prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Laufer
#119431
Pridem ob 17h tam kot zadnjič.
Sicer pa sporočite želje glede ure.
 luzr
#119459
Laufer danes ne bo sam, to že vem. :>
Hja, za danes ne obljubim udeležbe ob 17h. Bo pač nočna izvedba. ;Y

Prejšnji teden, 18.svečana, nas je počastila z obiskom markiza Jakica.
In mojculja z, njam, njam, čokoladno bombonjerico.
Dva bolj hitra sta se šla še intevale.
Odtekli smo približno 8 km.
51 minut zena.
Uporabniški avatar
 Hojca
#119495
Blo je lepo z vami tečt :D . Se vam še kdaj pridružim, sej lahko :? :?:

lp,
mojca
Uporabniški avatar
 Laufer
#119522
mojculja napisal/-a:Blo je lepo z vami tečt :D . Se vam še kdaj pridružim, sej lahko :? :?:

lp,
mojca


Seveda :lol: .
Včeraj smo se zbrali trije in naredili cca 9 km ravninsko varianto. Dodali smo en del PST proti Viču.

Se vidimo
 luzr
#120099
25. svečana 2008 oddelal hitri interval 6,5 min, 55,5 min umirjenega teka za bazo in 7,5 min izteka.
-------------------------------------------------------------------------------------
Tudi danes načeloma so lihi teki.
Lahko ravninski v počasnem tempu.
Če ne bo dovolj kandidatov, bom pač skrivaj treniral klance.

Ura po dogovoru. Med 17h in 21h.
 spela*
#121683
Na povabilo luzrja se oglašam tudi v tejle temi z namenom, da se vam (če zberem pogum) kdaj pridružim. :wink: Tisto o pogumu je mišljeno tako, da sem pač šele začetnica v teku in temu primerne so moje zmogljivosti.
Jutri se vam sicer ne morem pridružiti, bi se vam pa kdaj drugič - če so med vami tudi bolj počasni tekači in/ali tekačice. :wink:
Uporabniški avatar
 miciM
#121707
Zakaj se nisi oglasila danes na K-rožniku sva z Jakico tekli počasen tek, res počasen,
 spela*
#121711
miciM napisal/-a:Zakaj se nisi oglasila danes na K-rožniku sva z Jakico tekli počasen tek, res počasen,


Nisem bila pozorna (beri: žal nisem brala). No, pa drugič. :wink:
 luzr
#121761
Lihi teki danes so ob 17h.
Dolžina in natančna lokacija po dogovoru.

Lahko odtečemo en krog 5, 10 ali več km.
Tempo prilagodljiv 6 min/km ali počasneje.
Nameravam teči od koseškega Bajerja čez avtocesto in v podutiško gmajno proti Stražnemu vrhu.
Druga opcija je štart kje v Dravljah in tudi iz druge smeri Toškega čela.
Uporabniški avatar
 miciM
#123941
Javno razglašam, da bo lihi tek v ponedeljek 7.4.2008 ob 19.30. Zborno mesto je parkirišče živelski vrt.
Odpoved samo v primeru urnebes :lol:, no obstaja možnost prestavitve ure na malo, zelo malo kasnejšo :twisted: ,


:wink:
Uporabniški avatar
 miciM
#124220
Lihi tek v ponedeljek je uspel trem tekačem, ker smo se zelo dobro odrezali, vam sporočam, da bo tudi danes na vrsti, samo ura bo nekoliko kasnejša in sicer 20.35, žal višje sila.
Vabljeni vsi, ki ob tej uri še niste v postelji, pred TV in se vam da tekati :oops: :oops:

lep dan še naprej :wink:
 spela*
#124262
miciM napisal/-a:Lihi tek v ponedeljek je uspel trem tekačem, ker smo se zelo dobro odrezali, vam sporočam, da bo tudi danes na vrsti, samo ura bo nekoliko kasnejša in sicer 20.35, žal višje sila.
Vabljeni vsi, ki ob tej uri še niste v postelji, pred TV in se vam da tekati :oops: :oops:

lep dan še naprej :wink:


Danes se bom potrudila priti. Če zamaknete še za kakih 20 minut naprej, bi mi pa sploh ustrezalo. :wink:
 luzr
#124263
Če bo šefica odobrila ;).
....
Je odobrila štart okoli devete...
Asfaltirano parkirišče pri živalskem vrtu.
 spela*
#124264
Super, se vidimo, tokrat zares. Tempo pa prilagajate, ne? Ne bom kje v šumi ostala? :oops:
 spela*
#124327
Samo kratko poročilo: včeraj sem šla prvič na tale tek in mi je bilo super. V družbi čas bistveno hitreje teče in tudi proga se zdi krajša. :D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA