tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#109661
Helou!
Faking gud, faking gud!

Analiza:
"Pa jebem jim mater ignorantsko!!"
Tolikokrat smo se na suho nategnili, da je že skrajni čas, da se odpovemo nedojebancem.
Upam, da vam je vsaj moja pizza teknila!
Uporabniški avatar
 bobr
#109663
Vreme je bilo tapravo, odlično sončno jesensko. Hvala zajc-u za odlično igranje zajca 8) no ja vsaj do nekje sem mu lahko sledil potem je dal on v šesto brzino.

Naslednje PST analize morajo biti drugje ker to danes je bil res obup. Luzr bo podal pravo izvedenjsko mnenje :twisted:. Bajsi pica je bila "ko so jo končno skup spacal" odlična in se ti oddolžimo.
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#109672
Res lepo vreme, dobra družba in prav pravcati zajc. Odlična kombinacija.
Še pridem.



"Da druge premagaš, moraš biti krepak; da sebe premagaš, moraš biti neomajen." - Lao Ce
Uporabniški avatar
 MatjazV
#109677
Hoj,

najprej opravičilo, ker se, kot sem najavil, zjutraj nisem pojavil v Kosezah in kasneje tudi ne na štartu. Je pač tako, da me je včerjašnjih Sladkih6 kar zdelalo (54km). Zato sem se pridružil šele na analizi. Ker sem prišel zadnji, mi je bilo prizanešeno vsaj 1 uro čakanja na pico. Po večkratnih urgencah in demonstrativnem odhodu Bajsija, so nam le postregli. Kar se mene tiče sem končal s to oštarijo. Glede na ostale goste, ki so sedeli in se mastili v lokalu sem videl, da je to tipična oštarija za tiste, ki pridejo na nedeljsko kosilo, da pomlatijo že v naprej pripravljeno hrano v večjih količinah (krače in podobno). Zato me niti ne čudi preveč tale njihov odnos in ignoranca, kot so ga danes pokazali do omizja TF. Nas pač ne bo več nazaj.

Važno je, da smo preživeli lep tekaški dopoldan in, da ste spet nabrali novih kilometrov.

Lp

MatjazV
Uporabniški avatar
 ninchi
#109680
Če ste bili okoli 11h ali pa malo prej v Kosezah...potem sem vas videla :D Danes je bil res super vreme za jutranji tek:)
lp
ninch
Uporabniški avatar
 dannae
#109682
Zjutraj sem se odločila, da se vam pridružim s kolesom. Me res malo preveč noga boli, pa jo bom raje malo šparala zaradi Palmanove... Najprej kolesarjenje po prazni Šiški in mestu, v Mostah kar naenkrat kup ljudi po pločnikih... V Fužinah pred gradom pa prava gneča. Zbralo se nas je čez 20... Bravo :TF)
Odpeljat s kolesom po golovškem PST-ju je kar avantura. Sploh brez gorskega kolesa s primernim vzmetenjem in varnimi zavorami... Potem po ravnem je bilo pa prav luštno. Malo mi je bilo žal, da nisem tekla, ker so bile razmere in družba idelane...
Upam, da se vam naslednjič uspem pridružiti v tekoči obliki... :roll:
Maša obvlada okrepčevalne postaje :cast: , tako, da je bila moja košara na kolesu bolj odlagališče oblačil, očal, gelov in domačice. Vse sem varno pripeljala do Kosez.. :shock: Lauferju pa hvala za čokolado. :oops:
Tudi zame je bil prav prijeten trening, pa že dolgo sem si želela narediti krog s kolesom po PST-ju. Vprašanje se postavlja, kdaj ga bom celega odtekla...
Uporabniški avatar
 zajc
#109727
Spet sem šel cel krog. Od doma sem štartal zelo pozno. Ko sem začel, sem ugotovil, da mi ura zaostaja za 10 minut. Odločil sem se, da bom odtekel en "10-kilometrski intervalček" in na start pred Fužinskim gradom sem pritekel točno ob 8:59. Utrujen, in to že na začetku. Videl precej znanih obrazov in takoj pozabil na utrujenost. Pred vzponom na Golovec sem se že rinil v ospredje, ko je v klanec potegnil pementos, sledel pa mi je veter v laseh. Po zelo hitri "Goladi" se nam je na okrepčevalnici pridružil Bobr in njegov kolega, ki je imel povečan srčni utrip (190?), in je, baje, celo izgledal vijoličasto. Meni se ni zdelo. Na postojanki sem se kot ponavadi basal z rozinami. Drugo polovico "polovičke" smo hitro odtekli, še najhitreje pementos, ki je z nezmanjšano hitrostjo skoraj prišprintal na cilj polovičkarjev (pri Koseškem bajerju), kjer smo se zopet basali z rozinami :) pri gostiteljici - bobrovi ženi(?) Ne smem še pozabiti premične okrepčevalnice, ki jo je imela dannae. Sem kar pogledal, ko je pridrvela s kolesom mimo mene in ponujala okrepčilo. Na kakšnih prireditvah o čem takem lahko samo sanjam. Od koseškega bajerja do doma me je čakalo še nekaj kilometrov, ki sem jih s težavo pretekel. Domov sem prišel vidno utrujen. Poznalo se mi je, da se že 10 dni intenzivno pripravljam za Palmanovo in da nujno potrebujem nekaj dni počitka za regeneracijo. Kaj naj rečem? Vse je bilo v redu, TF-jevci so bili, kot je to običajno, prave face in komaj čakam na naslednji tek po PST :)
Uporabniški avatar
 bosti72
#109740
:D ta kolega z povišanim utripom sem bil jest. No tko hudo, da sem bil vijolčen :shock: pa res ni bilo :? :lol: ......ja pismu če ste ga pa tko žgali čez barje.....kaj čem, je srček kr od veselja poskakoval tam do 188...ufff....je pa še nekaj res ker sem zjutaj zamujal nisem več utegnil jesti vse kar sem vase zbasal je bila ena revna banana...No sem pa na koncu zadnjih 8km raje sam odtekel.. pa Dannae-ja me je s kolesom podila.. :lol: :lol:

Analiza....pa sej človek še sit postane če mora toliko časa čakati na pizo...1 uroooo...katastrofa...še dobro, da je bila prijetna družba pa je čas hitro minil.. :D 8)
Uporabniški avatar
 shash
#109741
Moj drug 1/2 PST, prvega sem šel z druščino TF- ja pred ljubljanskim polmaratonom. Kakor sem prvič z lahkoto vlekel gor na Golovec :P , sem danes sopihal kot stara lokomotiva :oops: :oops: . Samo sem se z Milkcem in Luckyem pogovarjal, da kljub lepemu dnevu in precej ugodnim razmeram,
jih je bilo kar nekaj s podobnimi težavami.
Seveda pa skupaj gledano sem vseeno užival, še posebej sta zato poskrbeli Dannae -ja, ki mi je kak kilometerček delala družbo na kolesu in sva malo počvekala. Seveda pa še boljša polovica Bobra - Maša, ki nas tako dobro okrepča, da mora človek prav hitro odsopihat stran, če ne bi kar tam ostal.
Torej še enkrat hvala obema, tebi Dannae pa seveda želim hitro saniranje poškodbe in čim boljši tek v Palmanovi.
Seveda pa na koncu naj omenim še to, da sem spoznal štarterja Bajsija, tisto
pizzo pa pozab, se ne splača sekirat
:wink: , bo že bolje.
Kakor berem, tale analiza ni bila ravno posrečena, ampak imali pa smo lep dan in se ne damo, saj smo :TF) .

Pa lep pozdrav.
Uporabniški avatar
 lucky
#109747
Lep dan, dobra družba, super support, malo mučen tek (še vedno se sprašujem, kaj me je matralo že od Golovca naprej), prijetna analiza z grenkim priokusom za tiste, ki ste jedli pico.

Tokrat nas je, tako kot zadnjič, ko sem bil prvič na teku po PST, spet pozdravil pujs. Kakšna čudna zverina! :shock: Ampak tekače ma prav rad.
PST Pujs
Uporabniški avatar
 bobr
#109760
Tale PST pujs je prava faca :lol:. A ga je spet kdo zamenjal za psa?
Uporabniški avatar
 milkec
#109762
shash napisal/-a:Samo sem se z Milkcem in Luckyem pogovarjal, da kljub lepemu dnevu in precej ugodnim razmeram, jih je bilo kar nekaj s podobnimi težavami. Seveda pa skupaj gledano sem vseeno užival


Ja presenetljivo! Z Borom sva se komaj prebila čez Golovec (še nikoli tako težko), ko sem ujel Shasha in Luckya sta tudi ona težje tekla. A kaj čmo, pridejo tudi taki dnevi.
Vendar pri vsem tem je najzanimivejše to, da smo imel približno isti čas kot zadnjič (je to odlika velikih :?: ;) )

Drugače pa vreme čudovito, družba itak, PST Pujs zanimiv kot vedno, mislim pa da ga s psom ne bi mogel nihče zamenjati, saj ga je za dva psa.

Glede analize pa očitno odkar so se preimenovali, so tudi izgubili občutek za poslovanje. Bi mogoče na tem mestu predlagal Boccacio, kjer smo tudi že enkrat bili. Ostane še Subito, pa verjetno bi se še kaj našlo.
Uporabniški avatar
 climber-z
#109764
bobr napisal/-a:Tale PST pujs je prava faca :lol:. A ga je spet kdo zamenjal za psa?


Meni se je od strani najprej zdel kot pes ali še bolje gmota mesa :D

Drugače pa prijetna družba, prijeten tek v oštariji pa me je neprofesinalnost gostincev k sreči samo oplazila, ker sem šel samo na pijačo.

Bomo drugič pač raje drugje.
Uporabniški avatar
 Sončka
#109780
Hoj,
vesela, da sem na TF, saj drugače ne bi nikoli toliko tekla, kot tečem, kadar sem v vaši družbi, saj ste vsi navdušeni tekači ne glede na tegobe, ki jih tek lahko prinese. :TF)
Gruča ljudi se nas je zbrala pred Fužinskim gradom, spoznala kar nekaj novih obrazov, predvsem Bajsija-me je že res ferbc matral, kdo to je!?
Občudovala Dannae, ki je kljub poškodovani nogi našla način, da nam dela družbo. :cast1: Pa čimprejšnje okrevanje, da bo še Palmanova zabavna.
Večino poti sem pretekla z Eggy, Izyemno, Lauferjem in Razijem, na kocu pa sem pospešila, ker je bil cilj že blizu in sem že mislila na analizo. Razy je pospešil z mano, Izyemna je pa ostala brez besed, prekinjena sredi stavka. :bum:
Hja, na analizi je bilo pa precej zabavno, mogoče tudi po zaslugi natakarjev, ki nas niso prav nič ubogali na ukaz. :nono: Bajsi, res se je brez veze pretirano razburjati, je pa lepo, da si želel biti čimprej doma. Pa še MatjažV nas je zabaval s pripovedovanjem o svojih triatlonskih podvigih.
Čudivit dan, lepo vreme, prijetna družba.
Maša, hvala za okrepčevalnico :!: Moraš iti enkrat z nami tečt :wink: , da boš razumela, kako dobro denejo smokve in tekočina sredi poti.
Lp, I.
 eggy
#109879
Oj!

Zbudila sem se v sončno jutro. Huh...naj grem ali ne......da ne da ne da ne.....tako nekako je bilo :wink: In......na koncu DA. Se oblečem in šibam. Pravo presenečenje! Na parkririšču gruča znanih in nekaj neznanih obrazov. Huh...takoj sem vedela, da je bila odločitev prava in sploh nisem mogla verjet, kako sem lahko še pred eno uro oklevala.

Dan se je začel lepo (no, tudi koncu ni nič manjkalo :) ). Tempo zmeren, meni je prav pasala ena taka "pogovorna".

Ja, bil pa je ta tek nekaj posebnega. Bi lahko rekli pravo razkošje. Spremljevalna mobilna enota (beri: Dannae na kolesu in Maša z avtom). Skratka: organizacija, kot se šika. Žal analize ne morem komentirat, ker sem jo tokrat morala spustit. Sem bla pa "spiritualno" z vami :shock:

In za konec: Hvala vsem....za lepo nedeljsko dopoldne. Jaz še pridem na PST.

eggy

PS: Maša.....a te bomo enkrat na en giro spravl z nami, a ne. Veš, tudi pri meni je bila "taktika počasnega približevanja". :oops:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA