prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 GREGM
#101442
Izgleda zelo zanimivo, pa je primerno za čistega začetnika ali ne?
V nasprotnem primeru se rade volje pridružim :D
Uporabniški avatar
 bobr
#101444
GREGM prilagajali se bomo in če ne gre drugače po progi razdelili v dve skupini.

maj, saj smo se tako zmenli ane 8). Dolžina je napisana na sliki 9,1km če verjamemo karti. Točno bomo videli po meritvah z garmini in footpodi.
Naslednjo sredo je testiranje Inov-8.
 dragann
#101450
Super ideja. Torek je zame dober termin in verjetno pridem. Sicer bom tekel bolj v pozadini, ker sem pri počasnejših poleg tega pa mi še koleno nagaja. Rožlada se mi zdi dobra ideja.
Morda pa bi se kasneje lahko zmenili za gostovanja Goladarjev na Rožladi in Rožladarjev na Goladi.
LP
 dragann
#101451
Super ideja. Torek je zame dober termin in verjetno pridem. Sicer bom tekel bolj v pozadini, ker sem pri počasnejših poleg tega pa mi še koleno nagaja. Rožlada se mi zdi dobra ideja.
Morda pa bi se kasneje lahko zmenili za gostovanja Goladarjev na Rožladi in Rožladarjev na Goladi.
LP
Uporabniški avatar
 pegaz
#101484
Bobr,

zelo dobro! Iniciativa je tu, kandidati tudi, termin mi zelo ustreza, pa še moj domači teren je. Zmagovita kombinacija!

Glede imena bi tek morda lahko poimenovali
K-Rožnik?
(Ker se kroži okoli Rožnika.) :)

Sicer pa lahko več rečemo na Goladi.

Lep let, Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Bor
#101487
pegaz napisal/-a:Bobr,

zelo dobro! Iniciativa je tu, kandidati tudi, termin mi zelo ustreza, pa še moj domači teren je. Zmagovita kombinacija!

Glede imena bi tek morda lahko poimenovali
K-Rožnik?
(Ker se kroži okoli Rožnika.) :)

Sicer pa lahko več rečemo na Goladi.

Lep let, Pegaz :)

podpisujem vse zgoraj napisano....tudi jaz pridem...
Uporabniški avatar
 Wega
#101489
:D čedalje bolj so mi všeč noejši predlogi za ime. Rožlada je krasna ideja, K-Rožnik mi je pa še bolj všeč. A veš - povabiš prijatelja na "šišenski krožnik" in ko se mu pocedijo sline ga pelješ na takle tek... :)
 tamt
#101500
Tale Rolada (oz. še boljše Rožlada ali K-Rožnik - oba imena se mi zdita super) je prav fajn ideja, tudi lokacija in termin sta ta prava :)
Dostikrat tecem oz. krozim okoli Roznika na podobnih turah - sicer ponavadi sama, mogoce pa zberem dovolj poguma in se vam kdaj pridruzim :oops:
 luzr
#101526
Bober je pridno udejanil moje tihe sanjarije in domislil mnogokrat prekolesarjene stezice. Sem navdušen :D , le torek in četrtek mi verjetno sploh ne bo ustrezal. :!: Tako sem lani lahko nevoščljivo sledil goladarskim dogodivščinam. :(

Rolada ali Krožnik, asociacije na hrano bodo privabile take požeruhe, kot sem jaz. Glasujem za prvo možnost, ankete tako ni možno spreminjati. Golada je tudi krožna, pa se ne imenuje Krožlada.

Pripombe na traso. Med vrtnarijo Herzmansky in Gozdarskim inštitutom je pločnik samo na eni strani ceste. Prečenje ceste pri vrtnariji je podobno pestro in suicidno, kot na mostu čez Grubarjev prekop v Štepanjcu (Golada).
V še bolj neprijetnem spominu imam Pot na Cankarjev vrh, ki jo uporabljajo bolj ali manj objestni avtomobilisti za sprehod do zgornje gostilne.
Na obstoječi trasi se ni možno izogniti Kikljevi cesti, ki je sicer dovolj pregledna in široka. Razen če bi takoj ob Gozdarskemu inštitutu zavili levo po koreninah (bližnjica do znamenja).
Namesto obljudene in avtomobilizirane Poti na Cankarjev vrh je možnost vsaj dveh bistveno manj obiskanih, zelo zanimivih poti.
Ena se začne strogo desno pri hišah (Pot na Drenikov vrh) in z levim odcepom pripelje na Rožnik.
Druga se začne na malo naprej ob Poti na Cankarjev vrh. Bolj steza ( uporabljajo tudi biciklisti navzdol) pripelje ravno do cerkve.

Pred dokončno zakoličbo trase predlagam preizkus :) , sem za glasovanje.
Uporabniški avatar
 softi
#101527
K-Rožnik glasujem ZA (ponavodilušefa.press :wink: )!
Uporabniški avatar
 Wega
#101562
Ja, včeraj sem šel pogledat in je res: večnopot je potrebno prečkati potem 2x (pri vrtnariji in potem pri Katrci nazaj), če si boste poznavalci domislili česa bolj prijetnega bo fino.
Še prošnja: moj čas za Ro(ž)ladni kRožnik je nekaj čez uro, upam da se bo našlo še par takih, pa za prvič še kakšen izkušenejši poleg, da ne bom spet tam okoli - najprej muzeja NOB in potem Belvija - zameštral in sfalil trase... :oops:
Uporabniški avatar
 pegaz
#101563
Wega, ne skrbi.
Na začetku smo vsi tekli počasi, zdaj pa eni tečejo že hitreje.
-> s treningom se da tud povečat hitrost
-> pri vsaki hitrosti se da najt družbo

Kje je problem? Ga ni!
LL Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Asterix
#101574
Sem za K-ROŽNIK. Teka se bom zagotovo udeleževal, ko bom imel čas, saj je blizu doma. Tudi drugače redno tečem tu naokoli (PST,Rožnik), le da bolj pozno.
Uporabniški avatar
 vidkul
#101579
tudi jaz verjetno pridem, že dolgo nisem bil na kakšnem skupinskem teku.
Wega ne skrbi, moj tempo je podoben tvojemu, tako da družba je zagotovljena. Upam, da se ne bojiš psov :) bom svojega pripeljal s sabo, da ga malo zmatram :)
Uporabniški avatar
 mazi
#101580
Ojla,

S kužki na splošno sploh ni problemov, večji so z njihovimi lastniki ki psa puščajo prosto naokoli... :wink:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA