tradicionalni teki po okoliljubljanski Poti spominov in tovarištva

Moderatorji: pegaz, Vlajko, Bajsi

#120680
LP

Kot zmeraj sva v Murglah postavila okrepčevalnico za vse tekače. Upam da sva komu pomagala vsaj malo predahniti in se okrepčati za nadaljno pot. Bilo je na okrepčevalnici tudi nekaj naključnih tekačev tudi tew sva oskrbela z napitki, poiškoti, bonbončki in bananami.

Se vidimo v Sežani.

kustus in Nadj@

P.S.
še fotke z okrepčevalnice

http://www.email.si/apps/es_gallery/a.php?id=47503

:laola :laola
Uporabniški avatar
 Nadj@
#120684
CIAO

Žal nama ne bo uspelo iti na analizo v Subito.

Se vidimo na štartu v Sežani.

:laola :TF) :laola
Uporabniški avatar
 AVI
#120685
Ful, ful, ful hvala za vso podporo....svaka čast :cast1: ...vse postojanke so bile odlične :D ...tako da res še enkrat hvala :clap: !!!! :D
Analiza pa drugič......zdej pa na ribico....
LP
A&D
 TomažP
#120689
Slučajno sem tudi jaz danes tekel en krog in bi se samo rad zahvalil za ponujeno pijačo v Murglah.
Nisem se hotel ustavit, ker sem imel 3km za sabo in 33km pred sabo. Mi je pa moj liter vode, ki sem ga tovoril s sabo res šel malo na tesno.
Upam da je današnji tek vsem uspel.
Uporabniški avatar
 Zajec
#120690
Tek :lauf: v dobri družbi tekačev TF :TF) po PST je bil super :!:
Okrepčevalnice :drink so bile super, jaz sem med tekom kar mal preveč popol in pojedel, tako, da sem imel med tekom kar mal težav :!:
Pa še vreme je bil za tek super, kaj pa še hočmo bolšga :?:
Na analizo pa nisem šel, ker sem bil kr mal zmatran, saj sem pred tekom spal samo 4 ure :!:

LP Zajec
Uporabniški avatar
 kustus
#120691
TomažP napisal/-a:Slučajno sem tudi jaz danes tekel en krog in bi se samo rad zahvalil za ponujeno pijačo v Murglah.
Nisem se hotel ustavit, ker sem i......


LP

Seveda so bili vsi povabljeni na najino okrepčevalnico bili iz TF-ja ali ne saj smo na teku vsi enaki tisti tahitri in tisti počasni,člani in nečlani.
Uporabniški avatar
 AVI
#120696
se ne morem bolj strinjati z zajcem.... družba :TF) odlična.....vreme-kaj bi si še želeli, več.......postojanke :clap:
počutje odlično.... :D
Uporabniški avatar
 bobr
#120697
Evo nas. Preživeli smo lepo nedeljsko dopoldne po PST okoli LJ. Na začetku 4 hladne stopinje a ko smo prišli s hriba nas je pričakal sonček.
Vsem čestitke za udeležbo, nasploh sem bil presenečen nad visoko udeležbo polnokrožnih tekačov. David dobrodošel med TF družbo ;).
Kustus & Nadja hvala za presenečenje :wink:.

Ostale okrepčevalnice, hmmm, kaj naj rečem dobr jih je zvozila moja markiza :). Pri žalah je šlo s časom na testno da smo mislili a bo parkirala z ročno, ampak kljub vsemu nas je izvrstno postregla kot vedno. Hvala.

Analiza v subito tudi minila brez zapletov. Se vidimo naslednjič :twisted:.
Uporabniški avatar
 Bajsi
#120700
Helou!
Ah, brez veze!
Namesto, da bi malo prebrskali ali tema že obstaja, vi na vrat na nos odpirate novo.
V življenju je potrebno biti malo manj furjast!
Uporabniški avatar
 bobr
#120701
Bajsi sory no. Odprli so jo drugi mi smo samo dopisovali zraven :oops:
Uporabniški avatar
 AVI
#120703
bobr, hvala za tempo.....proti koncu je bil pa tempo`de la matjazV-hvala :lauf: ... :D odlična
Uporabniški avatar
 mazi
#120705
Ojla,

Hvala Kustusu in Nadji za okrepčilo... :laola Na žalost sem spregledal vabilo na organiziran tek po PST, tako da sva z Lili opravila normalen nedeljski trening...

Prihodnjič greva zraven :wink:
Uporabniški avatar
 kustus
#120706
Bajsi napisal/-a:Helou!
Ah, brez veze!
Namesto, da bi malo prebrskali ali tema že obstaja, vi na vrat na nos odpirate novo.
V življenju je potrebno biti malo manj furjast!


Bajsi SORČY sem spregledal no pa tud furjasti smo tle gor.
Nazadnje spremenil kustus, dne 09 Mar 2008, 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#120707
Hoj,

za nami je uspešno še en dolžinski nedeljski trening. Mi ni prav nič žal, da sem se odločil za PST krog namesto tekme po Panovcu.

TF družba kot vedno odlična.

Slika
Zbrani na štartu pred Fužinskim gradom

Na poti smo imeli odlično založene okrepčevalnice. HVALA VSEM! Tempo je bil dober in smo praktično ves čas tekli v skupini.

Analiza v Subitu je bila nekoliko krajša kot naš tek, smo pa vseeno nadoknadili nekaj izgubljene tekočine in kalorij.

FOTKE

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 miciM
#120708
Ja kaj naj rečem fantje so me kar "terali"( lepa slo. beseda)od časa do časa sem se morala kar truditi, da sem jim sledila, ampak splačalo se je :lol: .
Ostalo pa že tako veste.
Kdaj bo naslednji PST :twisted: , komaj čakam :lol:

:wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA