Uporabniški avatar
 Fotr
#13280
Iz piknika v Podpeči sem vozil domov kot nor. Pa ne zaradi tega, da bi se izživljal z dirkanjem, ampak ker sem imel specialno nalogo. Poleg priznanja sem dobil čast, da moram prvi napisati poročilo s piknika. In da me ne bi kdo prehitel, sem seveda vozil skozi rdeče luči, rezal ovinke, prehiteval po desni, se izogibal radarjem, menjal pasove, prekoračeval dovoljene hitrosti in ignoriral cestno prometne predpise samo zato, da sem lahko izpolnil to nalogo, namreč da prvi poročam s piknika. Toliko za uvodno pojasnilo. :D :D
Poročilo pa je sledeče: :shock:
Že dolgo se nisem tako dobro imel kot na pikniku TF skupaj s forumovci. Najprej je treba pohvaliti Dpopa, ki nam je res odlično demonstriral dostop do prostora za piknik v Podpeči, žal se nismo spomnili, da bi nam pot markiral še za nazaj domov, da bi hitreje prišel do računalnika in napisal poročilo. Bo pa drugič. :D
Ne vem, kje in kako naj sploh začnem, ker je bilo vse tako sijajno, prijateljsko in družabno, da bo ostalo nepozabno. Od prvega do zadnjega smo bili dobre volje, medsebojno debatirali, izmenjavali izkušnje, si kazali boleče dele telesa, zaradi katerih so nekateri prikrajšani za užitek pri teku, se medsebojno spozanavali z novimi člani, dobro jedli in pili, gledali nogomet na milnici, poslušali dialoge med forumci, ki jih drugače lahko samo beremo, bili smo ovekovečeni na fotografije in takoj prikazani na platnu, kar gre zasluga MatjažuV, se vozili z avioni in jih pregledovali, uživali na toplem soncu in v hladni senci, igrali badminton, košarko, tenis in odbojko na mivki, skratka bil je enkraten, zgodovinski in nepozaben dan v življenju Tekaškega foruma. Preden smo se razšli, smo vsi ugotavljali, da bo kmalu treba organizirati nekaj podobnega.
Toliko v prvem poročilu, ki je nastalo po sili razmer, podrobnejša poročila pa malo pozneje, ko se uredijo vtisi in strnejo misli na prelep dan.
Seveda pa ne gre, da se ne bi zahvalili organizatorjem posebno Staši, Barb in Alešu, ki so bili zelo prizadevni, da so ustregli vsem obiskovalcem piknika Tekaškega foruma. :D :D
Hvala za krasen dan in izredno lepa doživetja. :D :D
Nazadnje spremenil Fotr, dne 27 Jun 2004, 08:11, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 cyc
#13281
Lepo, eni so se imeli fajn :lol:

Kaj pa slike? :twisted:

V tolažbo (sebi) lahko povem, da 70km večinoma po gozdnih cestah tudi ni odmuh, tako da sem se imel vseeno fajn ;)
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#13283
Pozdrav!

Najprej bi se rad zahvalil vsem, ki so se bodli z organizacijo tega prelepega piknika. :cast: Hvala! :cast1: Hvala tudi vsem za res prijetno popoldne in vecer. Ja, vtisov je veliko in so zelo lepi. 8) Kdor je manjkal naj taksne napake ne ponovi vec. :-)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 cyc
#13284
A tole na koncu name leti? :P
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#13285
Pozdrav!

cyc napisal/-a:V tolažbo (sebi) lahko povem, da 70km večinoma po gozdnih cestah tudi ni odmuh, tako da sem se imel vseeno fajn ;)


Ampak cyc to ni niti slucajno blizu temu, da lahko govoris in jes z Nataso in z dpop-om grickas enemon. :-) In se dosti je tega, kar bi ti lahko nasteval, pa nekako nima smisla, da ti zbujam skomine. ;-)

lp, oranzni sloon
Nazadnje spremenil oranzni_slon, dne 27 Jun 2004, 00:05, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#13286
Pozdrav!

cyc napisal/-a:A tole na koncu name leti? :P


Ne, tisto na koncu leti na vse, ki so manjkali. :-) Ergo, leti tudi nate. :-) Ampak ne samo nate. :-)

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 cyc
#13287
oranzni_slon napisal/-a:Ampak cyc to ni niti slucajno blizu temu, da lahko govoris in jes z Nataso in z dpop-om grickas enemon. :-)

Ma, kakor se vzame :P Sem šel k enemu peskokopu, kroge risat na pesek.

(zdaj je vse razrito :( )

:twisted:
Uporabniški avatar
 Tjaša
#13290
Draga družba, hvala za zelo prijeten dan! :D
Čestitke Barbari, Alešu in Staši, ki ste za piknik izbrali enkratno lokacijo, kot v pravljici, in poskrbeli, da nikomur, tudi štirinožcem, ni nič manjkalo! :P
Spet se je izkazalo kako razigrana druščina smo in da imamo mnogo skupnih interesov – rdeče niti, ki nas povezujejo, četudi ne tečemo.
Ura je tekla z dvojno hitrostjo in nekateri smo potolkli vse osebne rekorde prisotnosti na piknikih :?

Z Lučkotom vam v počitniškem času želiva veliko prijetnih tekov za dušco :!:
 Lučko
#13291
Ker sem že do vratu v delu, bom kratek: družba, hvala vam za izjemen dan :clap: , čestitke Barb, Staši in Alešu za brezhibno organizacijo :cast1: .
:TF) je ZAKON.
Si pišemo, se beremo, skratka, lepo se imejte :wink:
Uporabniški avatar
 ales
#13294
Stanje danes zjutraj: zbudim se s trdim - gležnjem. Ja očitno je fuzbal v mokrem pustil svoje posledice. Bolje s trdim, kot s strtim gležnjem, a ne? Pa sliko sem ženi že pokazal. In zdaj na eno oko že mal vidim. Oh ne, moja žena je zvezda, očitno vsega hudega vajena, je samo rekla, naj jo dam nekam stran, da je ne vidijo otroci.
Če se prav spomnim, sem v Podpeč prišel z grozno bolečino pod desno lopatico, a zdajle me boli vse drugo, samo tam zadaj ne. Po moje mi je tako dobro del večerni tenis z Natašo, z menoj je bila zelo prizanesljiva.

Ja res, fino je bilo!
 dpop
#13302
Še skromno poročilo... moje malenkosti.

Najpre zahvala prizadevnim organizatorjem...

Ne spomnim se da bi mi 12 ur tako hitro minilo...
in ne spomnim se da bi kdaj naslednji dan bil tako
"povožen" in polomljen kot danes...

Pa še z vsakim dnem se bolj urisničuje, kar je
včeraj rekla Nataša.... "Vse težje je pisati neumnosti
potem ko ljudi osebno spoznaš".... eh, kako prav ima
(no, že to da se z njo strinjma je dovolj hudo)

Sej... vsak "pevec" se enkrat izpoje.... in
za vasko rit se enkrat palca najde... evo, za mojo
se je našla 26.6.2004 v Podpeči...

LP Darko

P.S. tudi Tjaša (tmp) je polomljena... ima trdega...
prst na desni roki... očitno je odbojka zelo "surov" šport...
Uporabniški avatar
 cyc
#13303
dpop napisal/-a:"Vse težje je pisati neumnosti
potem ko ljudi osebno spoznaš"....


Hehe, jaz sem tu še vedno v očitni prednosti :P

Je pa res da mi je malo žal, da me ni bilo. Kljub sicer lepemu dnevu :)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#13304
Živeli ! :D

Današnji dan je prav krasen, ne ravno pravi, da se pišejo poročila -izgleda, da boste ostali o tem razmišljali, ko se stemni, oz. zaide sonce.

Ja sonce, in naši sončki so bili včeraj moja pomembnejša :D 8) peokupacija ( ne dobesedno ), ki sem jo z veseljem opravil. Tako lepo , kot sem se imel včeraj s Sašo in Gogo - ja to je bilo pa prav prijetno in presenetljivo doživetje, :oops: 8) da ne govorim o Mojci in Alji. Toliko energije in želje po dogodkih, kot jih imajo pa nekateri - nikoli si ne bi mislil kaj takaga. Ko smo brcali žogo z Rolco, pa se gugali na gugalnici z obema- ja, ja, kaj takaga pa ne doživiš kar vsak dan. Spoznavanje drugačnega sveta ti odpre nova obzorja - včeraj so se meni na zelo lep način. Njuna navihanost in sproščenost sta odstirali ovire in prepreke, ki se ( verjetno ) vsakodnevno pojavljajo - trdno sem prepričan , da povsem nepotrebno. Sva s Sašo lahko, po domače, glede na to , da sve oba kar precej Primorca, prav prijetno "pošprehala" v tadomačem " ma oštja " jeziku, da ne rečem, da "naša" Gorenjka Goga s stalnimi, ...... a sem lahko odkrita ... , prav prijetno popestri dogajanje. Pa še za iste znance, sva ugotovila, sva vedela. No, glede njunih "skrbnic" Mojce in Alje ne bi izgubljal preveč besed - plemeniti osebi, vsaka s prav zanimivim karakterjem - vsaj koliko sem lahko odkril.
:oops: :D

Sama zasnova, ideja in jasno tudi izvedba piknika so se mi zdeli odlični. Pohvala še z moje strani tanartabolj zagnanim - gospodičnama in gospodu. :shock: :P
Sicer se je prav dnevi govorilo, da naj bi tudi jaz nakaj pomagal, pa so se odločili, da je slava le za nekatere. :oops: :roll:

Lepo nas je bilo videti ( menim, da prvič v tako velikem številu ) na enem mestu. Menjkajočim pa lepe želje, da se naslednjič "pofočkajo".

Eni smo zopet podoživeli mladostne norčije ( hvala Darko, ker ne bodo vse fotke public - sej ne bodo, a ne ) - v dobri družbi se da vse - ali celo več.
Odkrivanje naših skritih talentov je postala že naša stalnica.
Na športnem področju se je dalo videti, da nismo le "trkačka grla", ampak, da obvladamo tudi inteligentne športe, kot sta tenis in košarka, tisto, glede literature gre pa itak, vsaj rečeno je bilo, v posebno področje, ki naj bi se odprlo na forumu ( če sem prav razumel ). Meni se je zdelo prav super, da imajo eni toliko jajc, da povedo tisto, kar mislijo tudi drugim - na morda specifičen, oz. nekomu nerazumljiv način. Mojca - nimam kaj dodat. :shock: :D


Še enkrat vse čestitke organizatorjem za brezhibno dejavnost, :cast: :cast1: pradlagam pa, da se o podonim dogodkih začne čimprej razmišljati. :lol:

Bilo mi je zelo prijetno družiti se z vami vsemi - na čimprejšna in čimštevilnejša srečanja :juhuhu:


2x LP
Uporabniški avatar
 bojanu
#13313
Pohvale organizatorjem za odličen piknik in vsem za prijetno družbo :D Lokacija je res lepa in urejena, poskrbljeno za različne športe, od sončenja do šankarjenja, pivo mrzlo, hrana topla, ... :lol: Na žalost sva se morala pofočkat še na olimpijskem teku v Domžalah, ki pa se je z žrebanjem nagrad toliko zavlekel, da se je že delala tema, ko sva prispela domov. Kljub namenom, da se vrneva na piknik, so zgodnje vstajanje in maligani storili svoje :?
 dpop
#13319
DAN POTEM!

Ura je že osem zvečer, naspal sem se, pretekel običajnih
"petnajst", ampak včerajšnjega dne si ne morem izbiti iz glave.
In najverjetneje si ga tudi nikoli ne bom (niti si ga ne želim).
Vse te zgodbe ljudi, usode posameznikov, kako to vpliva
na človeka. Kako nehote mu vse to zleze pod kožo, se usidra v
podzavest. In kaj mi ostane zdaj? S čim naj napajam svoj
sarkazem, cinizem, nihilizem in črni humor? Kako naj Nataši
"spuščam kajle", ko pa VEM kako inteligentno in čustveno
dekle je? Kako naj jo "opredelim" kot blondinko, če je njen
pogled na svet bolj zrel, kot pa Skupščina Združenih Narodov?
Kako naj Staši rečem "sem ti rekel, da bo tako", ko pa vidim
kako trpi, kako jo duševna bolečina razjeda bolj kot sama
poškodba? Kje naj najdem moč, da Mojci "solim pamet" ko
vidim, da je skoraj druga mati Tereza, kar se tiče dobrote do
soljudi? Kako naj Barbari rečem "vel'ka gofla", ko pa se
12 ur trudi z organizacijo piknika in skrbi, da nikomur
ni dolgčas? Kako naj Lojzeta "zmerjam" z Gorenjcem
ko se je tako iskreno "igral in zabaval" z našima Sončkoma?
Kako si misliti karkoli drugega kot najboljše o Fotru, Alešu,
Tiniju, generalu Lučkotu in njegovi Tjaši, Tuaregu....
in vseh ostalih (ne bom našteval ker je premalo prostora
in časa)

Ja, dobil sem celo nagrado "za najzabavnejšega"
člana foruma... no, bodimo pošteni delil sem si nagrado
z Natašo, ampak vseeno.....
Kakšna ironija... takšna zamorjena duša kot
sem jaz, dobi nagrado za "zabavljaštvo"... narobe svet!
Kako patetično, da ima človek talent le za pisanje
duhovitosti in "kvazi" poezije....

Kakorkoli, kako preroške so bile besede Nataše...
"bolj kot se spoznavamo, težje je biti duhovit"
Res je... navsezadnje smo v ozadju tega navideznega
sveta "še vedno in edino" samo ljudje...

S spoštovanjem, Darko Popović

P.S. ... but I stil haven't found, what I'm looking for (by U2)

P.S.S. Nataša, nekako imam občutek da boš na naslednjem
izboru za najzabavnejšo TF osebo brez konkurence...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA