prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#101400
Vabimo vas na K-Rožnik ki bo vsak torek ob 18:00.

Dragi forumovci. Na praznovanju 2 obletnice Golade je padla ideja o šišenski varianti "golade" ki bo potekala po rožniku z okolico. K-Rožnik je mišljen kot dopolnilna dejavnost čez teden (da ne bo Golada preveč ogrožena se je bomo še naprej vestno udeležili 8)) in vsebuje značilnosti rekreativnega teka. Ne tekmujemo in se prilagajamo počasnejšim.

Predlog proge je sledeč:
mostec > po večni do zoo in naprej do čada > vzpon na rožnik > spust po hribu do razcepa za tivoli > spust na rob tivolija in po poti za halo > po cesti na bellevue in nazaj v hrib > do skakalnice in po desni mimo mosteca. Klikni sliko za večji format.
Slika
Detajli tukaj. Zbirno mesto je parkirišče živalskega vrta ZOO.

V primeru slabšega vremena tek :nono: odpade! Dokaz je predpremierni tek v polnem nalivu :!:
V slučaju moje odsotnosti pridno odtečite kak krog.
Komentarji in ostale ideje na temo dobrodošle.

Se vidimo, vaš K-Rožnik boter Don BoBr.

Slika
Tečemo z glavo in na lastno odgovornost.
Nazadnje spremenil bobr, dne 04 Dec 2012, 15:35, skupaj popravljeno 26 krat.
Uporabniški avatar
 Snezinka
#101402
Bravo, bobr!
Super ideja 8) .
Jaz se vam na žalost ob torkih ne bom mogla pridružit, ker ima pač tak urnik, da so torki in četrtki (jah, tudi Golada pri meni ni več izvedljiva) zasedeni z drugo dejavnostjo.
Tečem tako ob sredah, petkih in nedeljah po tej ali podobni progi...in zdaj po novem se celo ob ponedeljkih nekaj tudim :oops: z intervalnim tekom na stadionu.

Očitno nimam sreče z izbiro dneva pri organiziranih tekih. Mogoče pa bo kdaj aktualen tudi kakšen drugi dan in se vam pridružim.

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 bobr
#101404
Bomo videli kako bodo glasovali ostali glede izbranega dneva 8).
Za petek ali nedeljo mi pošlji kak ZS se ti pridružim kdaj...
Uporabniški avatar
 Miha65
#101406
Superca, ampak meni ne gre ravno ob torkih. Moda ob 20.00, kar je pa ze ponoci.

Lahko ponedeljek, sreda in vikend...ce mi kaj drugega ne poje cajt. Potem pac poiscem tisto urico ali dve in odlaufam ali zgodaj zjutraj ali pozno zvecer.

Cetrtek imam tudi zasedeno, ampak med 18.00 in 20.00 bi morda slo...
Uporabniški avatar
 softi
#101409
Super tale ideja! Pridem, skor zihr. Pa nej še kakšen od zen tekačev-ic pride, ker tale Bobr &Co. bojo sigurno rekord proge postavli.


Lep dan
:D
Uporabniški avatar
 shash
#101410
:cry: :cry: :cry: Evo, spet nimam sreče, ravno ob torkih in četrtkih špilam taksista za bodoče športne upe (beri froce) za razvoz po treningih.
Bom pa probal kdaj kakšnega nasrat, da me zamenja in da se pridružim goladarjem ali onim drugim okrog Rožnika (še ne vem imena - čakamo na rezultat ankete).

Drugače pa luštna progica, Bober.

LP
Uporabniški avatar
 bobr
#101411
softi napisal/-a:Pa nej še kakšen od zen tekačev-ic pride, ker tale Bobr &Co. bojo sigurno rekord proge postavli.

Mah kje pa, PBje postavljam samo na Goladi :lol:

bobr napisal/-a:Ne tekmujemo in se prilagajamo počasnejšim.

Se bomo kar lepo držali pravila...
Uporabniški avatar
 zlopi
#101413
shash napisal/-a::cry: :cry: :cry: Evo, spet nimam sreče, ravno ob torkih in četrtkih špilam taksista za bodoče športne upe (beri froce) za razvoz po treningih.
Bom pa probal kdaj kakšnega nasrat, da me zamenja in da se pridružim goladarjem ali onim drugim okrog Rožnika (še ne vem imena - čakamo na rezultat ankete).

Drugače pa luštna progica, Bober.

LP


... tudi jaz imam podobno dejavnost, vendar pa ima moja športnica treninge na ŽAK-u ob 17.00 tako da vam bom v torek in četrtek malo segrel progo :wink:

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 mazi
#101416
Ojla,

meni se zdi ideja super!

Midva že tako ali tako tečeva to relacijo, jo bova pa še v družbi... :laola
Uporabniški avatar
 Wega
#101418
Mega, ravno potrebujem nekaj za motivacijo. Sam spadam med zenobe, tempo pa imam med 6 in 7, tako da upam da bo še kdo ki me bo varoval pred šišenskimi medvedi, ki so znani po tem, da lovijo počasnejše.
Sicer sem za ime glasoval imam pa še en predlog: Šišnik,
Uporabniški avatar
 dannae
#101419
bobr odlično si tole spesnil in lepo progco narisal. skratka vse mi je všeč. tudi terminsko se bo očitno poklapalo, ker moj ma košarko ob osmih, do takrat bom pa že pretekla tale krogec. pa še kakšno analizo pri franciju na balanciju dodala. :D

skratka vse je oh in sploh, ime mi je tudi fajn, morda bi dodala še ž da bi se bolj po rožniško slišalo. rožlada.

moram ti le povedat, da me naslednji torek ni v ljubljani in da se vam sigurno pridružim 25.09. upam, da bo večinsko sprejet predlagan termin :roll:

hvala za organizacijo in skrb

pozdravček
d

pies: na golado bomo pa vseeno še šli, a ne?
Uporabniški avatar
 bobr
#101421
Super, hvala vsem za pozitiven odziv.
Dannae ne skrbi, boš 25ega not prinesla :P. Vsekakor se vidimo na Goladi kot običajno.
 bojanm
#101433
Tivoli in Rožnik,to je tko al tko moj teren(pa od vseh ostalih tud),se sigurno pridružim.

Tek na Rožnik,okrepčilo povn krožnik
 maj
#101440
Bravo Bobr, tako se dela! Me veseli da je ideja meso postala. No, mal se bo treba še trudit za to, ampak izgleda da je veliko pozitivne energije na Rožniku pa okol njega. Jest sem se zadnje dni podal na več raziskovalnih tekov prav tam, ker sem še frišen Šiškar in lahko rečem da bolšjega predloga za ta krog ne bi mogel dati. Edino ne vemo še dolžine? Ca 10km je že menda, sicer lahko še malo sfriziramo kak ovinek, zdaj poznam že vse potkice tam okoli.
Na Golado pa seveda tudi še pridem!
Kaj pa je naslednjo sredo v Tivoliju, kdo ve, Ero?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA