vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...
 ton
#98516
Eno za 17E za jutri v Kranjski rezerviram (da ne zmanjka!).
 Winkl
#99642
a se bo slučajno dalo kape tudi v logarski dobit?
Uporabniški avatar
 ero
#127786
hoj,

pred Trojkami izkoriščam priložnost, da vas spomnim, da kape še čakajo na vas. možnosti sta:

1. pošiljanje po pošti in plačilo po povzetju - pošljite naročilo na ZS ali na oprema@tekaskiforum.net - poleg kapice plačate še 3 EUR za kuverto in PTT stroške...

2. osebni nakup to soboto na Trojkah - od 7:45 do 8:45 bom pri prijavnici (Kongresni trg), kjer bom delil opremo TF. tudi kapice bojo zraven :wink:

ne, v Radencih me ne bo...
Uporabniški avatar
 vanja
#138976
Sem videla, da so kape še v igri - že naročamo... 8) Pa še majčke, ko smo glih pri tem. :D

Lep pozdrav!


Vanja
Uporabniški avatar
 Loni
#138987
Jaz sem glih včeraj dobila majčko, kape mam pa še od prej za znucat.
Uporabniški avatar
 raf
#139027
tud jaz že poslal naročilo za kapco in majčko. Za spremembo sem si naročil brez lasulje.
Uporabniški avatar
 Tasko
#139432
A majice se da tudi še naročiti? Kakšne pa so na voljo?

lp, Blaž
Uporabniški avatar
 ero
#139452
hoj,

majice so dveh vrst:

1. bombažne T-shirt, narejene za lanski Olimpijski tek. popularnih velikost je žal že zmanjkalo. dobiš lahko ženski S in M ter moške XL in XXL. pa vse otroške velikosti

2. dresi TF brez uporabniškega imena na hrbtu - te lahko kupiš v trgovini Teamsport v Tivoliju - ko končajo z dopusti. itak bom v bližnji prihodnosti šel tja in vas obvestim...
Uporabniški avatar
 tae
#142934
Ero, ali imaš na lagerju še kakšno klasično TF kapco, tipa SAM ?

Če JA bi te prosil, da v nedeljo v Domžale prineseš nekaj robe sabo.
Če NE pa pač drugič, itak sem si sam kriv, da si je nisem že prej omislil :D
Uporabniški avatar
 Classix
#142947
ero napisal/-a:imam.

prinesem!


Prinesi, prinesi...k bajti sem pripeljal novi (rabljen) pleh...ostalo je še nekaj drobiža za tekaške uniforme...beri kapice.

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 Pingo
#145934
Ero mal na ZS poglej...če je še kakšna kapca SAM,pa če boš kej hodil na SAM pa bi eno vzel kaneda :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA