prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 spela*
#124896
Asterix napisal/-a:Ja dober tempo sta včeraj diktirala bobr in AVI. Proti koncu sem samo vdihaval prah za njima. Ampak vseeno je bilo SUPER. Bravo spela* za lepo predstavo na tvojem otvoritvenem teku k-rožnika.

lp


Hvala. :wink:
 luzr
#124948
bobr napisal/-a:spela* se je opogumila in odtekla svojih prvih 10km

Prvih deset klancev in druga TF desetka, saj je ravninsko odtekla že prejšnji teden. (Don bobr ni dovolj informiran.) Očitno ji Radenci ne udejo...

Sicer smo torkovo nočno izmeno K-rožnika oddelali trije, prav počasi, ker sem trenutno na najnižji točki tekaške nekariere.
Praktično brez uporabe luči, izvzemši kandelabrske svetilke, ki rastejo po trasi in od zgoraj prisotni popolni lunarni modulm, ki nam je metal sence dreves na potko, kot bi nam postavljal korenine.
78minut( 34' plus 44') z zelo umirjenimi srčnimi utripi. Ubogi revež sem stokal, sopihal in zalival s HCl sendvič, ki se je razbohotil med nočnim prežvekovanjem, mi utegne razgnati pljuča.

Janazaspana, je v insomnični noči lepo sodelovala in me vzpodbujala, čeprav ni hotela trenirati intervalov. Tudi zato je miciM bilo nekolikanj prepočasi. A je vsega hudega že vajena.
 spela*
#124951
luzr napisal/-a:
bobr napisal/-a:spela* se je opogumila in odtekla svojih prvih 10km

Prvih deset klancev in druga TF desetka, saj je ravninsko odtekla že prejšnji teden. (Don bobr ni dovolj informiran.) Očitno ji Radenci ne udejo...



Bobr je napisal tisto, kar sem jaz njemu povedala, ker prejšnji teden je bilo menda manj kot 10, ne? :wink: Vsaj tako sem razumela, da je bilo okrog 9 km, morda kakšnih 100 metrov več. Sem se torej zmotila?

Radenci mi pa definitivno ne uidejo, zdaj ko sem tudi prijavo plačala. :D


78minut( 34' plus 44') z zelo umirjenimi srčnimi utripi. Ubogi revež sem stokal, sopihal in zalival s HCl sendvič, ki se je razbohotil med nočnim prežvekovanjem, mi utegne razgnati pljuča.


Torej smo bili mi, če je ura 5rce točna, za kakih 10 minut hitrejši. Če smo seveda tekli po isti progi. :D
Prav vam je, kaj pa niste napovedali svojega večernega teka. :D
Uporabniški avatar
 miciM
#125016
Odtekla solo K-Rožnik, v večerni uri, vmes sem si ogledala (bolj na hitro) slike v Jakopičevem drevore in ugorovila, da bom šla še enkrat na ogled v bolj počasnem tempu :lol: . Čas teka 56min

:wink:

P.S. Ja Spela* mi smo pretekli 10km.
 spela*
#125023
miciM napisal/-a:Odtekla solo K-Rožnik, v večerni uri, vmes sem si ogledala (bolj na hitro) slike v Jakopičevem drevore in ugorovila, da bom šla še enkrat na ogled v bolj počasnem tempu :lol: . Čas teka 56min

:wink:

P.S. Ja Spela* mi smo pretekli 10km.


Potem je pa K-Rožnik res moja druga 10-ka. Vsekakor pa prvi daljši tek po tako razgibanem terenu. :wink:
 Janazaspana
#125028
luzr napisal/-a:Janazaspana, je v insomnični noči lepo sodelovala in me vzpodbujala, čeprav ni hotela trenirati intervalov. Tudi zato je miciM bilo nekolikanj prepočasi. A je vsega hudega že vajena.


Tista dva intervala, ki sem ju od daleč povohala, sta mi dala apetit, da jih naslednjič naredim še par in se ne ustavim do vrha. Že zadnjič sem v zadnji tretjini teka upoštevala tvoje teoretične napotke glede dihanja, pa Micijine praktične popravke, tako da bom imela manj problemov. Prav fajn je, če pravilno dihaš.
Drugače pa ja, na žalost bom mogla K-Rožnike teč ob večerih. Tako da, če je kdorkoli za počasno družbo...
 spela*
#125060
Janazaspana napisal/-a:Drugače pa ja, na žalost bom mogla K-Rožnike teč ob večerih. Tako da, če je kdorkoli za počasno družbo...


Jaz sem za. :wink:
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#125373
Jutri je na sporedu tedenska oddaja K-Rožnik. Ker se je nekateri očitno ne zmoremo udeležiti ob predvideni uri - 18.00 - bom jutri vesel kakšne družbe že ob 14.15 uri (najkasneje 14.20 uri). :oops:

Mesto starta je isto kot ponavadi. :twisted:

:lauf:
Uporabniški avatar
 pajo
#125412
Probamo še delati ob tej uri - ponavadi pa za hec še vedno delamo ob 18h tako, da gre tek mimo nas.
Uporabniški avatar
 Jana S
#125428
Pride kkšna počasnela ob 17h?
Uporabniški avatar
 pajo
#125433
Jana S napisal/-a:Pride kkšna počasnela ob 17h?


Bi z veseljem! :D
Uporabniški avatar
 5rca
#125437
ena počasnela pride ob 18ih, če ne bo deževalo :roll:
Uporabniški avatar
 mazi
#125440
Če ne bo deževalo, se pridružim veverčki... :wink:
Uporabniški avatar
 bobr
#125443
C c c, kaj je zdaj to "če ne bo deževalo"? Od kdaj je dež ovira :twisted:

Se vidimo.
 spela*
#125445
Samo vprašanje: a bi še kdo danes tekel krajšo (nekje okrog 6-km) razdaljo?
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA