vse o teku na smučeh - tehnika, treningi, proge, oprema, ...

Moderator: pryks666

Uporabniški avatar
 MABE
#115627
Včeraj 12.1. je bilo na Pokljuki obsedno stanje. Podobno poplavam. Vode je bilo do 20cm, proge pa poplavljene in stopljene. Za tek bo potrebno počakati na nov sneg.
 simonT
#116049
Kako kaj kaže danes na Pokljuki.

Lp Simon
 007
#116067
Skorej pol metra frišnga, špure potegnene...........
 ursad
#116132
Ali mordo kdo ve, če je pri Korlnu (na Gorjuši) tudi zapadel sneg oz. ali če so morda urejene tekaške proge?
Lep dan,
Urša
Uporabniški avatar
 Matevz
#116133
Glihkar s POkljuke. Sem dve urci oddrajsal - eno podnevi in eno ponoči :) Snega je dosti. Ravno pol metra ga sicer ni padlo, enih 30 pa že mogoče. Celo 5 km krog je potegnjen in to brez kamenja.

Na Gorjušah ga pa po mojem ni, ker se malo več snega začne šele nekje pri Mrzlem studencu. Ampak Korl dela čudeže :) Najboljš da ga pokličeš. Je cifra se mi zdi v imeniku.
 ton
#116134
Na Rudnem polju je bilo danes glede na ne najvišjo snežno idejo prav prijetno: vse proge 'delujoče', nobene pretirane moče in gneče tam po 1h, 2h tudi praktično nobene.
Sklepam, da je tudi na Goreljku podobno fest.

Je bilo pa prav hecno, ko z blejske strani vse do pokljuške planote snega skoraj ni bilo (Zatrnik še povsem zelen), na bohinjsko stran pa sneg vse do dol, tudi obe bohinjski dolini lepo beli.
 Kalisnik
#116402
Po progah,ki grejo skozi gozd je nemogoče tečt zaradi vej, ki jih je nanesel veter danes ponoči.
Uporabniški avatar
 Radolca
#116442
Bil sem na Javorniški planini, prog ni.
Na Rudnem polju pa ljudi toliko, kot da bi kaj zastonj dajali :shock:
 Kalisnik
#116899
Kako je zdej na Pokljuki? Še vedno veje al je kaj bolš?
 janezk
#116901
Na Rudnem polju so proge dobro urejene, potegnjena je celo "petka", le da moraš 2x odpeti smuči, ko greš čez cesto (če pa ti ni mar za poškodbe drsne mase, greš seveda lahko tudi s smučkami čez).
Kar se tiče gužve, je že pač tako, da je treba malo potrpeti, vendar ni nobenega večjega problema.

Na Javorniški planini so ravno tako potegnjene proge po zaslugi TSK Bled, kjer oni tudi trenirajo.

lp, Janez
 hribovc1
#116992
Listja in vej čez asfalt čez cesto? Listje od smrek?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA