Nneuradni forum za podporo sežanskem tekaškemu prazniku

Moderatorji: ziga, Bot-sub

Uporabniški avatar
 pajo
#119207
tae napisal/-a:Dajte ljudje, tisti, ki nameravate iti se prijavite in plačajte. Bobr se trudi za nas in vas.

Se mi pa vseeno dozdeva, da ta tek vseeno ni več tako priljubljen, kot je bil včasih. Se mar motim ?

Motiš se pa še kako. Meni se zdi ravno obratno - vse več nas je. :D
Uporabniški avatar
 tae
#119210
pajo napisal/-a:Motiš se pa še kako. Meni se zdi ravno obratno - vse več nas je. :D


Moja ocena glede na število prijavljenih (26) in plačano prek foruma (20) v primerjavi npr. z Ljubljanskim maratonom. Je pa res, da v Sloveniji nekako Kraški maraton predstavlja začetek tekmovalne sezone, Ljubljanc pa konec.

Prosil bi nekoga, ki pozna tiste kraje, da rezervira kakšen prostor za TF analizo.
Uporabniški avatar
 daks
#119221
Zdaj se je pa se najpocasnejsi prijavil :mrgreen:
Tako da vas ne bo skrbelo kdo od tu bo najslabsi ;)

Se vidimo tam.
Uporabniški avatar
 pegaz
#119251
tae napisal/-a:Prosil bi nekoga, ki pozna tiste kraje, da rezervira kakšen prostor za TF analizo.

Super ideja, Tae!

Predlagam, da se povežeš z BoF-om (recimo preko ZS) in on ti bo svetoval, katera gostilna je najboljša izbira. Še vedno pa lahko pogledaš na prejšnja leta (06, 05), kam smo šli in obrneš telefon, za rezervacijo reda 30-40 ljudi.

Takole je, vsi TF plemiči so se morali potrudit za svoje naslove!

Lep let in hvala vnaprej,

Pegaz :)
Uporabniški avatar
 tae
#119391
pegaz, danes sem bil v Sežani, kjer sem osebno iskal kakšno gostilno za rezervacijo, pa sem žal v bližnji okolici našel le eno in še tista je bila zaprta (na vratih listek, da imajo dopust do 5.3.2008).

Bom še naprej malo poizvedoval in pravočasno javim kako in kaj.
Uporabniški avatar
 mateja.hribar
#119446
Ali se lahko po prijavi premislimo glede dolžine proge? Recimo, da se prijavim za 8, kasneje pa odločim za 21?
Uporabniški avatar
 bobr
#119452
Enkrat ko bom poslal podatke je to potem v domeni tistega ki se prijavi/želi menjat.
Jaz ne vidim problema, pokliče se na kras in se sporoči sprememba.
 hitrohodec
#119517
Tudi letos bo v Sezani tekma v hitri hoji. Ceprav ne bo veljavna za G.P. bo gotovo vseeno zanimiva. Rezultati bodo tokrat uradni, saj bo bil za glavnega sodnika Trzacan Nicola Maggio, ki bo bil letos glavni sodnik tudi na O.I. v Pekingu! To pa naj vas ne prestrasi, le pridno trenirajte tehniko, to pa velja za vse tiste, ki ste ze v lanski sezoni udelezili tekem za G.P. in seveda tudi za nove entuzijaste, ki se bodo hoteli spoprijeti s to disciplino. Ce ne bo slabih vremenskih pogojev (beri naliv ali burja) bo tudi v zenski konkurenci razdalja na 5000m, startali pa bodo moski in zenske istocasno (ce ne bo vec kot 20 tekmovalcev ).
Za predprijave v hoji si oglejte link, sicer pa bodo prijave sprejete tudi do 1 ure pred startom, za vse hitrohodce pa velja, da se startnina placa ob dvigu startnih stevilk (in se popust imamo!).
Dober trening!
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#119530
Evo, jaz tudi danes poslal bobru prijavo na MKM (21KM)...PB - ja tokrat verjetno ne bo... :?

Ja, nč se vidimo v Sežani!


Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 bobr
#119532
Pridni ste pridni s prijavami :wink:
Obivankenobi napiši mi na ZS glede plačila.
 luzr
#119626
Ekola, bobr pobira prijave za Mali kraški maraton samo še do 29.februarja.

Potem se boste morali sami!
Še opozorilce:
Upoštevali bomo vse prijavnice, ki bodo poslane po pošti ali izpolnjene preko spletne strani, do vključno sobote, 15.3.2008. Prijav za daljša teka po tem datumu ne bomo več sprejemali, možne bodo le še prijave za otroški CICI HOP MARATON.
Uporabniški avatar
 bobr
#119632
Tako je. Pridržujem si nekaj dni rezerve za administracijo in skupno prijavo. Zamudniki se še vedno lahko samostojno prjavite po zaključeni TF skupinski prijavi.
Uporabniški avatar
 tae
#119760
Moje zadnje "oživljanje" teme. Jutri imate zadnji dan časa za prijavo in plačilo preko tekaškega foruma.

V ponedeljek z luzrjem podava še informacije o analizi.
Uporabniški avatar
 bobr
#119770
Hvala tae.

Jutri je res zadnji dan za skupinsko zatorej pohitite če imate še namen. Prijave, ZSje in stanje na računu preverim jutri pozno zvečer ker se ravno odpravljam na službeno pot in bom offline. Če bo karšnakoli sprememba ali nejasnost me pokličite!
Uporabniški avatar
 zdejan
#119894
Škoda Bobr, da imaš rok danes. Jaz namreč odlašam s prijavo, ker še ne vem, če bom šel ... gužva okoli tistih datumov. Bom takrat videl.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA