Forum je namenjen objavi razpisov na tekaške prireditve, ki so pred nami.

Moderatorji: ero, AVI, ziga, dragons

#124680
Pozdravljeni!


Ker je v sredo napovedano lepo vreme, vam najbrž ne bo žal, če pridete pogledat v Park Tivoli v Ljubljani. Tam se bo zopet odvijal Tek za srce v organizaciji Društva študentov medicine Slovenije s podporo ŠOU.

Teklo se bo na 3 razdaljah, in sicer:

2km - 16.30
10km (ena krajših 10km prog v Sloveniji :wink: ) - 17.00
4km - 18.00 oz. 18.30

Štartnine ni, nagrade za najboljše so!


Vsi udeleženci dobijo majhen spominek. Na mestu prireditve bo od 15.00 pa do 19.00 potekalo:

-brezplačno merjenje krvnega tlaka, holesterola in sladkorja v krvi
-prikaz Temeljnih postopkov oživljanja (lahko boste vadili tudi vi!)

Poskrbljeno bo za pijačo, sadje in garderobo!

Lep dan vam želim in pridite v sredo v Tivoli!
 Tihi Možek
#124682
No, načeloma je. Toda študenti smo znani po lenobi in smo malce zgoljufali z dolžino 10km proge, ki meri okoli 9600m.

Lep pozdrav,

Rok :wink:
Uporabniški avatar
 Uroš Sobočan
#124690
jao pa niste mogli še tistih 400 metrov zraven zmerit :D
Me pa lahko pričakujete...Tak da se vidimo ;)
Uporabniški avatar
 pajo
#124708
Če bo vreme le malo zdržalo prideva. Je čisto pred nosom pa še lepa proga brez ure.
 sephadex-75
#124771
Ali mogoce obstaja kje kaksen zemljevid proge za 10 km? Sem iskala, pa nisem nasla.
 sephadex-75
#124773
Definitivno nisem mislila priti tekmovat, ker se naceloma tekmovanj izogibam.
Polarja bom vzela s sabo, ker ga imam predvsem za svojo evidenco.:)
Proga me je pa zanimala sam informativno. Sem mislila da so kje objavljene.
 luzr
#124778
sephadex-75 napisal/-a:Definitivno nisem mislila priti tekmovat, ker se naceloma tekmovanj izogibam.

Ja, ja tudi jaz sem tako govoril. :mrgreen:
Pridem deloma službeno. ;D
 dragann
#124781
Če me spomin ne vara je bila lanskoletna proga speljana iz Jakopičevega paviljona proti Čadu pa naprej v klanec na Rožnik, na ostrem ovinku po gozdni poti proti živalcu, pa v mostec in mimo skakalnic proti Rožniku potem pa po levi strani pukla navzdol in do štarta. Lepa proga gor in dol, bistvo pa je tek v prijetni družbi in brez dirke s časom in doseganjem pb. se vidmo jutri.
lp :P
 sephadex-75
#124782
Luzr, kaj si mislil s tem, da si tudi ti tako govoril? :P Da mogoce tudi jaz postanem kdaj se bolj tekmovalen clovek. Nekako dvomim v to, ker sem vcasih tekmovala v lokostrelstvu in sem se sedaj odlocila, da je tekmovanj konec, ker scasoma zacnes trenirati samo se zato, da bos dosegel boljsi rezultat.

Dragann: hvala za opis proge.:) In se strinjam s tabo, da je bistvi tek v prijetni druzbi.
Uporabniški avatar
 pajo
#124810
Penicilini kje je danes začetek, da ne bluzimo preveč po Tivoliju?
 luzr
#124822
O lokaciji...Tukaj http://www.dsms.net/mislinasrce/ piše
tole: Srčki smo ponovno v akciji in vas naslednjo sredo 16.4. vabimo, da se nam pridružite na že 3. (tradicionalnem) teku Srce moja skrb. Prireditev bo potekala od 15. do 20. ure v parku Tivoli (start in cilj v Jakopičevem sprehajališču pod Moderno galerijo).
Uporabniški avatar
 AVI
#124855
....no čeprav nam zunaj kaže vreme bolj temno plat.....no kakor za koga :) ....gremo vseeno pogledat...kaj dogaja v tivoliju in okolici... :D :D

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA