Uporabniški avatar
 Damijan
#130882
Hm, če povzamem iz uvoda oz. vabila:
- vodarna - 3K = 10 km; določeni deli trase so nekoliko položnejši, tam se morda lahko spustimo v lahen drnec, tolk, da malo srčke spodbudimo; kjer pa bo za kolena grist, pa pač s pospešenim planinskim tempom. Oz. po potrebi. Še en podatek: z laufom na škrge sem gor v dobri uri, predvidevam torej, da bi potrebovali cca 2h...

- opcija: s 3K do črnega jezera: tole jaz sicer toplo priporočam, ker je res lepo. V najboljšem primeru to nanese dodatnih 6 km (3+3), večinoma nezahtevno; časovno: dobra ura

- spust preko Tinja pa tudi ni velik daljši od 10 km. Časovno: cca 1,5 h?

Če se torej strinjate, bi se ob 8,00 dobili na bencinski črpalki OMV, tik ob izvozu Sl. Bistrica jug. Po kavici pa se prestavimo do vodarne in jo mahnemo na lepše.

Zdaj pa le še na vreme počakajmo! Saj res: Rajko, kje si ti?
Uporabniški avatar
 Sebi
#130892
Torej nanese cela trasa skupaj cca 26 km in cca 5 ur. Perfektno!

Jaz sem za to, da gremo do Črnega jezera. Prav tako sem za to, da ravninske (beri položnejše) dele v lahkotnem drncu odtečemo.
Uporabniški avatar
 Sebi
#131354
Hej družba!

Vreme je napovedano ta pravo. Se jutri dobimo? Na OMV črpalki ob 8h zjutraj?

:lauf:
Uporabniški avatar
 Damijan
#131355
Yes!
Uporabniški avatar
 50cent
#131357
Evo mene na listi prijavljenih :) .
Upam, da se me boste usmilili kaj se tempa tiče, ker se danes zvečer pri meni pod Pohorjem "nekaj dogaja" :piti: ........saj nebo tako hudo......................upam :lol: .

Se vidimo ob 8.00 pri OMW pumpi.

Lp :)
Uporabniški avatar
 Damijan
#131363
Toooo, petdesetare, sem ful vesel! Se vidijamo!
Uporabniški avatar
 dexi27
#131368
Bolj ko berem bolj mi je žal, da ne morem it z vami, pa kaj čem, ko mam tako službo, da glih za vikend moram najbolj delat. Pričakujem pa izčrpno poročilo, pa upam, da bo v jesen kaka ponovitev pa se ziher pridružim.
Lepo se mejte družba :laola
Uporabniški avatar
 INOT
#131392
Kot sem rekel me jutri žal ne bo ker grem na desetko v Bistrico.
Vam bom pa poslal specialne palačinke EK30+ (Emmet- kamut mix, 30+ pa pomeni, da so primerne za treninge nad 30 km)
Uporabniški avatar
 še1PR
#131395
INOT napisal/-a:Vam bom pa poslal specialne palačinke EK30+
Slika, se že veselim in upam :roll: , da pride še kak softič :oops: .... oz. da bo tist izi res izi...
Uporabniški avatar
 Damijan
#131398
Ekipica torej zaenkrat zgleda:

Sebi :!:
Še1PR :!:
50cent :!:
Klatez :!:
Damijan :!:

Ales in Alenka :?:

@ Inot: dobro ga žgi na 10K! Štart ob 11:50 :shock: ?
@ Dexi: jah, pa drugič, sezona bo še dolga...
Uporabniški avatar
 INOT
#131399
Štart ob 11.50 ja. Prava ura za prave podvige :twisted:
Vsaj pod 39 minut bom skušal it.
Uporabniški avatar
 tae
#131418
Inot tudi jaz ti želim čim večjo frekvenco korakov, čim hitrejši tek, enakomerno porazdelitev moči, čim bolj lahkotno dihanje (če je to sploh možno), itak da čas pod 39 minut, kot sam planiraš in pa tvoj osebni rekord, ki mora biti boljši od mojega, saj si na lestvici "kratkašev" zaslužiš mesto pred mano, kot si že 2x dokazal.

Vsem ostalim pa lep izlet.
Uporabniški avatar
 Damijan
#131573
Evo, prvo poročilo: ja, zavleklo se je! Tako kot se za res dobro družbo in tako lep dan tudi spodobi. Žal mi je le, da ni bilo Aleša, Klateža ter še koga... Veliko smeha na najrazličnejše teme, slabih 26 km ter dobrih 1000 m višincev. Škoda, da se na slike ne da ujet zvokov potoka, gozda ter vonja pohorskih livad. Da je Pohorje zakon, se vé. Ostalo pa naj pove družba...

Torej - nekritičen izbor fotk, za pokušino pa najprej:

Osvežitev v potoku Bistrica
Slika

Cilj: Črno Jezero
Slika

Spust z Ančnikovega gradišča
Slika

Na svoj način je tudi prasec padel Slika
Slika




Še več pa od Alje...

PS: Lojzetu vse NAJ za sprejem med veterane!
Uporabniški avatar
 Sebi
#131575
Najprej še enkrat hvala idejnemu vodji tega projekta Damijanu. Izbral je super duper fantastično prečudovito traso. Res iskrena hvala v imenu vseh, da je te lepote delil z nami. :cast:

Vsem ostalim hvala za super družbo. Jutri drugega muskelfibra kot trebušnega (od smeha) ne bo... Smeha je bilo danes zares zadosti - na trenutke celo preveč. :wink:

Na ponovitev! :lauf:
Uporabniški avatar
 50cent
#131579
Evo še mene :) .
Bilo je pravljično :) . Tako kakovostno pa že dolgo nisem izkoristil Sobote za pohajkovanje in druženje po Pohorju.
Hvala Damijan, da si nam pripravil tako lep izlet kjer res ni manjkalo dobre družbe, smeha, sonca, pijače, jedače(ja prasec je padel :wink: ).........
Se priporočam za še kakšno ponovitev :lol: . Malo me je sicer sonce ožgalo ampak je prelepa trasa odtehtala tudi to malenkost. Spoznal nove forumovce in moram priznati, da sem spet spoznal zelo prijetne in pozitivne ljudi :) . Hvala vsem za družbo, mislim, da nima smisla da še nakladam tja v nedogled, saj slike povedo veliko več :) . Malo me je le klatež razočaral, ker ni odrinil z nami na tako lepo progo, pa tudi INOT ki se je raje odločil, da šteje kroge na stadionu :-- . Sicer se je malo odkupil s slastnimi palačinkami ki nam jih je spekel vendar je njegovo čast(rit) reševala njegova lepša in boljša polovica Sebi :) .
Bo dovolj za danes, sedaj pa grem podoživljati vtise iz pohoda saj bo noč kratka.

Še enkrat hvala vsem za družbo in lepo izpopolnitev Sobote :) .

Se vidimo!

Lp :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA