16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
Uporabniški avatar
 MatjazV
#138183
Ero,

sem za tvoj predlog. Naj bo to enkrat avgusta.

MatjazV
Uporabniški avatar
 zdejan
#138229
tanprist napisal/-a:Hoj!
Za ženski del teka boste tudi poskrbeli? Mislim na 400m - jutri ob 13.25. :?:
Trener me je namreč pustil na cedilu... :? zato bo vsaka vzpodbuda ob progi dobrodošla.

Tanja


Tanja, jaz sem s tabo. Najmanj z mislimi, če me že ob stezi ne bo.
Uporabniški avatar
 AVI
#138362
ero napisal/-a:Tanja,

pridem, če le ne bo službenih obveznosti!

še malce provokativen predlog za vse razočarane 10kaše - ste zato, da organiziramo TF desetko na stezi? čisto interno, dogovorimo se za čas in kraj (kak večer na Slovanu, ŽaKu ali v Tacnu), odtečemo, sami štejemo in štopamo in imamo prave rezultate. pa še zabavo, vzpodbudo in dobro voljo zraven :)


...evo super ideja....če bo stvar med tednom...potem mi je v bistvu vseeno ali avgusta ali kasneje.....vsekakor pa odličen predlog..... :D :D
.....verjetno pa bo potrebno kar kakšno novo temo na tole temo odpret..... :wink:
Uporabniški avatar
 Zajec
#138375
vencelj napisal/-a:Sedajle se odvijajo finalni boji na 1500m, tudi z nekaterimi našimi tekmovalci :laola


1. mesto :arrow: M45 :arrow: Beno Piškur :clap:

LP JZ
 tanprist
#138382
Najprej čestitke vsem našim, še posebej Benu!! Zamudili ste nori finiš! :D

Hja! Ženske 35 (400m) pa so pred startom obvestili, da jih kar osem ni potrdilo udeležbe, zato smo "odtekle" kar v finale - brez polfinalnega truda, a več kot očitno z vašo pomočjo (misli delujejo :) )

No, tako me čaka v sredo finale...
Pa saj, skupaj nam gre dobro!

Tanja
 tanprist
#138527
Seveda, odlično ... :D

Živčki že delajo. A danes bo z mano trener, navijači... Navijačev pa ni nikoli preveč in če boste kje na stadionu ... štartamo ob 12.20.
Uporabniški avatar
 zdejan
#138590
Tanja, držim pesti. Ero, super slike, še posebej zadnja.
Uporabniški avatar
 zdejan
#138600
Vsekakor je smola s to vročino.
 tanprist
#138638
Najlepša hvala FORUMCI! Hvala za pozdrave in vzpodbudo iz tribune! :D

Zelo sem zadovoljna z rezultatom, saj sem osebni rekord izboljšala za sekundo in tako popravila DR. Prve tri so seveda za razred ali več ... boljše.
Kdor je tekel v takšni disciplini dobro ve, kako je, če ti pred zadnjo ravnino postavijo ZID... :o Zelo zanimivo ...

Še enkrat hvala ... Jutri pa polfinale na 800m (15:50). Upam, da bo podobna zgodba, kot v ponedeljek in bomo tekle samo v sobotnem finalu. :lol:

Tanja

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA