Žurka naj bo:

A) 05.01.2008
5
10%
B) 12.01.2008
12
24%
C) 19.01.2008
28
57%
D) 26.01.2008
4
8%
#111407
Seveda so prostovoljci :P ,
seveda je želja :P,
problem je pa prosti čas :roll:

Malo sem razmišljala kdaj bi se letos lahko dobili, pa sama ne najdem prostega termina. Ne vem, kako je z vami :?:

Ali ste sploh zainteresirani za žurko?
Imate predloge glede lokacije in termina?

Skratka, tema je odprta, sedaj pa pišite in predlagajte, potem pa se bo v kratkem času vedelo, kje smo :arrow:

........pa menda se ja ne bomo izneverili tradiciji :roll:
Nazadnje spremenil Barb, dne 13 Dec 2007, 10:50, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 tae
#111418
Hvala Barb, zelo sem ti hvaležen, da si odprla to temo. Jaz o tem že nekaj časa razmišljam, pa nisem upal nič čivkati, da nebi bil takoj postavljen za organizatorja (žal se ne vidim v tej vlogi). Že z letošnjim piknikom ni bilo nič, tako da to pa mora biti. Med drugim imam zapisano med svojimi decemberskimi plani, da se moram obvezno udeležiti prednovoletne zabave TF ne glede na to kje bo, kdaj bo in navsezadnje ČE BO.
Uporabniški avatar
 Miha65
#111421
Nekaj sem obljubljal. Prispevek v obliki zobatca.

Se vedno velja!

ps: Snezinka oglasi se :-)
 luzr
#111432
Snežinka je verjetno še v toplih krajih.:?:
Miha65, če bo treba kaj obračati zobato ribo povej(resno mislim)...

Moji keksi, ki jih nihče ne mara na PSTtekih (že dvakrat) še vedno čakajo.
Od nedelje sem zmazal 500g napolitank...

Po Snežinkinih napotkih :) je lokacija definitivno Brunarica na Jezeru pri Podpeči. :wink: :wink: :wink: :wink: Kaj poreče lastnica, bomo videli.

Za aperitiv tek ali vsaj vzpon na Krim.
Nekdo :wink: je ponujal projekcijo maratona...

Obljubljam, da ne bom preveč plesal po mizah...

Predprijave:
1. Barb
2. tae
3. Miha65
...
Uporabniški avatar
 bobr
#111437
Snežinka is back 8) za tiste ki še ne veste :!:

Luzr ti moraš obljubit da sploh ne boš plesal po mizah :lol:

Jaz pridem sigurno.

Climber-z se je nekaj javljal da bi predstavil njegove puščaske dogodivščine.
Uporabniški avatar
 dannae
#111439
mika me, mika, tale žurka. upam, da bo ugoden datum :roll:
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#111446
Tale žurka bi pa znala biti zanimiva. Tudi mene zanima datum.
Uporabniški avatar
 Miha65
#111461
ero tvoj predlog je majke....

Drgac vam pa iz zaupnih virov sporocim, da je Snezinka skor tuki in da je potihem namignila, da bi ribico prestavil enkrat na kak prvi piknik spomladi...

Sem zopet ZA....

luzr lohk pleses, ce bos v tangicah po mizi od deklet migu.....
Uporabniški avatar
 ROSI64
#111473
To temo sem pa tudi jaz pogrešal na TF, :D vendar nisem hotel dati pobude, da ne bi potem pristav kot organizator. :oops:

Zato Barbi vse čestitke za pogum. :clap:

Tudi jaz pridem, če bo le termin to dopuščal. Bi pa predlagal, da se napiše nekaj terminov in se potem glasuje, tako kot je bilo to že lani. Meni odgovarjajo termini tudi po novem letu. :toast:
Uporabniški avatar
 *Darja*
#111476
Hojla,
se bom oglasila še jaz, ker imam malo "veze" z lastnikom Brunarice na Jezeru pri Podpeči. :D
Če bi se odločili za to lokacijo, bi morali čimprej rezervirati datum. Sobota 15.12. je že definitivno zasedena, ostane še teden prej, pa kasneje in seveda petki, če bi koga zanimalo.
Toliko z moje strani :D
Uporabniški avatar
 tini
#111477
Seveda sem tudi jaz za.

Zal prostega vikenda v Decembru ne vidim(je pac prevec dogodkov, openingi, ultre ipd.) tako, da podobno kot Ero in Miha65 podpiram izvedbo ponovoletne zurke enkrat v Januarju.

Glede lokacije - Podpec je kar kewl, mogoce pa bi vseeno lahko razmislili se o kaksni drugi lokaciji, kjer bi vse skupaj mogoce lahko zdruzili se s kaksnimi zimskimi sporti. Tista KG izpred dveh let npr. ni bila slaba.

Smo se pa danes na K-Rozniku zmenili (pritiski za izvedbo le-te seveda obstajajo ze od prej), da bo tudi letos padla ena predpraznicna Golada, in sicer 20.12. Sila enostaven scenarij - odtecemo Golado, analizica v 10 v 1/2, potem pa se na stante v Center. Tradicionalno.

Uzivajte, se vidmo

tini
Uporabniški avatar
 Matevz
#111491
Kwa za en dan je 20.? Upam, da bom že iz intenzivne nege po Portugalski :D
Uporabniški avatar
 climber-z
#111513
bobr napisal/-a:Climber-z se je nekaj javljal da bi predstavil njegove puščaske dogodivščine.


Ni problema. Na voljo je film in slike :D Mi tudi povsem ustreza Brunarica pri Jezeru, časovno pa?? Men je vseeno.
Uporabniški avatar
 Barb
#111518
V Brunarici pri Matjažu(in Darji) so v januarju še vse sobote proste.December pa je zaseden.

Tudi meni januar bolj ustreza. Decembra bi se težko našla še kakšna sobota prosta.

Lahko pa preverimo še kakšno lokacijo.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA