežani ), tako, da sploh ni problema za kakšen "giro " okrog Brda, kjer, kot slišim, tečejo tudi tvoji sodelovci ( če bo Ivo - brat za to, se naj še on pridruži ).Ko pa pridemo skupaj, pa prosim upoštevaj, da lahko tečeš tudi v "nižji prestavi".
Malo pobrskaj po forumu, kjer imamo osebne podatke, pa se kej oglasi, velja !

2x LP
Uporabniški avatar
 lojzeP
#7195
Ker že cel mesec ni bilo odziva ( se smatra, da se nič ne trenira ) vabim potencialne ineresente na "giro" okrog Brda, jutri, v torek 11.05.ob 18.30. Ponavadi parkiram pri mostičku ob glavni cesti Predoslje - Kokrica ( na začetku novega asfalta).Razpoznavni znaki: srebrni ( umazani ) Stilo JTD in majica TF seveda.
Počakam 5 minut, če čez pol ure nobenega ni, čez eno uro grem. :roll: :roll: :roll: :roll:

Se vidimo

2x LP
Uporabniški avatar
 zagnana
#7722
Zdravo vsem!

Tudi jaz bi včasih rada nekaj
družbe, ker če ne drugače, bi me vsaj to od
doma spravilo, ko se mi nič ne da. Tako kot sedaj na primer.
So pa ti skupni treningi problem, ker si najbrž vsak od nas težko dodeli tisto urico časa.
Sama tečem (odvisno od časa, ki je navoljo) okoli Brda, pa tudi iz Javornika na Mohor, pa na Kališče.

Oglasite se kaj.
Jelka
Uporabniški avatar
 bota
#8417
ENE DVAKRAT SEM ZE SEL OKOLI BRDA IN JE PROV DOLGOCASNA POT.pROBEJTE V UDENBORSTU(KOKRICA), JE VSAJ MALCE RAZGIBANA POT
Uporabniški avatar
 lojzeP
#8423
Bo kar držalo
:shock: :shock: Danes sem večino ljudi, ki sem jih srečal,ali poznal, ali pa z njimi padel v debato, v najslabšem primeru smo se pozdravili oz. se nasmehnili en drugemu - med njimi jasno je bil tudi Aleš, ki sem ga dohitel. Ne boš verjel, ampak živ dolgčas.

Ali si se zato oglasil, ker je na forumu razgibana debata !

Naj ti tek (p)ostane užitek !!!

2x LP
Uporabniški avatar
 ales
#8424
zagnana napisal/-a:Sama tečem (odvisno od časa, ki je navoljo) okoli Brda, pa tudi iz Javornika na Mohor, pa na Kališče.



Uf, Javornik-Špičasti hrib-Mohor je pa tudi moja omiljena trasa! Daj ko boš naslednjič srečala enega takega tekača, ki po kilah sploh ne paše na tek me pocukaj za rokav in bova ostanek pretekla skupaj!
Uporabniški avatar
 zagnana
#8454
Aleš!
Seveda te bom pocukala za rokav. Tam sem bila ravno včeraj in moram priznati, da je bilo za to progo presenetljivo veliko ljudi. Bravo vsem.
Jelka
Uporabniški avatar
 Matevz
#8472
ales napisal/-a:.... Javornik-Špičasti hrib-Mohor.....


Kje pa je to? Kakšne sorte proga?
Uporabniški avatar
 Dule
#8479
Matevz napisal/-a:
ales napisal/-a:.... Javornik-Špičasti hrib-Mohor.....


Kje pa je to? Kakšne sorte proga?


Matevž to je Špičasta proga :wink: . No sem zraven, če organizira trening kakšen poznavalec proge, mora biti kul 8)
Uporabniški avatar
 zagnana
#9124
Zdravo, vsem.

Proga na Mohor je čudovita. Če štartaš pod Joštom, je zame za enkrat malo preveč, ker je tri ali pa štiri kilometre v hrib in asfalt.
Ko prideš na Javornik pa so pri parkirišču stopničke v hrib. Sama grem po tek stopničkah, potem pa prečkam cesto na Jošt in sledi lepa gozdna steza (malo gor malo dol) mimo špičastega hriba proti Mohorju.
Srečaš le malo ljudi, pa tu in tam kakega kolesarja.
Upam, da se kmalu vidimo.

Jaz grem jutri 100%. Lahko se zmenimo za skupno turo.
Jelka
Uporabniški avatar
 ales
#9195
zagnana napisal/-a:Jaz grem jutri 100%. Lahko se zmenimo za skupno turo.


A rečemo eno uro - 18.00 na parkirišču pred Javornikom(pod stopnicami)?

p.s. Matevž, tu lahko tečeš skoraj samo po ravnem, lahko pa vmes dodaš še vzpon na Gladek in Špičasti hrib-kar sam večinoma prakticiram. Običajno tek zaključim malo pod Mohorjem (na enem luštnem hribčku nad kapelico). Do tja pritečem v 50 minutah. Če gremo prav do Mohorja si bo treba vzet vsaj dve uri časa za tek. In ostalo...
Uporabniški avatar
 Matevz
#9196
Danes definitivno ne bi šlo. Bom pa poskušal vse moje variabilne dejavnike uskladit za sredo za okrog Brda.
Uporabniški avatar
 Barb
#9205
No Matevž upam,da se tokrat vidimo
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 148

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA