prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#335678
Včeraj sem parkirala na parkirišču pred ZOO, ob 12ih,sredi dneva, pri skoraj polnem parkirišču, so mi razbili šipo in vzeli vse stvari. Zgleda opazujejo, ko pa greš, vejo kje so stvari in na hitro naredijo svoje. Svetujem, da čisto nič ne puščate v avtu, tudi policija je rekla da se pogosto to dogaja tam športnikom, ker vejo da imajo vsaj nekaj v avtu, ko se preoblečejo tam. Boljše, da se tam sploh ne preoblačite.
#335679
nejaab napisal/-a:Včeraj sem parkirala na parkirišču pred ZOO, ob 12ih,sredi dneva, pri skoraj polnem parkirišču, so mi razbili šipo in vzeli vse stvari. Zgleda opazujejo, ko pa greš, vejo kje so stvari in na hitro naredijo svoje. Svetujem, da čisto nič ne puščate v avtu, tudi policija je rekla da se pogosto to dogaja tam športnikom, ker vejo da imajo vsaj nekaj v avtu, ko se preoblečejo tam. Boljše, da se tam sploh ne preoblačite.

Ja mi je znan tvoj primer od včeraj. Očitno, da ne pomaga nič drugače kot vse v prtlažnik! Na slepo ne bo nobeden vlomil v avtomobil če ne bo nič videl ali imel na dosegu roke. Pri nas so bile teške borbe glede odlaganja stvari na zadnje sedeže. Za 1x pomaga.
#341787
Res da se tlele bolj malo piše :wink: , ampak dogaja pa se :) Danes sicer v bolj okrnjeni zasedbi, očitno je vreme naredilo svoje :mrgreen: . S kepico in pajotom odtekli "klasiko", baje da se že dolgo nismo tolk načvekali :roll: Z malo vmesne hoje je bil tempo ravno pravi, da smo zaključili skupaj z Robijem, ki je danes lepo sam odtekel ta dolgo :cast:
:laola
  • 1
  • 425
  • 426
  • 427
  • 428
  • 429
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA