napovedi strokovnih srečanj, seminarjev, kongresov in simpozijev
#125170
XANGO SOK

je produkt rastline Garcinia mangostana in je pomemben dodatek k prehrani ( ima kar 17 000 antioksidantov!!!), saj v teh časih dobimo vase premalo hranilnih snovi, ki jih telo potrebuje za uspešno delovanje in za boj proti raznim boleznim modernega časa ( visok krvni tlak, depresija, holesterol, sladkorna bolezen, rak,...). Raste na otoku Sunda v Aziji ( otočje Moluccas ). V Evropo je prišel konec leta 2007 in že sedaj kaže izjemne rezultate na ljudeh, ki ga pijejo in imajo razne težave! Najbolje je, da ga začnete piti preventivno in da prej poskrbite za svoje telo, ne pa potem, ko je že prepozno in ko se telesa skoraj več ne da pozdraviti. Vsak od nas ima 75 razlogov zakaj piti ta sok! Pije se ga po 30ml na dan, najbolje da zjutraj ko vstanemo, zato nam steklenica zadošča za 25 dni! To je priporočena doza za osebe, ki ga pijejo preventivno. Za ljudi z raznimi težavami se pa potem posvetujemo in dogovorimo, kakšno dozo potrebujejo. Tu sem ga le na kratko opisal, več informacij pa imate na linku
http://shrani.si/f/h/Rc/2fjUISE6/antioksidanti.doc
http://www.mangosteen-zdravje.si

Še kratek filmček o sadežu: http://www.youtube.com/watch?v=JwSM3gEXv3c

Vse informacije v zvezi z nakupom soka ali če vas zanima, kako ga lahko z malo dobre volje pijete zastonj, dobite na email naslovu rok.janezic@telemach.net.

PREDSTAVITVE in DEGUSTACIJA SOKA ( vsak četrtek ob 20h ):
Dolnov center
Šučeva 23, Kranj

Prosim da morebitno udeležbo potrdite na GSM: 031 772 683

Na vašo željo se lahko dogovorimo za predstavitev in degustacijo soka kar pri vas doma!
Nazadnje spremenil janzy, dne 23 Apr 2008, 11:54, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 Radolca
#125173
Ne vem, ali je tale forum postal forum za reklame ali kako :?: :shock:
 Liquid
#125208
COPY/PASTE -->

Mangosteen za zdrav vsak dan
ZDRAVILNI UČINKI MANGOSTEENA

Ameriški zdravnik dr. Kenneth J. Finsand si je poškodoval hrbtenico in nato doživljal izjemne bolečine, tako da brez protibolečinskih sredstev in uspaval ni mogel spati. V tistem času je izvedel za nov sadež, imenovan mangosteen. Ker je bil takrat hkrati še zelo prehlajen, je po pitju mangosteenovega soka na predstavitvi naslednji dan ugotovil, da so simptomi prehlada izginili. Ta trenutek ima za pričetek svojega novega življenja. Mangosteenov sok je pričel uporabljati tudi pri svojih pacientih, kar je dalo izjemne rezultate, saj lahko mangosteenov sok uporabljamo kot izjemno močno nadomestilo za številna zelišča. Meni, da mangosteenu dolguje zadnjih 21 let, saj ne jemlje več protibolečinskih sredstev in živi brez bolečine. Po njegovih raziskavah mangosteen obnavlja funkcijo jeter, preprečuje razistenco na inzulin, kot tudi kronična vnetja celic v telesu. Prav tako zelo dobro odpravlja bolečino.
<--
KRETENIZEM!!! :roll: :roll: :roll:
 janzy
#125289
Radolca napisal/-a:Ne vem, ali je tale forum postal forum za reklame ali kako :?: :shock:

No, predvsem bi rad pomagal ljudem. Seveda pa je tukaj tudi malo reklame :)
 janzy
#125292
Liquid napisal/-a:COPY/PASTE -->

Mangosteen za zdrav vsak dan
ZDRAVILNI UČINKI MANGOSTEENA

Ameriški zdravnik dr. Kenneth J. Finsand si je poškodoval hrbtenico in nato doživljal izjemne bolečine, tako da brez protibolečinskih sredstev in uspaval ni mogel spati. V tistem času je izvedel za nov sadež, imenovan mangosteen. Ker je bil takrat hkrati še zelo prehlajen, je po pitju mangosteenovega soka na predstavitvi naslednji dan ugotovil, da so simptomi prehlada izginili. Ta trenutek ima za pričetek svojega novega življenja. Mangosteenov sok je pričel uporabljati tudi pri svojih pacientih, kar je dalo izjemne rezultate, saj lahko mangosteenov sok uporabljamo kot izjemno močno nadomestilo za številna zelišča. Meni, da mangosteenu dolguje zadnjih 21 let, saj ne jemlje več protibolečinskih sredstev in živi brez bolečine. Po njegovih raziskavah mangosteen obnavlja funkcijo jeter, preprečuje razistenco na inzulin, kot tudi kronična vnetja celic v telesu. Prav tako zelo dobro odpravlja bolečino.
<--
KRETENIZEM!!! :roll: :roll: :roll:


Liquid, tudi meni se to ne zdi kaj preveč resnično, tako da ne obsojam tvoje izjave kretenizma!
Imam pa že kar nekaj primerov, ki so me na lastne oči prepričale da je sok zakon! Sodelovka je mela hudo vnetje ledvic in več kot teden tudi antibiotiki niso pomagali, nato je na našo pobudo na lastno pest nehala piti antibiotike in je pila sok 3x na dan. Po 5 dneh pa neverjetni izvidi, ki še zdravnica komaj verjela in jo je vprašala kaj je naredila!! Imam izvide, če jih želite! Zadnjič je en na predavanju rekel, da po enmu mescu pitja lahko bere brez očal, ker prej ni mogel! Pa še en gospod iz Kranja ki ima hudo revmo in pravi pa po parih mescih se neverjetno bolj počuti in je navdušen nad sokom. Tako da to me je prepričalo, ne pa izjava dohtarja :)
Uporabniški avatar
 bobr
#125294
Mene pa ne prepričaš da sok lahko popravi vid! Halo, kam smo prišli no.
Sploh pa ja imaš pravi naslov: POSEL...
 luzr
#125301
Ker je tema že ravno na vrhu ...

Janzy, včasih so bile take neumnosti na tem forumu zelo nezaželene.
Mrežni marketing in podobni nategi z usmiljenja vrednimi besedili, ki ne presegajo osnovnošolske pismenosti kakega cvekarja niso nekaj kar bi komurkoli od nas pomagalo. Ta dobesedni angleški prevod je resnično smešen, sploh pa sklicevanje na kvazirelevnatne vire!
Lahko prideš na kakšen tek in nas poskušaš prepričati v nasprotno.

Drugič, če že moraš "oglaševati" po forumu, to nalepi v temo mali oglasi ( http://www.tekaskiforum.net/index.php?c=5 ), najbolje v rubriko podarim ali pod Kr'neki ( http://www.tekaskiforum.net/viewforum.php?f=33 )

Liquid, tudi meni se to ne zdi kaj preveč resnično, tako da ne obsojam tvoje izjave kretenizma!
Imam pa že kar nekaj primerov, ki so me na lastne oči prepričale da je sok zakon! Sodelovka je mela hudo vnetje ledvic in več kot teden tudi antibiotiki niso pomagali, nato je na našo pobudo na lastno pest nehala piti antibiotike in je pila sok 3x na dan. Po 5 dneh pa neverjetni izvidi, ki še zdravnica komaj verjela in jo je vprašala kaj je naredila!! Imam izvide, če jih želite! Zadnjič je en na predavanju rekel, da po enmu mescu pitja lahko bere brez očal, ker prej ni mogel! Pa še en gospod iz Kranja ki ima hudo revmo in pravi pa po parih mescih se neverjetno bolj počuti in je navdušen nad sokom. Tako da to me je prepričalo, ne pa izjava dohtarja


To dejansko je kretenizem, izkoriščanje nepoučenih ljudi v stiski in nategunstvo.
 damjan10
#125304
pametni ljudje služijo na neumnih!!!
Uporabniški avatar
 Radolca
#125305
šment, meni je pa treba zrihtat idealno kombinacijo:
Čokolado za preganjanje mačka po preveč popitega piva, hehe :beer:
To bi bila idealna kombinacija :laola
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#125307
Radolca napisal/-a:šment, meni je pa treba zrihtat idealno kombinacijo:
Čokolado za preganjanje mačka po preveč popitega piva, hehe :beer:
To bi bila idealna kombinacija :laola


ne bo treba idealne kombinacije, če pivo zamenjaš za zgoraj ponujen čudežni napoj :drink :wink:
Uporabniški avatar
 Radolca
#125308
metkamarjetka napisal/-a:
Radolca napisal/-a:šment, meni je pa treba zrihtat idealno kombinacijo:
Čokolado za preganjanje mačka po preveč popitega piva, hehe :beer:
To bi bila idealna kombinacija :laola


ne bo treba idealne kombinacije, če pivo zamenjaš za zgoraj ponujen čudežni napoj :drink :wink:


Metka, po mojem ti je kar za verjeti :shock:
Uporabniški avatar
 ero
#125317
takole je - gospodu, ki je objavil gornji oglas, sem poslal emajl in ga povabil, da oglašuje na uraden način. bomo videli, kaj bo iz tega.

sicer pa - bodimo strpni in povejmo svoje mnenje oziroma oblikujmo si ga na osnovi argumentov. pri tem pa veliko bolj pomagajo in so bolje sprejete utemeljene obrazložitve in predstavitve.
 janzy
#125404
Takih odgovorov sem že vajen! Ponavadi vsi tako pišejo, ampak ko zboliš pa rabiš tako stvar jo prosiš. Nihče ne misli pred boleznijo ampak vsi začnejo misliti ko je že prepozno in to je dejstvo! Prav rad bi vas slišal ko boste prosili za ta sok. Sodelovc ni verjel, sedaj je pa v kliničenmu na dializi. Dokler ni nič narobe se smejemo takjim stvarem, ko pa je nekaj narobe jih iščemo. Prašajte ljudi ki jim je pomagal pa nej vam oni povejo kašno moč ima sok! LP
 janzy
#125405
bobr napisal/-a:Mene pa ne prepričaš da sok lahko popravi vid! Halo, kam smo prišli no.
Sploh pa ja imaš pravi naslov: POSEL...


Sej te js ne rabim prepričevat, pa prašaj gospoda ki se mu je to zgodilo!
 janzy
#125407
damjan10 napisal/-a:pametni ljudje služijo na neumnih!!!


To je v večini primerov res, tukaj se gre pa večinoma za zdravje.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA