prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 softi
#101892
Oštirji pri Čadu zelo ne marajo, da se tam parkira, če nisi njihov gost. Morda parkirišče pri ZOO res ni slaba ideja, parkirišča mnogo. No kako potem? Ob 18-ih, kje? Da se še mal zakomplicira :wink: , ker smo že pri imenu tko enotni...


lp
:D
Uporabniški avatar
 pegaz
#101894
Dejmo tako, kot je napisal Bobr:

- 18.00, prvo parkirišče Mostec.

Za naslednjič se pa sproti zmenimo.
Bobr, OK?

LL Pegaz :)
Uporabniški avatar
 pegaz
#101903
Še to: Kje je prvo parkirišče Mostec?

to je prvo parkirišče naprej od zadnjega semaforja na večni poti, v smeri šiška proti ZOO. nasproti naselja Mostec.

Drugo parkirišče je tisto, kjer je prepovedano parkirat, kjer pride čez kolesarska steza in je velik prehod za pešce. To ni tapravo.

LL Pegaz :)
Uporabniški avatar
 bobr
#101906
Tako je, pustimo predpremiero kjer je bila mišljena in bomo videli kako naprej. Ne bi rad zmede ob prvem zboru :).
Hja dobro vprašanje. 1 vhod v mostec je zame gledan s strani če se pelješ po šišenski proti mostecu. Je ta res prepovedan in samo za bicikle :shock:? Mislim ker tam redno videvam avtomobile...

p.s.: vremenska napoved trenutno ne obeta najbolje a naj vas to ne odvrne preveč :twisted:.
Uporabniški avatar
 pegaz
#101910
bobr napisal/-a:p.s.: vremenska napoved trenutno ne obeta najbolje a naj vas to ne odvrne preveč :twisted:.

Če kdo ne ve:

TF prireditve (PST, Golada ipd.) še nikoli niso odpadle zaradi dežja.
Lahko pa je kdaj odpadel dež. (prosto po BigFriku PRESS)

Torej :arrow: :?:

Forumci, juriiiš!
Pegaz :)
Uporabniški avatar
 climber-z
#101936
Uradno sta oba uvoza prepovedana za ves promet, vendar se tam parkira že odnekdaj.
Če bomo hoteli parkirati uradno brez nepričakovanih posledic imamo opcijo nasproti ZOO, parkirišče od ZOO ali pa v uvozu ki pelje proti Koseškemu bajerju in je vedno prazen.
Mene pa žal na prvem teku kot izgleda stanje v službi ne bo :cry:
Uporabniški avatar
 LukaM
#101945
Dobra pobuda, želim da uspe in zaživi. :laola
Glede negotovosti z mirujočim prometom predlagam, da kdor more pride brez :driver: => nekako se "spodobi" za :lauf: !
 luzr
#102002
imamo opcijo nasproti ZOO

Tam je možno parkiranje, še pred rampo, ki vodi k Biološkemu središču, desno.
uvozu ki pelje proti Koseškemu bajerju in je vedno prazen.

Čisto na koncu asfalta, je možno parkiranje med Koseškim bajerjem in novim naseljem. Sicer ni ne urbanizirano, ne povsem legalno, vsekakor dovolj prostora.

Potrjujem prihod ob 1745, zaradi ogrevanja in opravljanja vsevprek parkirajočih.
Uporabniški avatar
 mazi
#102006
LukaM napisal/-a:Dobra pobuda, želim da uspe in zaživi. :laola
Glede negotovosti z mirujočim prometom predlagam, da kdor more pride brez :driver: => nekako se "spodobi" za :lauf: !


No jest bom vsekakor pritekel od doma, če mi bo le čas in vreme dopuščal... :wink:
Uporabniški avatar
 softi
#102008
Bobr, madonca, a boš kej po mizi udaru al kako :? Kdo je šef zdej klele pr bajti :roll: Kje pol začnemo??? Prvi uvoz, drugi uvoz, Zoo, Nasproti Zoo, pr Prešercu....No?

Ne me konfuzionirat že navsezgodajzjutraj :evil:


Dežuje
N.
Uporabniški avatar
 bobr
#102019
Veš, zadnje čase sem fitnes pojaču in se bojim da bo miza kar počla 8).
Berite moje zadnje prispevke in vabilo, start zaenkrat ostaja pri prvem vhodu v Mostec! V vabilu je tudi moja telefonska če kdo rabi zaradi usmerjanja.
Ja dež nam dela preglavice a nič zato, se bomo malo umazali in namočili. Lušno bo :wink:.
Uporabniški avatar
 5rca
#102028
upam da bo kakšna dobra duša sprejela kolesarjem nahrbtnike s suho obleko v prtljažnik narobe parkiranega avtomobilčka na prvem vhodu v Mostec :wink:

:lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 gera
#102030
to sploh ne bo problem :wink:
 gregam
#102033
Pridem, in izdihnem nekje okoli 5km. :D



gregam=GREGM

Se opravičujem za off-topic, admin sem imel problem z logiranjem na nick GREGM , in ga lahko zbrišeš. Hvala.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA