16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
 ton
#137497
Kakšen amaterizem na spletni strani! Da je niti v slovenščini ni, je nekdo že napisal.
In neuporaba šumnikov - recimo pri seznamu nastopajočih - v državi, kjer je uradni jezik izrecno znan in uzakonjen - fej in fuj! Hlapčevstvo onega najbolj žalostnega tipa - ko niti pomislijo ne na svojo bedo.
Pri denarju, ki so ga organizatorji za to sindikalno zabavo izmolzli od države, je tole v nebo vpijoča sramota.
Uporabniški avatar
 MatjazV
#137500
Jaz štartam jutri (v četrtek) ob 10.30 uri na 10 km. tekli bomo na pomožnem štadionu.

Se vidimo, MatjazV
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#137505
Jaz tudi nastopam jutri, ob 12.10 - 10 km, tudi na pomožnem stadionu... :oops:

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 5rca
#137506
:)
naj vzamem dopust?
:roll:
Uporabniški avatar
 bobr
#137523
Matjaž prinesi fotiča s sabo, pridem navijat :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#137567
Obivankenobi napisal/-a:Jaz tudi nastopam jutri, ob 12.10 - 10 km, tudi na pomožnem stadionu... :oops:

Lp! :wink:


Takrat bom po mojem ravno na službeni malici, bom pa v mislih s tabo, če bo kaj pomagalo. Ampak ta ura nastopa je pa res čisto mim.

Bobr, a imaš ti tako fleksibilno službo, da lahko kadarkoli zgineš ali imaš ravno dopust ?

Po mojem bo to tudi eden izmed dni letošnjega leta za popravljanje podatkov v "lestvici kratkašev." Vreme boste imeli pa idealno za rekorde.

Držimo pesti za vse nastopajoče forumovce in Slovence.
Uporabniški avatar
 bobr
#137581
tae napisal/-a:Bobr, a imaš ti tako fleksibilno službo, da lahko kadarkoli zgineš ali imaš ravno dopust ?

Po mojem bo to tudi eden izmed dni letošnjega leta za popravljanje podatkov v "lestvici kratkašev." Vreme boste imeli pa idealno za rekorde.

Ja imam to srečo da lahko kadarkoli uidem in prestavim dolžnosti.

Ne vem če bo edina šansa za lestvico kratkašev. Jaz računam na zagorski tek ;).
Uporabniški avatar
 tae
#137585
bobr napisal/-a:Ja imam to srečo da lahko kadarkoli uidem in prestavim dolžnosti.


Lucky you.

bobr napisal/-a:Ne vem če bo edina šansa za lestvico kratkašev. Jaz računam na zagorski tek ;).


Ne pravim "edina šansa," ampak ena izmed njih. Drugače pa, kot vem, te moram itak že vpisati na 5ki in 10ki.
Uporabniški avatar
 bobr
#137597
Počakaj še z vpisom moje 10ke do zagorskega teka. Pravzaprav trenutne še nisem objavil v uradni temi. Ima da gre pod 40 :twisted: in potem dost teh kratkih za nekaj časa.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#137598
prekmalu :cry: pa ura ni problem ....
Uporabniški avatar
 zdejan
#137607
Tudi jaz nastopim jutri ob 12.10 uri. Upam, da bo do takrat moj problem rešen, danes zvečer bi naj dobil tekmovalni dres. Če ga ne bom dobil, bi si ga moral sposoditi pri nekomu od vas, ki ne nastopate jutri. Saj bi ga opral in pazil, res ... Upam, da se javi kakšen dobrotnik.
Uporabniški avatar
 INOT
#137614
Po slabih izkušnjah iz DP v Slovenski bistrici toplo priporočam, da si nabavite kakšnega svojega števca krogov za desetko. Dvomim, da organizatorji sploh vedo koliko časomerilcev mora biti prisotnih pri desetki! :twisted:
Uporabniški avatar
 tomaz.zupancic
#137638
INOT napisal/-a:Po slabih izkušnjah iz DP v Slovenski bistrici toplo priporočam, da si nabavite kakšnega svojega števca krogov za desetko. Dvomim, da organizatorji sploh vedo koliko časomerilcev mora biti prisotnih pri desetki! :twisted:


Najbolj regularno bi bilo da bi imeli ob progi števec krogov, ki bi prikazoval koliko krogov imajo še nekateri do konca 10km razdalje.To seveda najbolj pride v poštev za vodilne v kolikor ostali ne bi bili toliko v ozadju same tekme.
Seveda pa upam in verjamem da se bodo organizatorji potrudili da bo čimmanj problem med in pred tekmovanji, torej upam na najboljše tako po organizacijski plati in po rezultatih ki jih bodo napravili naši predstavniki veterani Slovenije.
ČAO!

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA