prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 luzr
#123386
spela* napisal/-a:
Jana S napisal/-a:Jst bi ultra zen ob 6h, kdo za?


Upam, da to res pomeni počasi. V tem primeru in če najdem zbirno mesto, sem za. :D



Brez izgovorov! prvi uvoz pri znaku prepovedano zavijanje levo, boš že našla.
Jaz delam, zato bom tekel ponoči.
http://images.google.com/imgres?imgurl=http://wega.podzone.net/images/blog/kRoznik1/DSC00074.JPG&imgrefurl=http://wega.podzone.net/wordpress/%3Fm%3D200709&h=600&w=800&sz=493&hl=sl&start=44&sig2=tEuO8qTSWAEPV4KfLl-RyQ&um=1&tbnid=v7IZlNquD5xyFM:&tbnh=107&tbnw=143&ei=aEDyR_fSB5DIgQKtjKC1DQ&prev=/images%3Fq%3Dmostec%26start%3D36%26ndsp%3D18%26um%3D1%26hl%3Dsl%26rlz%3D1T4SUNA_enSI258SI258%26sa%3DN
 spela*
#123397
Žal je meni tokrat tudi ob 18. prezgodaj za kakšno uro. Bom naslednjič skušala bolje planirati dan.
 Janazaspana
#123414
A je kdo bil ob 18 uri? Malce pozno sem prišibala mimo, pa ni bilo gužve.
Upam, da ne bom prevzela vloge večno pozne :lol:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#123420
Ob 18h nas je teklo 9 tekačev, :) škoda da te ni bilo, :( ker bi s tabo dosegli dvomestno številko. :clap:
Uporabniški avatar
 Cormi
#123449
Prav luštno je blo, a meni brez 5rce bilo bi slabo. Pač ni še kondicije prave.
 spela*
#123452
ROSI64 napisal/-a:Ob 18h nas je teklo 9 tekačev, :) škoda da te ni bilo, :( ker bi s tabo dosegli dvomestno številko. :clap:



Mogoče jo bomo pa naslednjič. Jaz sem šele malo prej prišla s teka. Je bil pa precej krajši kot vaš. :wink:
Uporabniški avatar
 bobr
#123459
Kratko moje poročilce današnjih krožnikov:

Na štartu prvega ravninskega kroga smo bili le 3 tekači. Novopridruženi ROSI je drvel kot pravi "rosi" in tako sva v tivoliju zgubila pajota. Na poti spominov tovarištva se nama pridruži zamudnik AVI. Skupaj odtečemo srednje hiter prvi krog v času cca 54 minut.
Na štartu pravega krožnika, kot so predhodniki zabeležili, nas je bilo vse skupaj 9. Kar hitro smo se ločili v skupine a tokrat je tempo tekačev na čelu bolj ali manj diktiral AVI. V klanec ga je dobesedno katapultiralo da smo lahko vsi samo gledali kako se kadi za njim :). Na vrhu se počakamo, čas prvih malo čez 22 minut. Naprej se ločiva od skupine, ROSI popusti tako kot tini. Po klancu dol divjam jaz blizu 4min/km v klanec gor ima vedno on prednost. Tako sva igrala zajčka drug drugemu vse do cilja z časom 48:35 :!: Nekaj rezerve je še bilo a to naj bo za drugič :wink:

Se vidimo čez teden dni.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#123486
Bobr res je, prvi ravninski krog mi je po hitrosti čisto ustrezal, mogoče zate prepočasi. :wink: V drugem krogu ob 18 sta pa z avi-jem vklopila "turbo pogon", :D tako da moj organizem teka okrog 5,00, ali po mojih računih še nekoliko manj tega ni prenesel. Pa tudi nisem videl smisla, da forciram telo maximalno in mi je tek s počasnejšo skupino bolj ustrezal.

Upam, da mi bo čas še kdaj naklonjen, da se spet vidimo. :)

Res ste prijetna družba. :laola
Uporabniški avatar
 ROSI64
#124105
A danes kdo pride? :?:

Zunaj namreč dežuje in po napovedih naj bi cel dan. :(
Uporabniški avatar
 AVI
#124107
bobr napisal/-a:Kratko moje poročilce današnjih krožnikov:

Na štartu prvega ravninskega kroga smo bili le 3 tekači. Novopridruženi ROSI je drvel kot pravi "rosi" in tako sva v tivoliju zgubila pajota. Na poti spominov tovarištva se nama pridruži zamudnik AVI. Skupaj odtečemo srednje hiter prvi krog v času cca 54 minut.
Na štartu pravega krožnika, kot so predhodniki zabeležili, nas je bilo vse skupaj 9. Kar hitro smo se ločili v skupine a tokrat je tempo tekačev na čelu bolj ali manj diktiral AVI. V klanec ga je dobesedno katapultiralo da smo lahko vsi samo gledali kako se kadi za njim :). Na vrhu se počakamo, čas prvih malo čez 22 minut. Naprej se ločiva od skupine, ROSI popusti tako kot tini. Po klancu dol divjam jaz blizu 4min/km v klanec gor ima vedno on prednost. Tako sva igrala zajčka drug drugemu vse do cilja z časom 48:35 :!: Nekaj rezerve je še bilo a to naj bo za drugič :wink:


Se vidimo čez teden dni.


.....prav zabavno je bilo..... :lol: :lol:

....danes, bo pa verjetno padel samo en krog....bolj počasne narave......razlog: regeneracija.....
LP :D

P.S. vreme :?: razlog :?: nikoli :lol:
Uporabniški avatar
 ROSI64
#124109
....danes, bo pa verjetno padel samo en krog....bolj počasne narave......razlog: regeneracija.....
LP :D

P.S. vreme :?: razlog :?: nikoli :lol:[/quote]

Ja kolk pa je to počasi? Ob kateri uri pa prideš?
Uporabniški avatar
 pegaz
#124112
Prideva vsaj še dva na krog ob 18h.
LL P :)
Uporabniški avatar
 bobr
#124114
Boter vas pride pogledat ob 17ih. Mogoče celo odteče 2 kroga...
Uporabniški avatar
 pajo
#124116
Če le ne bo preveč padalo pridem čeprav mi sinusi pravijo NE!
Uporabniški avatar
 milkec
#124120
bobr napisal/-a:Boter vas pride pogledat ob 17ih. Mogoče celo odteče 2 kroga...


Kako pa kaj vreme danes? Ko si že neka Maruča na tem področju!
  • 1
  • 56
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA