vse o tekaški in drugi opremi Tekaškega foruma - najave, naročila, pojasnila, ...

kakšen znak naj bo na hrbtu pd logom TF?

stare dobre rožice
35
34%
novi dobri I Feel sLOVEnia
28
27%
dovolj je napis SLOVENIA
28
27%
brez znaka, prosim. logo TF zadošča
13
13%
Uporabniški avatar
 dexi27
#128406
Jaz že tud ponosno nosim TF UM windstoper upam da si ga zaslužim nosit, ko pa vem kaki ultraši vse ga imajo :oops:
Uporabniški avatar
 mateja.hribar
#128472
Ali so šilterice v eni številki (one size fits all) ali so tudi kakšne manjše? Mislim na tiste brez zavesic.

Majčka je pa super. Sem zadovoljna, le številka je malo na komot. Odnesla sem jo do šivilje in upam, da bo do sobote na red. Žep je velik in to mi je zelo zelo všeč.
 Tomaž - Tek
#129140
LP ero.

Mene pa zanima lai bo letos še kak razpis za naročila opreme oz. dresov TF.
Hvala za odgovor.
 MajkelNajt
#129694
Tomaž - Tek napisal/-a:LP ero.

Mene pa zanima lai bo letos še kak razpis za naročila opreme oz. dresov TF.
Hvala za odgovor.


To zanima tudi mene...

Lp
 point
#130165
MajkelNajt napisal/-a:
Tomaž - Tek napisal/-a:LP ero.

Mene pa zanima lai bo letos še kak razpis za naročila opreme oz. dresov TF.
Hvala za odgovor.


To zanima tudi mene...

Lp


Čimprej jih naroči, da jih uspeš dobit do 2010. Malce zlobno, ampak tole res traja.
 Tajnik
#130906
Ero! Kako lahko "zamudniki ", ki nismo iz Ljubljane (!), pridemo do svoje TF opreme??! :cry:
Uporabniški avatar
 metkamarjetka
#130928
če se smem vriniti vmes:

Ero, pred cca 14 dnevi sem ti poslala ZS glede naročila kape, pa nisem dobila tvojega odgovora.
torej: se jo da dodatno naročiti ali ne? hvala.
 point
#131993
Ero, helouuuu. Mi zmanjkuje majčk, švicam..... Zdaj bi pa res že lahko bilo.
Uporabniški avatar
 ero
#132412
hoj,

tudi spodnji deli opreme so končno tu.

za vse, ki še niste dobili svoje opreme - naslednja osebna prevzema sta možna to soboto v bevkah in naslednjo sredo, 11. junija na Olimpijskem teku v Ljubljani.

če vas ne bo na eno izmed teh dveh prireditev, mi sporočite na oprema@tekaskiforum.net, da se dogovorimo drugače. konec koncev lahko tudi po pošti...
Uporabniški avatar
 ero
#132671
hoj,

danes sem bil v Bevkah in s seboj sem tovoril karton dresov + pajkice, ki so še sveže. uspeh? nič. niti enega prevzema. oh ja...

OK, močno upam, da bo to sredo na Olimpijskem teku v ljubljanskem Tivoliju rezultat čisto drugačen in da bom razdelil vse :)

torej - delitev opreme v sredo, 11.06.2008 od 16. do 18. - ploščad pod Halo Tivoli, Ljubljana

aja - zamudniki in vsi, ki bi si omislili kos tekaške TF opreme, tudi če na njej ni vašega imela - nakup je možen v trgovini Lohnka v Hali Tivoli - vogal pri letnem bifeju. vljudno vabljeni :)

nakup kap TF bo prav tako možen na zgoraj omenjenem Olimpijskem teku. mrzlo priporočam kape za vroče in sončne poletne dni, ki so pred nami :wink:
Uporabniški avatar
 ero
#132916
hoj,

poleg prevzema na Olimpijskem teku v Ljubljani to sredo sem se ravnokar dogovoril, da bo prevzem za Mariborčane in okolišane možen v trgovini na Gosposki.

vas obvestim, ko bo roba v Mariboru. vsekakor še ta teden!
 gs1422
#132943
O super! A bo v Mariboru na Gosposki možno dobiti tudi kaj tistega kar ni bilo naročeno? Jaz bi vzel en dres (brez imena) in eno kapo? Če bi mi kaj drugega padlo v oči morda še kaj drugega. Bo prodaja rganizirana na splošno ali se je treba še dodatno naročiti?
Uporabniški avatar
 raf
#132944
Tudi jaz si bom omislil kapo, pa pajkice pa majčko in še kak bombonček bi mi prav prišel. Skratka koliko orjov je treba pripraviti za ta nabor opreme?
 ŽULJ
#132946
Kaj pa dostava po pošti?
Uporabniški avatar
 pajo
#132965
raf napisal/-a:Tudi jaz si bom omislil kapo, pa pajkice pa majčko in še kak bombonček bi mi prav prišel. Skratka koliko orjov je treba pripraviti za ta nabor opreme?


100€ vse skonto saj veš Ero tarifa ni cenejše. Kar pridi v sredo. :) pred letno drsališče. (pod halo)
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA