16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
#139106
Hoj,

predlagam, da se jutri zjutraj ob 07.15 uri zberemo vsi SLO maratonci in maratonke, da napravimo skupinsko fotografijo. Fotografiranje bo v ciljni ravnini na pomožnem štadionu ŽAK, torej tik ob štartnem mestu maratona.
Prosim Erota, da za to priložnost prinese TF zastavo. Če ima kdo doma Slovensko zastavo naj jo tudi prinese.

Danes sem dobil zanesljiv podatek, da bo organizator ob maratonski progi organiziral okrepčevalne postaje, tako kot to velevajo pravila IAAF. Torej, na vsakih 2,5 km (na 2,5 km voda oz. spužve, na 5 km napitek itd.) Hrane na okrepčevalnicah menda ne bo, zato imejte s seboj gele ali kar koli pač že jeste med maratonom.

Sedaj pa počitek in vidimo se jutri zjutraj na štartu. Ne zamujajte na foto termin!

MatjazV
Uporabniški avatar
 Cormi
#139107
spela* napisal/-a:
mitjas napisal/-a:Pridem na stadion pred startom, se lahko tudi tam dobimo in gremo skupaj, kot navijaška skupina. :D


To se mi zdi dobra ideja. Jaz tudi upam, da bom lahko prišla in če bom, bom s kolesom. Skupaj bomo glasnejši :lol:
Uporabniški avatar
 Classix
#139108
Vsem udeležencem, še posebej pa članom TF, želim uspešno tekmovanje!

:TF)

LP
Matjaž
Uporabniški avatar
 5rca
#139109
jutri držim pesti za vse vas, maratonce ... sem na morju, pa ne morem pridt navijat :cry:

:laola
Uporabniški avatar
 mitjas
#139120
Sam se vam pridružim nekje ob poti, ker bom štartal iz Kranja. Pridem pa mal čez 9 v okolico Vodic.
Sicer nobenega od vas ne poznam, toda Ton če boš res v TF opravi, potem težav s prepoznavnostjo ne bi smelo biti :wink:
Bom mel pa s sabo še kakšen gel viška, predvsem za zadnjih 10km.

Maratonci mirno noč in čim več spanca, jutri pa čim boljše vreme in lahke noge do cilja :!:
Nazadnje spremenil mitjas, dne 02 Avg 2008, 22:06, skupaj popravljeno 1 krat.
 JakaStrumbelj
#139121
velik sreče!!

jaz sem sicer na morju, bo pa pr naši hiši babi navijala
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#139137
Pozdrav
Sicer sem plačal prijavnino in me vseeno ne bo :--(
Saj že vsi veste zakaj :shock:
Mi je pa res žal, z veseljem bi odlaufal ta dogodek

Želim vam ugodno vreme in hitre noge, navijačem pa obilo užitka :D
:laola
 mojA
#139160
... ves čas mislim na vas in držim pesti ...

ne morem priti pogledat in nestrpno čakam kakšno vest
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#139166
mojA napisal/-a:... ves čas mislim na vas in držim pesti ...
ne morem priti pogledat in nestrpno čakam kakšno vest


jaz tudiiiii
Uporabniški avatar
 mitjas
#139184
Maratoncem danes res samo :cast:
Je žgalo od zgoraj, da smo tudi kolesarji pošteno garali in švicali ob progi.
Kolesarjev nas je bilo kar nekaj, nekoliko nenadejano še Tini, ki mu je kolo posodila Dannae, pa BojanM, Ton ...
MatjažV je bil v cilju okrog 2:55, malo pred njim Ida Šurbek, nov PB s časom 3:08 je uspel gorenjcu Frenku Valantu - čestitke :!: - , Ero pravi da je delno zadovoljen, Lufer preživel svoj krstni maraton :laola
Bodo pa fantje najbrž kar sami pokomentirali tole dirko.

500m pred ciljem je pobralo enega od Rusov, na pomoč smo čakali vsaj 20 minut, če ne še več. Na srečo je počasi že prišel k sebi pred prihodom reševalcev, je pa do njega pritekla tudi medicinska sestra s samega cilja.

Uspešno in čimprejšnje okrevanje vsem :!:
Uporabniški avatar
 mazi
#139187
Ojla,

čestitke prav vsem udeležencem maratona - še posebno TF -jevcem... :laola :cast: :clap:
 jezek.teka.teka
#139193
Čestitke tudi od mene! :D


mitjas napisal/-a:
500m pred ciljem je pobralo enega od Rusov, na pomoč smo čakali vsaj 20 minut, če ne še več. Na srečo je počasi že prišel k sebi pred prihodom reševalcev, je pa do njega pritekla tudi medicinska sestra s samega cilja.


:shock:

Še nikoli nisem bila priča čemu takemu... A to se je kar zrušil po tleh?

In to samo 500 m od cilja.... :evil:
 spela*
#139194
mitjas napisal/-a:Bodo pa fantje najbrž kar sami pokomentirali tole dirko.



In dekleta. :wink:


Tudi miciM je preživela vsaj uradni maratonski krst. :wink:

Tudi v tej temi čestitam vsem, ki ste tekli maraton, in to v tej vročini. :laola
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 13

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA