Moderator: lenči

 Tanjusha
#143652
Polzki, lep pozdrav!

Odpiram novo temo, da bo vse skupaj preglednejse - predvsem za nove clane :)

Sredi poletja smo si polzki narocili majcke, tako da nas bo sirni tekaski svet lazje prepoznal. Ker se je stevilo polzkov v zadnjem casu povecalo, babe smo pa precej zgovorne, je poste o OPREMI kaj lahko prezreti.

Trenutno do srede se sprejemam narocila (pisi na polzjasekcija@gmail.com) za MAJCKE s kratkimi rokavi, mesanica bombaza in elastana, rdece barve - slikice si lahk ogledate na Lencini strani (bo treba malo pobrskat po forumu).
V sredo bom z narocili za kratke majice zakljucila, potem pa gremo novim idejam na proti :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#143659
RoKo napisal/-a:http://picasaweb.google.com/alenka131/TF10KAPOLJASEKCIJA

Da ne boste iskale, naj vam ostane še malo za klepetanje :wink: , pa še nekaj za tečt. Več vas je, lepše zgledate.


Roko, najlepša hvala, si me prehitel :wink: :lol:
Uporabniški avatar
 Loni
#143665
Že pišem mejl še za sestro, je ratala včeraj prav zelena od fovšarije, ko me je videla. Jaz pa še kaka dva metra nad zemljo od evforije :lol:, tako da sem sploh super zgledala. Sem še zvečer paradirala okoli.
 Tanjusha
#144755
Narocanje majic s kratkimi rokavi je KONCANO :)

Za vsak primer se enkrat napisem polzke, ki so jih narocili - danes zjutraj sem namrec ostala brez vseh ZS, je bil predal prepoln in zgleda zadeva kar sama zbrise :evil: :
Docca
Niki5
Ksenija
Loni za sestrco
Mausi za hcerkico
 mausi
#144768
majčka je super, včeraj dobila, oprala, posušila, danes jo mam gor, tale polžek prav lepo seva.. :lol:
Uporabniški avatar
 Loni
#144769
mausi napisal/-a:majčka je super, včeraj dobila, oprala, posušila, danes jo mam gor, tale polžek prav lepo seva.. :lol:


In vsak pogelda za tabo, zdaj se morajo pa samo še pozdravljanja naučiti, pa bo. :wink:
Uporabniški avatar
 majcha72
#144809
Tanjusha, živjo!

Kako pridem do majčke? Menda me čaka...
Sem iz LJ.
Uporabniški avatar
 Frikica
#145041
Maša napisal/-a:Jst sem vse zamudila, a ne? :cry:



Maša, nisi zamudila. Vse naročene in neprevzete majčke čakajo pri Tanjushi, tako da bo treba njo zahaklat za majčke. :)
Uporabniški avatar
 niki
#145355
Tanjusha napisal/-a:Narocanje majic s kratkimi rokavi je KONCANO :)

Za vsak primer se enkrat napisem polzke, ki so jih narocili - danes zjutraj sem namrec ostala brez vseh ZS, je bil predal prepoln in zgleda zadeva kar sama zbrise :evil: :
Docca
Niki5
Ksenija
Loni za sestrco
Mausi za hcerkico


Tanjusha, kako kaže z majčkami :D
 Tanjusha
#145361
Punce, majcke vas cakajo pri meni, zdaj cakam drugo rundo, ki upam, da bo do piknika koncana. Ce pridem 20.9. v LJ na Donnin tek, lahko prinesem sabo tudi majcke. Aja, cena se vedno NI ZNANA :? Za tiste, ki niste iz LJ - majice lahko posljem po posti, vendar sele ko izvem ceno.
Uporabniški avatar
 niki
#145362
Tanjusha napisal/-a:Punce, majcke vas cakajo pri meni, zdaj cakam drugo rundo, ki upam, da bo do piknika koncana. Ce pridem 20.9. v LJ na Donnin tek, lahko prinesem sabo tudi majcke. Aja, cena se vedno NI ZNANA :? Za tiste, ki niste iz LJ - majice lahko posljem po posti, vendar sele ko izvem ceno.


Upam, da prideš v Ljubljano pa da bodo majčke tudi že za nas, potem jo bom z veseljem krstila na teku :D
 Tanjusha
#148627
Jest mam pa majckeeeee :juhuhu:

Prevzem bo mozen v soboto na pikniku in 18. 10. v Tivoliju na dobrodelnem teku + ce bo se kaksen zanimiv tek v bliznji prihodnosti, se tudi lahko dogovorimo + na kaksnem ultra pocasnem polzjem teku v Tivoliju :) aja, pa po posti tudi, ce res ne bo slo drugace.

Majcke so narocile (upam, da nisem -spet- katere spustila):
Frikica
Tina 1
Masa
Solatka 2x
Pocasnela
Asparagus
Majcha72
Docca
Niki5
Ksenija
Loni
Mausi

Cena: 9.60 eur.
Sama sem mislila, da bo ceneje in se vsem opravicujem :( Bi morala najprej izvedeti tocno ceno, preden smo narocile. Vemo za drugic! Ce slucajno katera majce zaradi cene ne bi vzela, naj mi to sporoci na nas skupen mejl! Hvala!
Uporabniški avatar
 Loni
#148630
Tanjusha, glede na to, da gre za majčko, ki mi je prav in še fletna je za pogledat, bom z veseljem plačala. Me pa v soboto ne bo, ker mi ne bo zneslo, 18.10. pa tudi ne, ker bom takrat na svojem vsakoletnem odklopu od civilizacije :lol:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA