prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 ROSI64
#123178
Hvala wega za informacije.

Verjetno pridem ob 17h, potem bom pa videl ali 1 ali pa 2 kroga.

No saj ravno nad 6,00 ne tečem, tam okrog 5,30, sedaj ko še nisem not padel, po lanski sezoni, ki ni bila ravno tekaška.

Se skoraj gotovo vidimo.
Uporabniški avatar
 ROSI64
#123179
pajo napisal/-a:Nad 6 min. sem jaz če se bo javil Mazi za ob 17h ali 18h... Me je bil zadnjič sit ko hudiča! :roll:


No če prideš ob 17h, lahko tečemo skupaj, saj meni ni težko včasih tudi zavoro potegnit.
Nazadnje spremenil ROSI64, dne 01 Apr 2008, 00:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 mazi
#123180
Pajo nč bat - zadnjič je bilo čisto OK :wink:

Ne vem pa če mi bo jutri uspelo priti kadarkoli ob 17:00 ali ob 18:00 (pravzaprav bom sam začel hoditi ob 18:00 tih ker je itak še dan... :lol: )
 spela*
#123239
Če je še kdo s tempom okrog 6,5 na km, pridem morda še jaz ... Samo da nisem prepričana, da vem, kje se dobivate. To ni tisto parkirišče nasproti živalskega vrta, ne? :oops:
Uporabniški avatar
 bobr
#123269
Kljub prvotnim napovedim jutri pridem. Na sporedu imam dvojni koncentrat, štart ob 17ih. Gre kdo zraven že prvo ravninsko rudno?
Uporabniški avatar
 miciM
#123271
Jaz bi lahko štartala ob 8h zjutraj, tko, da ne vem,če koga zanima.
No zvečer vsekakor ne bom mogla štartati pred 20.30.
Uporabniški avatar
 tini
#123280
bobr napisal/-a:Kljub prvotnim napovedim jutri pridem. Na sporedu imam dvojni koncentrat, štart ob 17ih. Gre kdo zraven že prvo ravninsko rudno?


Pridem na drugo rundo - in to v zen tempu. :)
Uporabniški avatar
 ROSI64
#123281
bobr napisal/-a:Kljub prvotnim napovedim jutri pridem. Na sporedu imam dvojni koncentrat, štart ob 17ih. Gre kdo zraven že prvo ravninsko rudno?


Jaz pridem ob 17h in lahko bi šel že prej ravninsko s teboj in potem še enkrat ob 18, pa me vseeno zanima koliko km bi bilo potem, prvi krog, drugi krog.
Uporabniški avatar
 pajo
#123287
Ob 17h upam, da še kdo.Špela prideš? Sem nekje tvoj rang :D !
Uporabniški avatar
 Cormi
#123304
Sem interesent za ob 18h in se priporočam za družbo zen tekačev. 5rca, prideš?
Uporabniški avatar
 mazi
#123307
Ojla,

A je kdo interesent za nočni tek - štart bi bil okoli 23:30 - tako da bi bili ob polnoči pri cerkvici...) :rol:
Uporabniški avatar
 5rca
#123308
corny napisal/-a:Sem interesent za ob 18h in se priporočam za družbo zen tekačev. 5rca, prideš?


v načrtu imam :) je treba trenirat za trojke in tri srca :wink:
Uporabniški avatar
 bobr
#123315
ROSI64 napisal/-a:
bobr napisal/-a:Kljub prvotnim napovedim jutri pridem. Na sporedu imam dvojni koncentrat, štart ob 17ih. Gre kdo zraven že prvo ravninsko rudno?


Jaz pridem ob 17h in lahko bi šel že prej ravninsko s teboj in potem še enkrat ob 18, pa me vseeno zanima koliko km bi bilo potem, prvi krog, drugi krog.

Vsak krog je dolg okoli 10km.
 Janazaspana
#123316
Jakica, lahko tudi kdo drug, a greš danes ultra zen varianto?
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA