prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 zacetnica
#108786
Kaj sta to Golada in Krožnik? Sem malo gledalapo forumu in nisem nikjer zasledila.
Uporabniški avatar
 Miha65
#108804
Luzr bravo, lepo, sem mislu da bom moral tect kar sam ce bom za Maja prepocasen...

Meni ustreza ponedeljek in sreda. Petek me obicajno ni v Ljubljani. Morda izjemoma se pridruzim.

Ob 17ih je prekmalu, vsaj meni, ker sem pogosto se v sluzbi. Ob tem casu je se en problem - kamorkoli hoces priti z avtom je tacas v LJ najhujsa guzva in rabis 2x toliko kot obicajno.

Moj predlog ob 18ti ali kasneje. Ponoci bo pa itak treba tekati po zimskem casu....
 luzr
#108807
Ooo, ribič :D .
Miha65 tudi s tem se strinjam. Še posebej težko je pravočasno prevoziti celo mesto :roll: .
Nekateri so za 17.uro drugi za 18. Meni je načeloma vseeno, lahko tudi po 20.uri. Ker seveda ne mislim po štiri ure dežurati po raznih tekaških lokacijah, bo takole.
Zaenkrat nameravam vzpodbujati in koordinirati tekače pri organizaciji tekov. Kmalu se bodo opogumili in sami izbrali najljubšo lokacijo in prilagodili uro. Družba je na TF vedno dobro izbrana :) .
:wink: Vsak naj poskuša razširiti krog sotekačev.

Tako bi se eni isti dan zmenili za tek nekje med Šentvidom in Tacnom, drugi med Vičem in Šiško... Ob poljubni uri!
Tradicionalna ljubljanska teka :wink: ostaneta na meniju!
Uporabniški avatar
 Hojca
#108812
Tudi jaz se z veseljem pridružim :D . Lokacija in trasa mi zelo ustrezata. Ob 17h mi je malo težje, najraje bi ob 19h, tudi ob 18h bi šlo. Tema :twisted: bo pa itak.
Uporabniški avatar
 Asparagus
#108829
Danes se lahko prilagodim in tečemo ob 18h., če vam tako bolj ustreza.
Sanjalo se mi je, da smo bili trije, lepo bi bilo, če bi nas bilo več!
Uporabniški avatar
 Hojca
#108849
Joj sorry, sem čist pozabla :oops: , da mam dons govorilne, tko da ne morem. Mogoče bi lahko ob 19h, ampak še to ni sigurno, tako da, prosim, ne se mi prilagajat. V sredo pa, če se nam rata zmenit, skoraj sigurno.
 luzr
#108860
Načeloma velja okoli 18.ure. Približno zaradi prometa :) .
Se še kdo javi???
Nazadnje spremenil luzr, dne 05 Nov 2007, 22:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 Pajk
#108887
Če vzamete zraven neke nove klince. Se javljam. Samo naj mi pove nekdo kam točno se narišem. Ob 18:00?
 luzr
#108893
Pajk napisal/-a:Če vzamete zraven neke nove klince. Se javljam. Samo naj mi pove nekdo kam točno se narišem. Ob 18:00?


18.ura, Parkirišče pri Fužinskem gradu. Arhitekturni muzej Ljubljana Pot na Fužine 2, med mostom in gradom. Dostop po Chengdujski cesti.
Na drugi slikici je razvidno. Smer teka bo po dogovoru.
Uporabniški avatar
 Frikica
#108906
Mogoče se tudi jaz danes pridružim na en pooooooooočasen tek...upam, da mi uspe vse uredit do 18ih...

Aja, bo že tema a ne??? Joj, bo treba eno lučko hitr zrihtat... :?
 luzr
#108907
Ne se obremenjevati z lučko, prinesem baterijske svetilke, eno naglavno...
Uporabniški avatar
 Laufer
#108914
Pridem, da vidim tele zagnane.

:lol:
Uporabniški avatar
 Asparagus
#108917
Frikica in ostale punce, pridite in mi delajte družbo, da ne bom sopihala za fanti :oops:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA