prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 grb
#229541
Glede na vreme mislim da je pametno da prestavimo start na soboto. 5:00 Skofja Loka. OK?

G.
#229542
Jutri že ne bo nič. Napoved celodnevnih padavin, plohe in nevihte. V soboto dopoldne še oblačno, a če bo sreča, brez padavin.
Opcije so:
:arrow: štart v soboto ob 5. uri z upanjem, da bo vedro (zoprno je biti že na začetku moker, četudi se kasneje zvedri ali celo zjasni)...držim pesti :!:
:arrow: če bo v soboto zjutraj še dež, štartati potem, ko preneha deževati...možnosti sta potem spet dve: preteči celo in zaključiti v temi ali ustrezno skrajšati krog :?: :?: oz. tri:
:arrow: se obleči za dež in iti nabirat gobe :mrgreen: :mrgreen:
Se slišimo,

LP, vencelj
#229601
vencelj napisal/-a:Jutri že ne bo nič. Napoved celodnevnih padavin, plohe in nevihte. V soboto dopoldne še oblačno, a če bo sreča, brez padavin.
Opcije so:
:arrow: štart v soboto ob 5. uri z upanjem, da bo vedro (zoprno je biti že na začetku moker, četudi se kasneje zvedri ali celo zjasni)...držim pesti :!:
:arrow: če bo v soboto zjutraj še dež, štartati potem, ko preneha deževati...možnosti sta potem spet dve: preteči celo in zaključiti v temi ali ustrezno skrajšati krog :?: :?: oz. tri:
:arrow: se obleči za dež in iti nabirat gobe :mrgreen: :mrgreen:
Se slišimo,

LP, vencelj


če bosta končala v podlubniku, mi z blegoša sporoči približni čas prihoda na cilj. vaju pričakam s kakšnim pivom.

lp, Štefan
#229604
štefan64 napisal/-a:
vencelj napisal/-a:Jutri že ne bo nič. Napoved celodnevnih padavin, plohe in nevihte. V soboto dopoldne še oblačno, a če bo sreča, brez padavin.
Opcije so:
:arrow: štart v soboto ob 5. uri z upanjem, da bo vedro (zoprno je biti že na začetku moker, četudi se kasneje zvedri ali celo zjasni)...držim pesti :!:
:arrow: če bo v soboto zjutraj še dež, štartati potem, ko preneha deževati...možnosti sta potem spet dve: preteči celo in zaključiti v temi ali ustrezno skrajšati krog :?: :?: oz. tri:
:arrow: se obleči za dež in iti nabirat gobe :mrgreen: :mrgreen:
Se slišimo,

LP, vencelj


če bosta končala v podlubniku, mi z blegoša sporoči približni čas prihoda na cilj. vaju pričakam s kakšnim pivom.

lp, Štefan


Oj, Štefan!
Začneva in končava v Podlubniku, za začetek celo vem kdaj, ob 5. uri zjutraj, za konec te pa lahko pokličem malo prej, ko bova videla kako in kaj.

LP, vencelj
Uporabniški avatar
 grb
#229647
Imam samo dve zahtevi:

1. Da mi vsaj 3 dni nihce niti omeni ne gorskih tekov :-)
2. da me vsaj en mesec nihce ne povabi na kak gorski tek :-)

Bilo je pa fenomenalno. Kaj vec pa malo kasneje :-)

G.
#229650
grb napisal/-a:Imam samo dve zahtevi:

1. Da mi vsaj 3 dni nihce niti omeni ne gorskih tekov :-)
2. da me vsaj en mesec nihce ne povabi na kak gorski tek :-)


G.


:lol: :lol: Si me pa nasmejal, Gregor.

Moje slikce so http://www.facebook.com/album.php?aid=2 ... 77929a2013 , par ur časa, ki ga rabim za pesnenje poročila, si bom pa vzel takoj po kratki pavzi (čeprav so včasih prvi vtisi najboljši vtisi).

Lep pozdrav, vencelj
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA