prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 luzr
#107640
Po pregovarjanju in dogovarjanju, se mi zdi, obstaja dovolj kandidatov za dodaten termin teka v Ljubljani. Kot možnost predlagam Golovec, Rožnik, Grad. Trase so lahko podobne ali identične krožniškim in goladarskim
Po dogovoru lahko tudi kje v bližnji ljubljanski okolici.
Zaenkrat bi zbrali nekaj predlogov, nato bi z anketo(?) in eksperimentalnimi(?) teki poskusili določiti kaj več.

:) Opozarjam vse ljubitelje Golade in Krožnika, ne delam proti vam, niti mimo vas. Težava je, ker nas približno pet ne :cry: more na zanimiva in obiskana trijetna tradicionalna pestra druženja.
Seveda bom čimvečkat poskušal priti na uveljavljene treninge :D .

Osebno mi je vseeno kakšen tempo bi imela skupina. Zaradi mene je lahko ločena ženska in moška sekcija, hitri(5 do 6min/km), počasnejši(7 do ? min/km...
Potk na Golovcu in Rožniku poznam dovolj, tako bolj široke in ne prestrme, kot bolj divje.

Tudi ni nujno vsak ponedeljek, sredo in petek. Lahko je le en dan, ki vam ustreza.
Prve predloge sem slišal za bolj zgodnji tek okoli 17.ure.


Zadeva: Neformalni teki v prijetni družbi.
Dan: Ponedeljek, sreda, po dogovoru.
Ura: zaenkrat 1700.
Lokacija: Golovec, Rožnik lahko izmenično.
Nazadnje spremenil luzr, dne 03 Mar 2008, 12:53, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#107972
Če boste tekli v ponedeljek 5.11. ali naslednjo sredo, se lahko pridružim.
Samo objavite lokacijo, kjer se dobimo in uro. Meni bi ustrezalo ob 17h.
Uporabniški avatar
 Laufer
#107979
Podpiram tvoj predlog. :juhuhu:

Sam sem zaseden tako ob torkih kot ob četrtkih :-(( in družba pri teku mi prav pride. Tako kot smo rekli na analizi po LM nismo konkurenca obstoječim in tradicionalnim tekom, ampak samo razširjamo ponudbo organiziranega teka TF. Važno je da se :lauf: in da se mamo fajn :laola

Dajte predloge :hack: .
Uporabniški avatar
 bobr
#107983
Petek - Golovec - 17:00 :?:
#107984
luzr napisal/-a:Seveda bom čimvečkat poskušal priti na uveljavljene treninge :D .

Brez zamere luzr, ampak uffff kako mi ne paše besede trening! Pridem pa z veseljem na tek!
Uporabniški avatar
 Snezinka
#107987
Bravo luzr! :juhuhu:

Ko pridem nazaj, se z veseljem pridružem lihemu društvu 8) . :lauf:

lp
Snezinka
Uporabniški avatar
 Hojca
#108023
jaz bi se z veseljem pridružila ob petkih, če bi bla kakšna počasnejša bolj ravninska varianta (7-8 min/km).


LP,
Mojca
Uporabniški avatar
 pegaz
#108034
Zelo dobra ideja!
Meni sicer sodi dnevi ustrezajo, ker lihe pač plavam... bomo pa mogoče kaj pokombinirali?

Zelo podpiram iniciativo za taka, lahko tudi malo bolj formalna tekaška druženja! :clap:

LL, Pegaz :)
 luzr
#108090
:D E, končno nek odziv tudi na forumu, ne le po ZS.

dogovori o treningih, programi treningov
prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ... tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Milkec, glej citat; zame je trening, ker sem debel; zate je tek.
Za pegaza formalno :?: druženje.

Predlagam, osredotočimo se na dva dneva (pon, sre). Ne velja za najbolj fanatične (a ne bobr), ki bi še ob petkih tekli. Takrat imam včasih v planu kak obisk koncerta. Torej bi lahko kvečjemu dvakrat mesečno ob petkih.
Če bo dovolj interesentov za sredo okoli 17.ure, bom prilagodil svoje obveznosti... Ponedeljki mi zelo ustrezajo.

Še enkrat ponavljam, brez prisile.
Traso in tempo bi lahko tudi prilagajali razpoloženju...

Vsak naj poda predlog dneva, ure in lokacije!

0.luzr:lokaciji se prilagodim, najraje poned. 1700, sre. :roll: , pet. 1700
1.Asparagus: ponedeljek, sreda(?), 1700
2.Laufer: ??????????????
3.bobr: petek, Golovec, 1700
4.milkec: pride kadar želi :)
5.Snezinka: bo že sama odredila :)
6.mojculja: petek, ravninska 7do 8 min/km
7.pegaz: moralna in duhovna plavajoča podpora :)
8.softi:?????????(ne samo na ZS :wink: )

Tudi ostali bralci, pridite, stecimo v temo :) . Za naglavne lučke morate poskrbeti sami. Dve bom sicer imel, baterijskih ročnih svetilk imam vsaj deset.

Bomo videli, koliko demokracije prenesemo (po moje nič...).
Lokacij (jaz) sploh ne bi rad fiksiral, vsaj zaenkrat ne!
Povsem pripravljen prilagoditi (ne podrediti) vašim željam, zato vas

vabim na prvi tek že jutri, 31.10.2007 :) . Lokacijo bo imela čast izbrati softi, če bo hotela. Se mi je pač prva oglasila.

Za ponedeljek lahko lokacijo izbira Asparagus, ki se je druga oglasila.

Bobrov predlog (Golovec) je vzet na znanje, le težko ga bo skombinirati z željo mojculje po ravninskem teku. Za takega je idealen Tivoli in PST. Bomo videli kaj bo rekla mojculja.

Še enkrat naštejem možne lokacije: Golovec(Pot na Golovec), Grad(Streliška), Rožnik(Mostec), PST(po dogovoru!), Tivoli(Celovška-parkirišče).
Nekatere se prepletajo, predlagana izhodišča v oklepaju. Možnosti parkiranja bom pojasnil kasneje.
Uporabniški avatar
 Hojca
#108093
Kar se tiče želje po ravninski varinte, se mi jasno ni treba prilagajat, sploh pa, če bom edina. Sem bolj začetnica (tečem od letošnje pomladi) v glavnem po PSTu, na LJ desetki pa sem bila kar zadovojna sama s sabo (brez kakšne omembe vredne krize majčkn pod 1 uro). Klancev sicer res nisem navajena, bom pa probala, če bo pa prehuda pa odstopim in jo mahnm nazaj do avta.
Kar se pa petkov tiče, mi res najbolj ustrezajo ampak tud ponedeljki bi šli, srede pa res ne.
Če se za dons zmente - sem za, sam še naglavno lučko moram nabavt, jo bom itak rabila. Mogoče bi pa dons, k smo frej lahko kej prej npr ob 16h.
Uporabniški avatar
 softi
#108096
luzr napisal/-a::D Lokacijo bo imela čast izbrati softi, če bo hotela. Se mi je pač prva oglasila.


Ja kolk si pa ti prijazen fant. Bom pa vseeno to izbiro prepustila tebi.
Ampak samo danes :wink:, ker se moram pa ravno danes it pokort k svoji stari mami, ki mi jih je včeraj po telefonu napela. Češ da jo premalokrat pridem pogledat :oops: . Pojoča travica že igra, tako, da upam, da mi bo uspelo prit še tečt.

Če bi pa izbirala, bi se najverjetneje odločila za Gradiško jezero. Malo ven iz Ljubljane, pa praznik je, pa mamo čas, pa prav fletno je tam. Avto je, sportski a frajerski, prostora dovolj. Da občasno malo zamenjamo.

Ampak se pustim presenetit, verjamem v tvojo modro odločitev .
:wink:

Se vidmo, upam da...

Lep dan
Nika


p.s. za ostale lihe dneve pa ne vem. Se pridružim, če bo le čas dopuščal (2službi.press)
 luzr
#108123
Glede na prazničen, sončen dan, bo malo ljudi v LJ.
Za komentarje sem malo prepozen.

Tek načeloma bo, če me kdo obvesti, da pride. Torej brez forsirane izbire.
Zaradi mene je lahko izvenljubljanska lokacija Gradiško jezero, pri Lukovici, pri Domžalah(samo če bo softi vodička :) ). Torej dva avtomobila danes na voljo.

Ljubljanska lokacija danes ravninska, kot nalašč za moje kosti. Pridem kamorkoli , dostavim še tri druge kamorkoli. PST, kakih 10km med
1500 in 1700 uro.

Prijave lahko tudi po telefonu: 040 321865.

Sicer bom naredil en krogec s kolesom in sestavljal kotlovnico naprej.
Jutri je Golada :!: :!: :!:

@mojculja: Svetilke ne kupuj danes na silo. Odstopov in bega ne bo, bomo šli bolj počasi.
 nana
#108126
luzr napisal/-a:Ljubljanska lokacija danes ravninska, kot nalašč za moje kosti. Pridem kamorkoli , dostavim še tri druge kamorkoli. PST, kakih 10km med 1500 in 1700 uro.

Fužinski grad - BTC (do konca makedamske poti) :arrow: mislim, da se ravno izide.

Kakšen tempo pa ste imeli v mislih? :wink:
 luzr
#108127
nana napisal/-a:
luzr napisal/-a:Ljubljanska lokacija danes ravninska, kot nalašč za moje kosti. Pridem kamorkoli , dostavim še tri druge kamorkoli. PST, kakih 10km med 1500 in 1700 uro.

Fužinski grad - BTC (do konca makedamske poti) :arrow: mislim, da se ravno izide.

Kakšen tempo pa ste imeli v mislih? :wink:


Imeli smo natanko tak tempo v mislih, ki zadovolji vse. Hitri lahko naredijo nekaj šprintov in intervalov, počasnejši pa uberejo tempo 7 do 8 min/km.
Povej kdaj :) .
 nana
#108129
Vseeno mi je. Kadarkoli v navedenem času. Naj še drugi povejo. Mogoče bi mi odgovarjalo tako, da pridemo še pred temo nazaj npr. ob 16h?

lp
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA