Moderator: lenči

 mausi
#145206
Tanjusha napisal/-a:Če bom jest mela prste vmes, palačink za zamudnike definitivno ne bo več :--


bom ti jest pomagala... :lol:
Uporabniški avatar
 Maša
#145330
Dragi polžki,
na žalost odpovedujem udeležbo na pikniku, mam neodložljiv biznis na Rabu, dol gremo ravno v soboto. Mal se veselim, mal se žalostim, upam, da se vidimo kmalu kje drugje! :wink:

LP, Maša
Uporabniški avatar
 Frikica
#145335
Maša napisal/-a:Dragi polžki,
na žalost odpovedujem udeležbo na pikniku, mam neodložljiv biznis na Rabu, dol gremo ravno v soboto. Mal se veselim, mal se žalostim, upam, da se vidimo kmalu kje drugje! :wink:

LP, Maša



Škoda... :( No upam, da boš na Rabu vse uspešno uredila. Se bomo pa kje drugje videli. Saj ta piknik sigurno ne bo zadnji. :)
Uporabniški avatar
 d.m.r.
#145383
Počasnela napisal/-a:Jst tud še ne vem :(

Po mojem je najbolje, da se me briše s seznama, saj, tudi, če mi uspe priti, bom kasneje, pa še to bolj za mimogrede. Tisti dan sem namreč v Slovenj Gradcu in še ne vem, kdaj se vračamo. Vedela pa prej niti ne bom. Bom pa vsekakor prišla pozdravit, če boste še tam.

LP, Urša


Počasnela, ker sem ugotovila, da imava (skora) isto stare otroke, mi je žal, da vas ne bo. :(
Pa se vidimo kje drugje!
Lp, Dominika :)
Uporabniški avatar
 d.m.r.
#145386
Maša napisal/-a:Dragi polžki,
na žalost odpovedujem udeležbo na pikniku, mam neodložljiv biznis na Rabu, dol gremo ravno v soboto. Mal se veselim, mal se žalostim, upam, da se vidimo kmalu kje drugje! :wink:

LP, Maša


Maša, škoda, sem mislila, da nam boš pokazala sijoč, sveže nataknjen poročni prstan .... :D Saj veš, babja radovednost :wink:

Pa lep poročni dan, se spoznamo kje drugje...

Lp, Dominika
Uporabniški avatar
 lenči
#145408
Hm, no nekaj za pokušino, kako bo zgledalo na našem pikniku :

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Sedaj pa naj se cedijo sline Slika
 mausi
#145410
o nekdo se je pa potrudil :lol:
Uporabniški avatar
 niki
#145412
Lenči,
po slikicah sodeč bo zanimivo :D
Uporabniški avatar
 Maša
#145415
d.m.r. napisal/-a:
Maša napisal/-a:Dragi polžki,
na žalost odpovedujem udeležbo na pikniku, mam neodložljiv biznis na Rabu, dol gremo ravno v soboto. Mal se veselim, mal se žalostim, upam, da se vidimo kmalu kje drugje! :wink:

LP, Maša


Maša, škoda, sem mislila, da nam boš pokazala sijoč, sveže nataknjen poročni prstan .... :D Saj veš, babja radovednost :wink:

Pa lep poročni dan, se spoznamo kje drugje...

Lp, Dominika


Saj je meni tudi žal, ampak saj bodo še priložnosti. Drugače moj prstan ne sije, je lesen :P In lahko ga vidiš v moje dnevniku :wink:

Fajn se najejte še zame, lenči, jaz bi une tri z dolgimi jeziki kar posvojila :lol:
Uporabniški avatar
 lenči
#146309
Seznam prijavljenih na naš piknik (prejeto po mailu)

Prijavljeni:
1. Solatka 1x
2. Lenči 2x
2. Tanjusha 2x in psička
3. Frikica 2x
4. Mausi 2x + 1x mulček
5. Asparagus 1x + 1x
6. D.m.r. 2x + 2 mulčka
7. Miha65 2x + 3x mulčki
8. Tina1 2x
9. Marko85
10. Majcha72 2x + mulčki
Počasnela se nam oglasi na poti domov, Loni in Ksenija pa še ne vesta. Tako, zvečer pa po mailu dobite (tisti, ki ste se prijavili, fotke prostora, uro in še kakšno informacijo).

Če je še kdo spregledan, pa naj javi na naš mail

polzjasekcija@gmail.com.
Nazadnje spremenil lenči, dne 22 Sep 2008, 09:03, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 lenči
#146385
marko85 napisal/-a:u mater jaz sem čisto pozabo na tole. bom jutri pogledal, če sem fraj pa javim kak pa kaj.


Le preveri in javi na mail :D .
Uporabniški avatar
 lenči
#147110
marko85 napisal/-a:Moram obvezno na mail ,ker sem preveril in sem fraj?


Marko, na seznam sem te dodala, samo ne morem ti poslati vsega gradiva in slikic, če nimam tvojega maila, zato prosim, javi se na mail, da dobiš vso komunikacijo kot mi vsi ostali. Se prav veselim, da se spoznamo :D :wink: .
 mausi
#147362
še malo, še malo,
moja tamala sprašuje kolk dni je še do piknika - vsak dan posebaj! :lol:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA