prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 AVI
#125582
....bobr..a ti maš v planu 2 sloga.... :lol:
...hm...hm.....zdej pa ne vem če ne bi še jest mal žabce..... :lol: :lol:
Uporabniški avatar
 bobr
#125584
Saj veš jaz pa klanci nismo preveč frendi. Isto je pri plavanju, raje oponašam žabco ker če začnem kravla se lahko še utopim :)
 spela*
#125586
Jaz pridem ob 18h, razen če bo lilo. Če bom edina počasnela, bom pa sama tekla. :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
 miciM
#125634
luzr napisal/-a:
miciM napisal/-a:Ob kateri uri se boste kopali in prali :lol: , mogoče se pridem tudi jaz :lol: :lol:

:wink:


Ne, ti ne!!!!!!!!!! Ker se jaz danes revitaliziram in je nepošteno, saj imaš že tako 11 hitronožnih kilometrov iz Senožeeeeč.

Kaj pa jutri... Spet boš imela več km...


No in tako sem se ustrašila tega posta, da sem si kar obiske poklicala in doma na toplem kofetkala :lol: :oops:.
Upam in tudi vem, da ste ostali lepo tekli saj se je pokazalo sonce,

lep pozdravček vsem :wink:
Uporabniški avatar
 veter v laseh
#125640
miciM napisal/-a:
luzr napisal/-a:
miciM napisal/-a:Ob kateri uri se boste kopali in prali :lol: , mogoče se pridem tudi jaz :lol: :lol:

:wink:


Ne, ti ne!!!!!!!!!! Ker se jaz danes revitaliziram in je nepošteno, saj imaš že tako 11 hitronožnih kilometrov iz Senožeeeeč.

Kaj pa jutri... Spet boš imela več km...


No in tako sem se ustrašila tega posta, da sem si kar obiske poklicala in doma na toplem kofetkala :lol: :oops:.
Upam in tudi vem, da ste ostali lepo tekli saj se je pokazalo sonce,

lep pozdravček vsem :wink:


No lepo, da se sproščaš pred jutrišnjim treningom. 8)

Sploh pa ne bi bilo lepo, če bi res imela kakšen kilometer več kot Luzr. Je pa res, da zadnje čase kaj veliko ne piše o utripu in ostalih rezultatih... :shock:
Uporabniški avatar
 bobr
#125650
miciM napisal/-a:
luzr napisal/-a:
miciM napisal/-a:Ob kateri uri se boste kopali in prali :lol: , mogoče se pridem tudi jaz :lol: :lol:

:wink:


Ne, ti ne!!!!!!!!!! Ker se jaz danes revitaliziram in je nepošteno, saj imaš že tako 11 hitronožnih kilometrov iz Senožeeeeč.

Kaj pa jutri... Spet boš imela več km...


No in tako sem se ustrašila tega posta, da sem si kar obiske poklicala in doma na toplem kofetkala :lol: :oops:.
Upam in tudi vem, da ste ostali lepo tekli saj se je pokazalo sonce,

lep pozdravček vsem :wink:

Krneki, eni smo te pogrešal in upam da se ti je kej kolcalo ;)
Uporabniški avatar
 miciM
#125664
[/quote]
Krneki, eni smo te pogrešal in upam da se ti je kej kolcalo ;)[/quote]

Ni vse krneki, ene besede imajo svoj pomen, kakšne besede je treba razumet,........ :lol: ,
ja malo pa res pogrešam K-rožnik, ker se mi včasih zgodi, da ga v pozni nočni uri pretečem sama, pa ni tako zabavno kot v družbi veselih škratov :twisted: :twisted:

:wink:
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#125697
5rca ali si ti včeraj po Rožniku laufala, ali drva nabirala? :roll:
Uporabniški avatar
 5rca
#125706
AndrejaT. napisal/-a:5rca ali si ti včeraj po Rožniku laufala, ali drva nabirala? :roll:


hahahaha a ti si mi jih naložila v košarco :evil: jest sm pa skor Tinija obtožila :wink:

zakaj nisi prišla ob šestih, smo se mel fajn, garal, pa še na analizo smo šli :wink:
Uporabniški avatar
 mazi
#125707
Ojla,

Ja včeraj smo imeli lep izi tek, ker se je vreme čudežno zrihtalo tik pred zdajci... :laola
Uporabniški avatar
 pajo
#125709
Ma vas občudujem - mislim vašo potrpežljivost na nas počasnele. Bomo se bolj potrudili, da ne bomo tako šibak člen -Starbucks in pajo.
Uporabniški avatar
 AndrejaT.
#125715
[quote="5rca
zakaj nisi prišla ob šestih, smo se mel fajn, garal, pa še na analizo smo šli :wink:[/quote]

Sem prepočasna za vas in sem raje tekla v vašem zavetrju. :D
Uporabniški avatar
 bobr
#125724
Ej včeraj smo res imeli odlično vreme. Z davidom sva odtekla prvi krog teka z ovirami po pst :). V drugem "počasnem" krogu nas je bilo kar 10, no 4 v prvi skupini in ostali malo kasneje. Sory ker prvi nismo čakali na vrhu niti v cilju, vsem se je nekam mudilo...
 spela*
#125735
bobr napisal/-a:Ej včeraj smo res imeli odlično vreme. Z davidom sva odtekla prvi krog teka z ovirami po pst :). V drugem "počasnem" krogu nas je bilo kar 10, no 4 v prvi skupini in ostali malo kasneje. Sory ker prvi nismo čakali na vrhu niti v cilju, vsem se je nekam mudilo...


Eni imate pa očitno neke drugačne kriterije za "počasnost". :lol:
  • 1
  • 61
  • 62
  • 63
  • 64
  • 65
  • 433

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA