vabila, najave, poročila, ... vse o vedno bolj priljubljenih 'avanturističnih' prireditvah

Moderator: haupi

Uporabniški avatar
 50cent
#100065
Jaz bi šel na tale hec pa čeprav samo za "vinogradnika" :) , mi malo bolj paše ime :rol: , samo kaj ko ne znam rolat :-(( :-(( :-(( .

Lp :-((
Uporabniški avatar
 haupi
#100068
zdravo fifty, še vedno je čas da se naučiš rolat. Sj pa je še več ko mesec do tekme - do takrat si lahk že pravi profič...

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#100092
50cent napisal/-a:Jaz bi šel ... samo kaj ko ne znam rolat

Saj če se znaš po vrvi spuščat, boš vsaj preživel :wink:
Uporabniški avatar
 50cent
#100183
haupi napisal/-a: do takrat si lahk že pravi profič...
haupi


Ali pa na seznamu za operacijo križnih vezi :wink: :wink: .....ne ne, ni to za mene, že zadnjič ko smo se zbrali na testiranju SKIKE, sem jaz lepo iz varne razdalje opazoval in skrbel za pijačo. Ko pa sem še Zdravkota videl kako je skoraj "vrezal" po tleh pa me je samo oblilo po čelu :( .

Lp :)
 miharudl
#100208
Zgleda da bom štartal ;) to bo akcija ;) sej nevem kak
to zgleda kaj mors pol kajak za sabo vlečt
po suhem? he he he :) :)

lp miha
Uporabniški avatar
 marsn
#100210
ooo
zanimiva zadevščina, a ti miha greš, s kom boš pa štartal, hehe.
lp
marko
Uporabniški avatar
 haupi
#100214
50cent napisal/-a:Ali pa na seznamu za operacijo križnih vezi :wink: :wink: .....

Fifty ko pa zrihtaš križne pol pa gasa. Držim pesti :wink:

miharudl napisal/-a:Zgleda da bom štartal ;) to bo akcija ;) sej nevem kak to zgleda kaj mors pol kajak za sabo vlečt po suhem?

Miha na srečo tekmovalcev se vozi z kajakom od točke A do B in ga potem na točki B tudi pustiš. Lahka pa pride do situacije, da vlečeš namesto kajaka svojga partnerja oz. še boljše partnerko v ekipi...ampak to je že druga zgodba

Se vidimo

Lp
haupi
 miharudl
#100256
Glede kajaka je bil malo hec ;) grem da vidmi ce se vtopim ;)

:) :D

Marko : sem se zmenu z trenerjem da ga bom malo teral ;)
:) :D se zal mu bo

lp miha
Uporabniški avatar
 marsn
#100260
jaz bom verjetno drugo leto šel to zadevo, sploh pa še rabim enga norca, ki bi to šel z mano , hehe.
vsem ki se udeležite pa želim veliko sreče.
lp
marko

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA