Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1171
Saj ravno to sem hotela reči. Sedaj bom ogovarjala vsakega v smučarski opremi. Ero se bo moral kar naprej preoblačit in slikat.
Uporabniški avatar
 5rca
#1175
dragons napisal/-a: Se pravi da mi je ena ušla iz obzorja.


Me pa res zanima, katera ti je ušla v nedeljo? Viljemka ali jaz?

:)

lp
 dragons
#1178
5rca napisal/-a:
Me pa res zanima, katera ti je ušla v nedeljo? Viljemka ali jaz?



Svetlolaska.Se mi zdi da ti.Ali se motim? :roll:

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1179
Glede na to kolk hitr laufa je sploh čudn, da mu kakšna uide, in to iz obzorja...mislm!
Uporabniški avatar
 5rca
#1180
dragons napisal/-a:
Svetlolaska.Se mi zdi da ti.Ali se motim? :roll:




Ne motiš se :)
lp
 dragons
#1181
Obzorje je bilo mišljeno parkirišče .Glede hitrosti pa ponavljam je moj moto " dobra volja je najbolja".

Lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1297
Udeležba na današnjem teku, 21.12.2003- 7 palčkov (Extrem Slovenske novice in Polet) in Sneguljčica (tekaški forum)
Uporabniški avatar
 Dule
#1298
Opa Andreja, malo te popravljam: 10 palčkov (Extrem Slovenske novice in Polet, in jaz za tekaški forum)!

Vmes pa sem na progi srečal še 15 tekačev. Se pravi da nas tekačev tudi slabo vreme ne more zaustaviti :wink: .

So pa tile Extrem Slovenske novice zame profiji tako da sem zopet moral teči sam svoj tempo.

Smo pa lepo ujeli zmeren tempo s Pio in Erom v soboto v Dolskem - normalno saj smo iz tekaškega foruma :D .
Treningi so za mene bolj zmerni in nabiranje baze (kot mi je naročil profesor.) Svoje zmožnosti pa bomo preizkušal na tekih (v petek v Dolskem) :idea: .

Glede treninga je bil zame ta vikend zelo uspešen.
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1301
Dule oprosti za napačno štetje. Zdej k sem že velika, ne znam več palčkov štet. :roll:
Uporabniški avatar
 Dule
#1303
Ne saj si kar prav štela, samo dva sta se pridružila na sami progi med tekom in eden nas je dohitel. Je pa problem šteti palčke, ki so majhni in komaj opazni, kajne :lol: :D !
Uporabniški avatar
 Matevz
#1309
Jaz sem tisti, ki sem vas dohitel nekje na 1,5-2 km. Sem se malo prepozno odpravil in je že zvonilo na Rožniku ravno, ko sem od Čada prišel na Večno pot. Potem sem pa kar precej dvignil nivo laktata v krvi in vas uspel dohiteti. Še dobro, da ste štartali nekaj minut čez 10 :D
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#1314
:lol: Ha, ha, Bojan, sem pozabila, da karkoli izjavim, lahko sledi fotka s tvoje strani. Moram pazit, da se kakšna sobotna ne bo znajdla tle gor. :lol: :lol: :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA