prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 bobr
#102083
damajanty napisal/-a:Uuuu, Rolado ornk namaka :roll:

Ne ne, K-Rožnik je uradno ime z preko 40% deležom glasovanja 8).
Hja dež je in ni, danes bomo že preživeli...
Nazadnje spremenil bobr, dne 18 Sep 2007, 21:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 dannae
#102089
no, kako je bilo na predpremieri? upam, da vas ni dez prevec pral :roll:

porocilo?

pozdravcek
d
Uporabniški avatar
 bobr
#102097
Evo nas nazaj v objemu toplega doma. Prijetno presenečen sem bil na štartu saj se nas je kljub nevihtam nabralo kar 12 zagrizenih rekreativcev in 2 štirinožne spremljevalke 8).
Rahle logistične težave smo hitro rešili in začeli z malo zamudoe. Na momente je zgledalo kot da bo dež nehal a vedno znova smo bili oprani. Mimo živalskega, prečkanje večne poti ni bilo težavno, mimo čada v hrib, šprint proti cerkvi za hardiče :twisted:, krajši postanek na cankarjevem vrhu, spust v tivoli, po mostičkih do belvija, rahel zaplet kako naprej :roll:, pot do skakalnice kjer je voda po poti drla v potokih in nazaj na start. Čas smo imeli 1:06 in razdalja je bila 9,2km. Ni ravno tekmovalno a glede na razmere in prvi K-Rožnik je to super. Mene (verjamem da ostale prav tako) je napralo kot cucka in priznam nisem še tekel po takem nalivu take razdalje. Seveda nisem razočaral in presenečenje je hitro pošlo :wink:.
Naš vojvoda Pegaz je odlično opravil nalogo navigatorja. Luzr se je odrezal z motivacijskim krožkom :P. Ostali ste lepo sledili in dokazali da ste kos nalogi.

Vsem še 1x hvala za udeležbo in upam da se videvamo na naslednjih tekih.

p.s.: fotoreportaža sledi.
Uporabniški avatar
 zlopi
#102102
:clap: :clap: čestitke za premiero, upam da se vam bom lahko kdaj priključil :wink:

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 pegaz
#102103
Dragi moji,

Prvi K-Rožnik je povsem uspel! Položili smo ga "na mokro", v bistvu je bil skor akvatlon, tak simultani. V pogovornem tempu smo se ustavljali samo tam, kjer je bilo kaj strehe (=skoraj nikjer) in pogumno prepujsali celo turo.

Proga ima seveda tudi svoj egometer ali dva, najbolj se izkaže že omenjeni šprint do cerkvice, ma tudi drugi niso od muh. Glede pravega kurza pri Belviju pa bomo morali z Luzrom še doreči - mislim, da je prišlo do manjšega nesporazuma.

Torej, Bobr, dobr si tole zašafou, in moje čestitke tudi vsem ostalim enajstim hardičem, ki ste prišli na jesenski tuš-tek na K-Rožnik!

Lep let, NADvojvoda Pegaz :)
Uporabniški avatar
 Wega
#102105
Hja, ne bo ravno fotoreportaža, ker, eee, vremenske razmere niso bile ravno najboljše za navaden mobi s fotoaparatom, seveda brez fleša.
Skratka, pralo nas je kot najbrž letos še ni pralo, tako je padalo morda le še seveda tisti januarski torek, ko sem začel s tekom in šel prvič na trening. Ampak to ni motilo velikih duhov in bilo je prav luštno. Hardcore tekači niso požrli besede in so prijazno tekli tempo primeren za vse in tako se skupinica ni preveč razlezla.
Takole smo se, še razmeroma suhi, postavili v spomin in vabilo na začetku:
Slika
Slika
potem pa se je žal že malce stemnilo, nalivalo je pa še bolj, tako da so slike res slabe. Pa vseeno:
Na vrhu Rožnika sem najbrž lovil sapo, pa sem pozabil na sliko. Takole smo bili premočeni malo naprej, pri Belviju:
Slika
Srečali smo tudi šišenskega medveda:
Slika
Poskusil sem poslikati še vsakega posebej, pa tudi ni ravno uspelo:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Potem pa...

preseneeeečenje

Slika
Slika

Pa še čajček v Kresnički in to je to.

Kumi čakam torka!!


Edit 1. leto kasneje: slike so prenešene na google - tule so:

Slika
Nazadnje spremenil Wega, dne 18 Sep 2008, 11:05, skupaj popravljeno 7 krat.
Uporabniški avatar
 Vreme
#102106
Izgleda,da ste se kljub dežju imeli fajn. Plavali torej niste, je pa očitno bil akvatlon zelo blizu! :D

@Wega a bi dal malo manjše slike, da bodo bolj gledljive.
Uporabniški avatar
 Wega
#102109
Še na pol?
Uporabniški avatar
 Vreme
#102110
Wega napisal/-a:Še na pol?


800x600 so maksimalno primerne za forum!!
Uporabniški avatar
 damajanty
#102111
bravo, bravo! vztrajnost je lepa čednost.

sem gledala skozi okno, pa ni kazalo, da bi nehalo deževat. mi ni žal, da nisem šla, ker je potem skoraj ves čas deževalo. sem prosila za bolš vreme, da bi bili vi čimmanj premočeni. pa ni kaj prida pomagalo.

otvoritev ste pa le naredili!! :)
Uporabniški avatar
 dannae
#102114
Bravo! Hrabri ste bili!
S kovitom sva eno tako pralno odtekla enkrat spomladi. Vem kako tece po tistih potkah :lol:
Pozdravcek
d
Uporabniški avatar
 Bor
#102120
...fino je bilo...sem že skoraj pozabil, kako se teče po dežju... :roll:
sej krst mora bit moker..a ne?
Uporabniški avatar
 softi
#102128
Ja bilo je naravnost deževno. Ampak super :D . Naravnost očiščevalno. Hvala Bobru za iniciativo, za strokovno vodenje, pa za izvrstno rolado. Pa hvala prijetni družbici. Pa hvala atu pa mami :wink: ....Še pridemo, ITAk.

Mejte se radi
:D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA