prostor za zapis povezav na spletna mesta, ki so se vam vtisnila v spomin in jih radi obiskujete in ki jih priporočate vsem nam ...
Uporabniški avatar
 pajo
#118126
Kozarček pri kosilu mi vedno paše in mi tudi bo. Pa, da se mu odpovem za 4o dni.... 8)
Uporabniški avatar
 zlopi
#118167
... in z moje :wink:

Lp, zlopi
Uporabniški avatar
 Sončka
#118174
Podpisala, Lp. I. Pa raje več tekaških užitkov... :D
Uporabniški avatar
 BoF
#118180
Potem pa še štirideset dni brez cigarete, pa štirideset brez bonga-bonga...
Uporabniški avatar
 BoF
#118206
Bojan Ambrožič napisal/-a:Če je treba tudi za 5 let.

Sovražim alkoholne pijače. Fuj!!!

Zadnjič v šoliin nikoli več! Kdo to lahko sploh pije!? Fuj, nagravžno, zanič, ogabno,....


Jaz recimo! :P

Najrajš imam teran od Lisjaka, pa morda bi semkaj lahko prišteli še kakšnega Čotarjevega Terra Rosa in Cabernet franc od Batiča. Potem se pa ne da izogniti Tramincu od Hlupiča iz Jurskega vrha, če imaš recimo rad romantiko v dvoje s kakšnim aromatičnim predzačetnim štartom nad sotekačico... :twisted: No, pa da se z Modrim burgundcem od Steyerja tudi fino zakvačkati ob mesninah, da pa o Joannesovem renskem rizlingu ne govorimo ob kakšni fini pojedini.
Seveda pa po teku pade pivo, dva, najmanj. Laško je zakon, čeprav sam raje preferiram Guinnessa ali pa Kilkenya. Pa potem zvečer kakšen konjak od Hennessya ali pa whiskey, najrajš imam (osebno sicer) Four roses ali pa Granta. Pa tudi kakšen bolj izrazit malt, ki je cenovno dostopen bi se mi prilegel kdaj pa kdaj.
Če je pa žurka, potem pa udri na cviček! :drink

Da bi bil vzdržen toliko časa zaradi enega principa? Življenje je preveč lepo, da bi se zajebaval iz njega! Samo toliko, pa seveda:

Ne ga :beer: , potem pa :driver: !
Uporabniški avatar
 pajo
#118237
Francosko pitje alkohola ob jedi - nimaš lepšega od kozarca vina, ki paše k jedi pred tabo. Drugo pa je pitje preko mere in potem volan v roke. To pa je sranje po domače povedano. In takih ljudi je ogromno, da ne bo pomote. Jih pa zna nov zakon ko jih bodo 1x dobili pošteno usekati po žepu. Bolj žalostno pa je ko gledaš nedolžne žrtve po takih nesrečah ko je prisoten alkohol. To pa boli res!
Da me ne bo kdo napak razumel.
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#118269
Ne pride v puštev za Šiškarce. :roll:
 klopotec
#118271
Kaj ne pride v poštev, alkoholni post ali alkohol?
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#118273
To je tako, kot da bi vprašal katera reka teče pod savskim mostom. :D
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA