Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
 dragons
#1460
Staro leto se je poslovilo :( in pred nami je novo :P .S tem pa tudi nova pričakovanja.
Kateri tekaški prireditvi oziroma razdalji boste letos dali največji povdarek.
Mogoče osebni rekord.Je to prireditev pri nas ali v tujini.Na dan z cilji.

Lep pozdrav! :wink:
Dragons
Nazadnje spremenil dragons, dne 04 Jan 2004, 11:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 matjaz
#1461
Sam mislim odteci en maraton + en 75, ali 100 km maraton
jasno pa je vse odvisno od zdravja. :D :D :D
Nazadnje spremenil matjaz, dne 04 Jan 2004, 18:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 miro
#1463
Moj prvi cilj preteči maraton v Parizu- koleno še ni čisto OK.
Drugi cilj SAM ali Logarska dolina.
Vmes pa preteči čimveč malih maratonov,terspominski tek Kranj- Vrba.
Sodelovati na triatlonih in duatlonih po Sloveniji.
Za enkrat toliko!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1464
hja, 21 km v času do 1:45:00

btw, kaj je SAM?

lp,miha
Uporabniški avatar
 ero
#1466
tole sem vkup spravil na 1. 1.:

- preteči maraton in potem še kakšnega. pripravljam se za Trst, 2. 5.

- SAM, 35 ali 50 km

- Celje - Logarska (se bojim, da se tole dvoje izključuje)

- preteči polmaraton pod 1:35

- dati skoz sprint triatlon

- čim več hribov (Špik obvezno, ostalo bomo še videli)

- kak treking (lahko tudi domači, E6 ali E7)

fiksen je za zdaj le Trst, ostalo so pa bolj smernice, ki jih bom sproti potrjeval, ko bo čas za njih.

ja, še en cilj:

- ekipa tekaškega foruma se udeleži kake prireditve 24x1 ura
Uporabniški avatar
 Dule
#1467
Pa še moje glavne tekme v 2004:

- 12 ur Kališča (začetek aprila)

- gorski maraton štirih občin (v juniju)

- tek na Grintovec (v juliju). Imam še nedosežen cilj 2uri30min

- SAM 35km ali 50km (v septembru)

- ljubljanski maraton 42km (konec oktobra)


Vmes pa še tekme na krajših razdaljah, ki jih bom izbiral, da so čimbližje doma (da se ne bom preveč vozil).
Uporabniški avatar
 Matej
#1470
MihaPR napisal/-a:hja, 21 km v času do 1:45:00


MihaPR, cilji so ti kar lepo porasli. Še ne dolgo nazaj si sanjal o malem maratonu pod dvema urama.
Uporabniški avatar
 Matej
#1471
Moji tekaški cilji in želje za leto 2004:
- preteči maraton,
- mali maraton v času 1;40 - 1;45,
- udeležiti se različnih tekaških prireditev,
- čez celo leto vzdrževati motivacijo in najti čas za tek.
Uporabniški avatar
 MihaPR
#1472
Pantha Rei napisal/-a:
MihaPR napisal/-a:hja, 21 km v času do 1:45:00


MihaPR, cilji so ti kar lepo porasli. Še ne dolgo nazaj si sanjal o malem maratonu pod dvema urama.


ja, moram mal ane ;))) lih sm prsu iz rožnika, mal sm kombiniru in use skp blo cca. 18.5 km v času 1:44 kar pomen da do lubljanskega maratona lahka še kej nardim ;)))
 Warp
#1473
Oj, glede da je tek moj drugi sport in je bejzbol moj prvi, bom mogu moje cilje mal prilagodit. Se vedno pa imam namen odtect tri polmaratone in sicer v Sezani, Radencih in Ljubljani. Racunam pa nekje na cas 1.30-1.40! Letos sm teku 1.42 vendar se nikol prej nism teku 21Km.

Ostalih tekov se bom udeleziu ce bo cas, vendar bo tega za viknde zelo malo :(

LP Warp
Uporabniški avatar
 matjaz
#1477
:roll: dragi moji, a niso tile cilji malo veliki, zagotovo pa jih je prevec. namrec po takih ciljih, ce jih boste uresnicili, kar vam sicer iz srca zelim, boste konec leta ali redni gosti fizioterapij ali pa se vam bo tek zagravzal. Toplo vam priporocam knjigo "OD JOGINGA DO MARATONA". Da ne bo kdo mislil, da koga podcenjujem, ampak vprasati se je treba. ZAKAJ TECEM? za zdravje, dobro pocutje, ali da bom med prvih 500 na nekem maratonu? Ce ze moramo imeti nek rezultat s katerim bomo potrdili svoj EGO, naj bo ta eden in v okviru nasih zmoznosti, ne pa za vsako ceno.
Uporabniški avatar
 gregorb
#1478
Ojla!
Moja cilja sta:
- Radenci pol maraton okrog 1h 35min
- Ljubljanski Maraton ostati živ
- Juriš na Vršič pod 50min (kolo)
- Vzpon na Kum pod 50min (kolo)
:roll:
 dragons
#1479
Ja že ko sem postavil vprašanje sem se bil v dilemi kaj je moj cilj v letu 2004.Po dolgem razmisleku sta ostale dve opcije izboljšati osebni rezultat

- na 21km -1.36
ali
-na 42km -3.57
vprašanje je samo kje in kdaj.
Jezi me ker se nekatere prireditve pokrivajo tako da se moraš odreči eni izmed njih.(Mirna peč/Vršič - Logarska/SAM )

Lep pozdrav! :wink:
Dragons
Uporabniški avatar
 Dule
#1480
matjaz napisal/-a:dragi moji, a niso tile cilji malo veliki, zagotovo pa jih je prevec. namrec po takih ciljih, ce jih boste uresnicili, kar vam sicer iz srca zelim, boste konec leta ali redni gosti fizioterapij ali pa se vam bo tek zagravzal. Sam mislim odteci en maraton + en 75, ali 100 km maraton


Matjaž mislim da niso preveliki. V letu 2003 sem odtekel 43 tekem in nisem bil nikoli na fizioterapiji pa tudi tek se mi ni zagravzal ravno nasprotno še raje sem hodil na teke.
Se pa strinjam s teboj, da če bi imel cilj en maraton + 100km maraton kot ti, da bi bilo to kar dovolj za eno sezono. (priprave + 1mesec regeneracije maraton + 2mesca regeneracije 100km maraton).
Zanimivo je, da sem lani (opravil sem vse teke, ki sem jih predvidel za svoje glavne teke tudi v l.2004) potreboval resničen počitek le po Ljubljanskem maratonu (42km). Regeneracija je trajala en mesec. Kot kaže mi maraton po asfaltu ne ustreza tako kot tek po gozdnih ali gorskih poteh, kjer resnično uživam pri teku. :wink:
Moram še omeniti, da sem po rezultatih čisti rekreativec in da na tekmah grem vedno z rezervo tako da na cilju še vedno funkcioniram normalno.
Vsem želim veliko tekaških užitkov in nič poškodb. :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA