Prostor za debato o teku, tekačih, željah, upih, občutkih, vzpodbudi, nasvetih, ... karkoli vam pade na pamet ob in o teku - povejte, vprašajte, razpišite se ...
Uporabniški avatar
 Ksenija
#149628
LoniM napisal/-a:Odkar se ne bojim več lastne sence, je moje življenje precej lepše. Zelo rada tudi hribolazim in kolesarim čez drn in strn, najraje sama. Strah enostavno pustim doma na varnem, pa je :lol: :lol: :lol:

sem jaz bila podobnega mišljenja do pred tedni, najlepši filing je bil izgubljanje tam okrog Čemšeniške planine, pa Kuma... sama v gozdu, tišina božansko...
potem pa v gozdu nad Zagorjem srečam trop divjih prašičev (ok nekaj mladiček merjasec pa svinja, to sem v tistem delčku sekunde zaznala) - dogodivščino sem opisala se mi zdi v Zasavje zbudi se...
tko da sedaj pravo merico previdnosti pa le vzamem s seboj...
no ja nič fleten občutek tud ni bil ko so me iz Čemšeniške pregnali z resnim opozorilom, da je medved bil opažen, potem pa čekiraš po spominu in se zaveš, da sta imela isto pot, sam ti za njim ;) dan dva ali samo uro haha
tko da mene tule po osamljenih ptoeh ni strah ljudi, bolj p... ;)
Uporabniški avatar
 Loni
#149629
Na ravninskem PSTju štirinožne zverjadi ravno ni za videti, razen če pobegne iz živalca. Medve s spelo* včeraj nisva srečali nikogar.
Tiste udomačene lisičke, ki se potika pri nas okoli gramozne jame, ne štejem med nevarne, zajcev pa tudi ne.
Uporabniški avatar
 Ksenija
#149630
sej men tud niso vzel veselja do potepanja, sam bolj previdna sem ;)
Uporabniški avatar
 niki
#149650
Ksenija napisal/-a:sej men tud niso vzel veselja do potepanja, sam bolj previdna sem ;)


Meni se to čisto prav zdi, previdnost ni odveč.

Jaz sem zdaj bolj pozorna kaj se okoli mene dogaja in poskušam tudi biti pripravljena, če bi se karkoli zgodilo, da odreagiram. Predvsem pa prisluhnem svojim občutkom kaj mi pravijo.
Uporabniški avatar
 garni
#152905
kar se tiče napadov in podobnega je pa trebno biti previden tudi na Šmarni gori in pa na poteh ob levem bregu Save. Tam blizu živi en "psihič", ki je že večkrat počel neprijetne stvari.

je pa tudi njega doletela neprijetna stvar :twisted:
Uporabniški avatar
 Loni
#153007
Evo, včeraj sem šla laufat po mojem delu PSTja nekaj pred deseto zvečer, tema kot je treba, senc več kot preveč, da ne govorim o vsemogočnih drevesih. Skratka, hotela sem napisati samo to, da nikjer nisem srečala nobene žive duše, mrtvih glede na lokacijo kolikor hočeš, a vsi varno spravljeni. Mi je bilo vse skupaj prav všeč. Podnevi se nikakor ne morem spraviti, ker je trenutno v našem koncu čas za "show-off" in se moraš dobesedno prerivati skozi horde okraševalcev domov naših prednikov.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA