prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 nana
#126043
spela* napisal/-a:Torej se vidimo v torek? :wink:

Ta torek še ne računam, ampak v mesecu maju bo pa skrajni čas :wink:
Uporabniški avatar
 Wega
#126046
Proga je dolga, tako na približno 9468 metrov, pol metra gor al pa dol, odvisno pač od tega kako si kdo predstavlja potek druge polovice proge - je kar nekaj variacij na temo ampak zadnja tretjina je potem spet za vse enaka. govorim o prvotni varianti "ob 18h", ker po novem obstaja še ravninska ego proga ob 17h.

kmalu po začetku se običajno oblikujejo dve ali tri skupince, na čelu so tisti ki jamrajo da dans se jim pa res ne da, pa da bojo šli čist počas, ampak res počas in so potem Cankarjeviem vrhu že malo podhlajeni ko nas čakajo da prisopihamo gor še ostali. Na sredi in zadaj pa smo tisti, ki se gremo rekreacijo, včasih pa se kakšnemu res počasnemu zelo rijazno (pa saj so sploih vsi zelo prijazni) pridruži kakšen sicer "nad" tekač, ki nam daje spodbudo. Ne bom jih imenoval, ker bom koga pozabil pa bodo potem užaljeni ;)

Najpomembnejši del krožnika je potem v Kresnički, kjer se je potrebno še pogovoriti o pravkar odtečenem treningu, analizirati napake in napraviti načrt za naprej.
 nana
#126047
Wega napisal/-a:Najpomembnejši del krožnika je potem v Kresnički, kjer se je potrebno še pogovoriti o pravkar odtečenem treningu, analizirati napake in napraviti načrt za naprej.

Ja, tale del najbolj pogrešam :D ... ne pa klance :evil:
Uporabniški avatar
 IRA
#126051
Hvala Wega :wink:

Se vam en dan pridružim.
Načeloma mamo sestanke ob torkih, ampak enkrat se bomo že ujeli.
Bom kakšen sestanek prešpricala :twisted:

Pa jest bi bla tut bl tm zadi :lol: 8) :P :twisted:
Uporabniški avatar
 5rca
#126094
IRA napisal/-a:
Pa jest bi bla tut bl tm zadi :lol: 8) :P :twisted:



na zadnjem K minus Rožniku nas je bilo šest zadaj pa samo štirje spredaj :) tako da ... vabljeni tapočasnejši :wink:
Uporabniški avatar
 pajo
#126104
Kaj je komu izpod časti teči če je malo bolj počasen? Sama prima družba brez dileme. Več nas bo bolj luštno bo bilo - upam.
Uporabniški avatar
 mazi
#126116
Ojla,

Še nobenga nismo samga pustl - pa učasih je blo še temno ko smo laufal in takrat sam ostat... :?
Uporabniški avatar
 pajo
#126126
mazi napisal/-a:Ojla,

Še nobenga nismo samga pustl - pa učasih je blo še temno ko smo laufal in takrat sam ostat... :?


Ja Mazi Care ti si se mene pa že pošteno načakal.
 spela*
#126500
AVI napisal/-a:Špela*..... ZS..... :)


že odgovorjeno :wink:
Se torej vidimo jutri, in poziv vsem, da gremo po teku na analizo. :D
Uporabniški avatar
 tini
#126502
Pridem jutri, v najslabsem primeru ob 18h.

Bobr - le glej, da bos tam (ti moram se lovu za Radence dat :) )
Uporabniški avatar
 bobr
#126512
Nič bat, pridem ob 17ih na izy ravninski krog + 18ih na klasičen izy krog.
Za analizo sem tudi za ker jutri nimam naprej obveznosti in bo čas. Kam pa gremo a v kresničko?
Uporabniški avatar
 milkec
#126533
Jaz bi pa danes mogoče ob 17.00 prišel! Ne me čakati (no mogoče minutko :wink: )
 spela*
#126543
milkec napisal/-a:Jaz bi pa danes mogoče ob 17.00 prišel! Ne me čakati (no mogoče minutko :wink: )


Čakati? :shock:
Zadnjič sem prišla ob 18.01 (še to ne vem, če je že bilo), pa sem K-Rožnikovce že med tekom srečala. Ni kaj, je očitno treba točno priti. :twisted:
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA