Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 TinaR
#1447
Pozdrav! Malo sem brskala po internetu in sem naletela na vašo stran. Nisem ravno ljubitelj teka, kar pa še ne pomeni, da bo vedno tako. Imam pa vprašanje in verjamem, da marsikomu od vas ne bo pretrd oreh. Malo sem sicer že prebrskala po vaši strani in po forumu, pa vseeno nisem čisto prepričana, ali mislim na iste lokacije kot vi. Sem Ljubljančanka in se od malega spomnim nekakšne trim steze skozi Tivoli ali nekje v bližini Mosteca. Stezo sestavljajo različna vadbena orodja in table za navodila. Ali so te steze vaše področje in tema vaših pogovorov? Ali ta steza še obstaja? Odgovora na ta vprašanja in kar vam pade na pamet, so vselej dobrodošla. Lep pozdrav za zdaj, Tina
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1449
ziv,

tele proge na Rožniku so postavljene neodvisno od trim steze, mislim pa da trim steza se obstaja :D
Uporabniški avatar
 Matevz
#1450
Poglej zgoraj čisto na vrh strrani na desni je link "Rožnik". Klikni tam in boš videla o čem je govora.
 dragons
#1451
Tina ti govoriš o trim stezah medtem ko so tukaj opisane tekaške proge.Kolikor vem so 3 trim steze .Ena z začetkom v Mostecu, ki se mi zdi edina urejena, druga z začetkom v bližini gostilne Čad in tretja z začetkom v Tivoliju.Za zadnji dve nisem prepričan glede urejenosti vendar ,ko ob nedeljah tečem po Tivolskih stezicah vidim table, ki označujejo trim stezo.

Kaj več oziroma bolj natančne podatke od koga drugega.Če je kak podatek nepopolen naj me kdo popravi.

Lep pozdrav!
Dragons
Uporabniški avatar
 ero
#1453
hoj,

trim steze na rožniškem hribu so res tri. mislim, da so vse tri tudi redno vzdrževane, vsaj morale bi biti! so namreč pod okriljem Zavoda "Športni objekti Bežigrad" in njihovi fantje so, kar se vzdrževanja tiče, zelo pridni.

Steze (tole pišem iz glave, če je kje kaka uradna informacija, pa ne vem):

1. Mostec z začetkom v Šiški nasproti Panonije (novo naselje Mostec), potem pa proti Mostecu in skakalnicam

2. Tivoli z začetkom nekje nad baliniščem

3. Marija Vera nad Čadom in Rožno dolino

v praksi sem uporabljal le prvo že dolgo tega, tako da bo informacije o stanju stez povedal kdo drug ...

BTW, dovolil sem si spremeniti naslov teme. saj bo OK, ne?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA