prostor za debato o (ne le tekaški) športni opremi. obleka, obutev, pripomočki ... vprašanja, predlogi, nasveti, uporaba, ...
Uporabniški avatar
 IRA
#123392
Susanne napisal/-a:Jaz sem si pa v zadnjem času kupila športne modrčke
v Mercatorju, pa tudi v Šparu jih imajo, po zelo ugodni ceni
okol 17€ in sicer znamke DORINA.
Moram rečt, da sem zelo zadovoljna.
Pred tem sem imela Lisco (40€), pa so se mi polomile zanke :cry:


Oprosti, mogoče malo neprijetno vprašanje ... ampak - a maš velike prsi?
Jaz mam namreč kar težave s težo prsi in posledično z iskanjem modrčka pa sem malo skeptična pri takih Mercator nakupih???
Tebi se obnese dobro?

Bom se napasla ta vikend.
Grem na obalo, tam mam pa pred nosom tako Merkator, kakor tudi Triumph perilo, clo v isti bajti so ... pa bomo vidli kako pa kaj!

Hvala!
Uporabniški avatar
 Susanne
#123399
IRA napisal/-a:
Susanne napisal/-a:Jaz sem si pa v zadnjem času kupila športne modrčke
v Mercatorju, pa tudi v Šparu jih imajo, po zelo ugodni ceni
okol 17€ in sicer znamke DORINA.
Moram rečt, da sem zelo zadovoljna.
Pred tem sem imela Lisco (40€), pa so se mi polomile zanke :cry:


Oprosti, mogoče malo neprijetno vprašanje ... ampak - a maš velike prsi?
Jaz mam namreč kar težave s težo prsi in posledično z iskanjem modrčka pa sem malo skeptična pri takih Mercator nakupih???
Tebi se obnese dobro?

Bom se napasla ta vikend.
Grem na obalo, tam mam pa pred nosom tako Merkator, kakor tudi Triumph perilo, clo v isti bajti so ... pa bomo vidli kako pa kaj!

Hvala!


Ja, niso majhne. :oops: Prav zato sem dolgo iskala nekaj, kar bi mi ustrezalo in to je to. Sem pa danes v Šparu videla, da so isti celo nekoliko cenejši in belih, kot črnih je bilo na pretek v vseh velikostih.

Želim ti dober nakup!
Uporabniški avatar
 IRA
#123407
O hvala, super bom pogledala!

Lp
Uporabniški avatar
 IRA
#123762
Hojla ....

Danes sem v Šparu kupila modrček Dorina - malo manj kot 17€.
Res zgleda ok in na hitri hoji se je lepo obnesel. Mi je kar všeč, kako se bo obnesel jutri na teku pa bomo videli.

Sem našla še enega od Lisce, je zgledal zanimiv (24€), ampak je bil nekaj strgan in itak v trgovini ni bilo nobenega, da bi pozdravil, kaj šele, da bi te vprašal, če ti kaj pomaga ali če kaj rabiš. Tako sem se pobrala ven.

Jutri verjeno zakrožim še do Triumpha pogledat kaj imajo.
Danes sem bila v eni njihovi trgivinici pa niso imeli nobenih športnih nedrčkov. Ubistvu je šlo za majhno trgovinico, kjer imajo tudi njihovo stalažo in to je bilo to.

Hvala vsem za pomoč!
Lep pozdrav z obale!

Barbara
Uporabniški avatar
 IRA
#123829
Hojla ...

Sem dobila športne nedrčke!
Kupila dva v Triumphu - IMAJO 20% ZNIŽANJE NA VSE SPODNJE PERILO OD TRIUMPHA!!!!
Tako, da če kakšna razmišlja o nabavi, šibajte čim prej!

Kupila sem enega črnega (uradna cena skoraj 28€) in tistega belo - rdečega, ki res ne premakne zizik niti za centimeter 8) :lol: :shock: (uradna cena 42€).

Se je pa tudi današnji nedrček od Dorine kar lepo obnesel.

Skratka, sedaj sem založena za kar nekaj časa, samo še veselo poskakovanje me čaka!

Hvala vsem za pomoč in nasvete!
Lepo poskakujte :P
 spela*
#123831
IRA napisal/-a:Hojla ...

Sem dobila športne nedrčke!
Kupila dva v Triumphu - IMAJO 20% ZNIŽANJE NA VSE SPODNJE PERILO OD TRIUMPHA!!!!
Tako, da če kakšna razmišlja o nabavi, šibajte čim prej!



Kje pa je to?
Uporabniški avatar
 IRA
#123839
spela* napisal/-a:
IRA napisal/-a:Hojla ...

Sem dobila športne nedrčke!
Kupila dva v Triumphu - IMAJO 20% ZNIŽANJE NA VSE SPODNJE PERILO OD TRIUMPHA!!!!
Tako, da če kakšna razmišlja o nabavi, šibajte čim prej!



Kje pa je to?


Jaz sem jih kupila v Modiani v Kopru, ampak pomojem imajo znižanja povsod, ker so dobili novo kolekcijo kopalk in perila.

Lp
 sephadex-75
#123861
Meni pa ravno ta belo-rdeci ni ravno vsec, ker se mi zdi, da med tekom ne fiksira dobro. No, pa saj bos videla. Tukaj je res tako, da je najbolje da sporbas nekaj modelov in potem ostanes pri tistem, ki ti najbolj odgovarja.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA