prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#353532
pajo napisal/-a:Včasih smo temu rekli blažen med ženami. Prijetna družba 5 dam . Blagor meni! :D


Pajo, če ti je dovolj, da si blažen med štirimi, si danes nekaj zamudil :lol:

Po parih letih "počitka" sem že drugi torek zapored v prijetni družbi dveh Mojc in Irene odtekla K-Rožnik. Za vreme "gor držat" sta prišla še Peter in Marjan, ma sta tudi laufala, ampak na ta dolgi :D


Se vidmo čez tri tedne, do takrat se bom pa potepala po svetu :--
#353916
Pa je le prišla pomlad v deželo. In prinesla poleg lepega vremena in še česa meni kot pasji dodatek še dokaj brutalno obliko pljučnice. Ebiga posledice snemanja reklame za tuji trg. No najbolj žalostno je, da mi osebna zdravnica sploh ni verjela. Mogoče kak blažji prehlad. Pa sem zahteval kontrolo krvi. Matr nič ni pokazalo. Zdravnica vsa zadovoljna, da le ima ona za pravilno moje zdravstveno stanje zahtevam slikanje pljuč. Če bi pa slučajno hotel mi pa lahko da Sumamed. Grem na slikanje... Slike bodo čez 3 mi povedo. Kaj hudiča to tako dolgo traja si mislim. Pokličem danes ZD pa že sestra po telefonu... no super samo, da ste bolje. Kdo pa pravi da sem! Halo se norca delaš ali kaj? Veže do šefice... No gospod ta in ta lepo, da ste v redu. Nisem niti slučajno NE! No bova pa sliko pogledala. Joj a veste, da imate res pljučnico na sliki se pa lepo vidi vse. Matr pa ja poznam svoje telo bolje od tebe! Skratka sedaj ko bi moral biti tipi topi sem za lep čas out! Res sem čisto truplo. No nimam nobenega domačega, ki bi se spounal na gojenje mojih čilijev, paradižnika, paprike... Delaj stari sej bo.
#353931
Pajo... ojoj, nič fajn se tole ne bere :( Dobro in čim prej se pozdravi, pa potem, po dolgem času, spet kaj skupaj odkrožimo :D


Špela...ne samo da obstaja, tudi udeležba je iz tedna v teden večja :D Zadnji torek se nas je nabralo že za dvomestno število :wink: Pridi/ta kdaj 8)

Torej, (skoraj) vse po starem. Edina sprememba je, da se sedaj zberemo na peščenem parkirišču nasproti živalskega vrta (na drugi strani Večne poti).
:laola
#353935
Hojca napisal/-a:Pajo... ojoj, nič fajn se tole ne bere :( Dobro in čim prej se pozdravi, pa potem, po dolgem času, spet kaj skupaj odkrožimo :D


Špela...ne samo da obstaja, tudi udeležba je iz tedna v teden večja :D Zadnji torek se nas je nabralo že za dvomestno število :wink: Pridi/ta kdaj 8)

Torej, (skoraj) vse po starem. Edina sprememba je, da se sedaj zberemo na peščenem parkirišču nasproti živalskega vrta (na drugi strani Večne poti).
:laola



A še vedno ob 17:30? (malo mi je zgodaj, morda poleti kdaj ...)
Lepo je pa brati, da še obstaja. :)
  • 1
  • 428
  • 429
  • 430
  • 431
  • 432
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA