prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 kovit
#101662
dannae napisal/-a:zej pa mir. pejte že domu, pa sonček zuni sije. pejte tečt, pa energijo mal ponucejte tm... :wink:
jest pridem na premiero, pa da vidmo kva ste zbral. vso srečo na predpremieri, pa dobr označte progo :lauf: .
da nau na premieri pol kej narobe. :roll:

ja mi gremo laufat...ti pejt pa dam pa za šporget :D
Uporabniški avatar
 bobr
#101666
Ma dobro ljudstvo a ste čist not padl s tem glasovanje in bitko za ime :lol:. Službeno me ni par uric in ste čist podivjal ha ha.
Anketa je nastavljena demokratično "ane Pegaz :wink:" in bomo videli odločitev čez vikend. Meni je tudi bolj všeč K-Rožnik ker je tako nevsakdanje, bolj odbito. Dannae si bo itak premislila in nas pride čez 2 tedna pogledat :oops:.
Me veseli da nas bo OGROMNO. Tisti ki še vedno kolebate da/ne naj vas ne bo strah, ne grizemo in smo čist prijazna družba. Komaj čakam da odtečemo in zakoličimo še zadnje dvome o poteku proge. Seveda po teku sledi analiza :piti: da ne bo kdo pomislil o hitrem odhodu domov :twisted:.
Uporabniški avatar
 pegaz
#101667
Bobr :cast:
Uporabniški avatar
 shash
#101669
bobr napisal/-a:Ma dobro ljudstvo a ste čist not padl s tem glasovanje in bitko za ime


Čist :wink:

LP
Uporabniški avatar
 dannae
#101672
aleluja, bobr, kje si bil? :clap: še dobro, da si se vrnil. :clap: da ne bo več :argue:, pa da bo :ignore:

druščina tle smo zato, da tečemo, al po krožniku - z nlpji, al pa rožlamo z verigami, sam da se ne bomo na rožnem teku spotikal ob tiste kuglce...

če je že taka debata okol imena, kaj bo šele na predpremieri, ko bo treba dorečt progo :roll: :lol: še dobr, da me ne bo. :ignore:

lepo se imejte in kot pravi še1PR veliko se smejte. jest sem se dons že narolala...
Uporabniški avatar
 bobr
#101673
Se mi je zdel da ste me pogrešal 8).
V Postojno sem šel pogledat pripravo enega dogodka katerega sem glavni sponzor.
Kuglce :?: :shock: Da nisi še kaj drugega narolala ha ha.
Uporabniški avatar
 pegaz
#101788
Oj, Bobr,

malo me skrbi glede parkirišč, če nas pride malo več.
Kaj misliš o začetku teka na parkirišču pred ZOO?

(OK, malo diskusije tudi za ostale, ki nameravate priteči na štart)
Ta rešitev je malo bolj pisana na kožo nam iz Viča.

Ooops, pa smo spet na debati Vič : Šiška ;)
(nisem nalašč - samo do ZOO bi res lahko prišel tekoče)

LL Pegaz :)
Uporabniški avatar
 shash
#101790
pegaz napisal/-a:Oj, Bobr,

malo me skrbi glede parkirišč, če nas pride malo več.
Kaj misliš o začetku teka na parkirišču pred ZOO?



Tudi jaz mislim, da je tam boljša rešitev glede parkirišč. Tam spodaj jih je res bolj malo. Prd živalcem ob torkih popldne pa cel luksuz.

LP
Uporabniški avatar
 bobr
#101795
Imamo na voljo 1 in 2 vhod v Mostec ki v torek popoldan ni preveč zaseden. Še vedno verjamem da bo dovolj parkirišč tukaj in bi ostali s štartom kot je bil predlagan. Če ne bo dovolj parkirišč se zapelje do ZOO in se dobimo nekje vmes 8). Veliko nas tudi priteče na štart. Ampak vam povem da bo dovolj placa za vse. Poglejmo recimo Golado kako se nas 20 komadov zbaše v tisto luknjo na koncu GD :P.
Bodite dovolj zgodnji, uvodna spoznavanja pričnemo od 17:45 naprej!
Uporabniški avatar
 Nadj@
#101813
CIAO

če se bo le dalo bom zihr na tem teku.

:TF) :TF)
Uporabniški avatar
 kustus
#101814
LP

No v torek nimam treningov seveda vodenih zato pozdravljam to in bom na treningu tudi jest.
Uporabniški avatar
 gera
#101887
Glede na to, da se obeta slabo vreme, najbrž ne bo problem s parkiranjem :) Sicer ne poznam razmer s parkiranjem na tem koncu, ampak po mojem bo kar najbolje, da se probamo držat prvotnega plana, ker drugače lahko hitro pride do zmede (koga kakšen dan ne bo na netu pa bo prišel na napačen kraj ipd.). Če bo obstajal problem, se pa naslednjič določi drugo zbirno mesto. Čeprav še vedno mislim, da ne bo panike, ker največji naval na takšna mesta so sončni vikendi in ne deževen torek, vsaj upam.... Lp, se vidimo jutri
 ton
#101890
"Našega" parkinga - in ne povem, da mislim na ono zadevo nasproti bivšega Tikveša - ne bom ponujal, ker imamo Kogojevi zlet ob torkih in četrtkih ob približno isti uri, sta pa na povsem navaden dan oba dovoza v Mostec prav grdo zaparkirana.
MORDA je s stališča dostopnosti na vsej trasi še najbolj primerno parkirišče pri Čadu (ne vem pa, ali oštirji sprehajalce odganjajo in pustijo stati samo jedce).
Uporabniški avatar
 pegaz
#101891
Ton,
- Tikveš smo prav iz tega razloga že opustili - itak se zdaj tam gradi...
- Čad: tam je štala in oštirji verigo potegnejo čez parkirišče.

Edina javna in urejena opcija je ZOO, če bo Mostec preveč poln. Bomo videli jutri in v naslednjih tekih, na začetku je vedno malo improvizacije.

LL Pegaz :)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA