Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 teka-teka
#149126
Upam, da drugo leto pridem. Super ste se imeli.
Uporabniški avatar
 UršaR
#149130
Ni nam uspelo! Mož je tako dobro plezal, da smo morali ostati še na večernem finalu. :o

Vidim, da ste uživali! Upam, da se vam na naslednjem pikniku pridružimo.

LP, Urša
Uporabniški avatar
 lenči
#149131
Počasnela napisal/-a:Ni nam uspelo! Mož je tako dobro plezal, da smo morali ostati še na večernem finalu. :o

Vidim, da ste uživali! Upam, da se vam na naslednjem pikniku pridružimo.

LP, Urša


Čestitam :clap: , moj sin pa je odpeketal v Slovensko Bistrico namesto Slovenj Gradec in potem seveda zamudil cono :evil: .Bo treba malo zemljevid Slovenije v roke vzet :wink: .
Uporabniški avatar
 UršaR
#149154
lenči napisal/-a:
Počasnela napisal/-a:Ni nam uspelo! Mož je tako dobro plezal, da smo morali ostati še na večernem finalu. :o

Vidim, da ste uživali! Upam, da se vam na naslednjem pikniku pridružimo.

LP, Urša


Čestitam :clap: , moj sin pa je odpeketal v Slovensko Bistrico namesto Slovenj Gradec in potem seveda zamudil cono :evil: .Bo treba malo zemljevid Slovenije v roke vzet :wink: .


Ja, sem opazila, da ga ni bilo. Pa drugič, ane?!

LP, Urša
Uporabniški avatar
 majcha72
#149945
V gužvi tega tedna sem se šele danes toliko srečala, da sem spravila na kup fotografije s piknika. Spotoma jih bom dopolnjevala s podnapisi, pa kakšno bo treba še malo pofotošopat...
Če kdo od udeležencev piknika kakšno želi, mu jo rade volje pošljem. Na željo jih tudi umaknem.

Ob pregledovanju sem se spomnila še nekaj reči, ki jih še nisem zasledila v poročilu.

"Sosedovi" so se vmes nekaj preganjali s kolesi. Eden med njimi je imel tako kapico, kot jo ima na TF uporabnik samostojni. Samostojni, sori, ker sem te "postavila na ogled", ampak kaj naj, če maš tako posrečeno kapco...

O špljoskotih pa drugič, zdajle sem opazila, koliko je že ura. :?
Uporabniški avatar
 Miha65
#149980
Ja zdajle sem vas sele najdu, kar pa ni nic nenvadnega, ker mi vedno zmanjkuje casa, da bi brskal po TFju.

UGLAVNEM, resnicno hvala vsem, ki ste kakorkoli prispevali k veselemu dogodku alias Piknik Polzje Sekcije.

Bilo je zelo prijetno celotni zasedbi z nase strani (bilo nas je kar 5 primerkov).

In se nekaj - kar brez clanarine ste me vzeli zase... :shock: :wink: res lepo, sem ze mislil, da imate kaksne obrazce, pa posebne postopke za sprejem v sekcijo...

Vsekakor se bom trudil v vasi druscinei vse dokler ne skinem dol vsaj prvih 10kg.. ostalo gre potem menda lazje :lol: :lol: :lol: .. na piknik bom pa se vedno z veseljem prisel !
Uporabniški avatar
 lenči
#149986
Miha, saj važno je, da si prišel na piknik :wink: :lol: . Članarina je pa udeležba na naših temah in pa seveda pikniku, tko da si jo itak lepo prispeval :wink: .

Jaz pa povem, da je šlo prvih 10 lažje, kot sedaj ta drugih, bo treba kar migat :lol: .

Majcha hvala za fotke, samo res, tisti ovinki so pa utrudili torto tko kot kilometri Polžke :wink: :lol: .
Uporabniški avatar
 majcha72
#150002
lenči napisal/-a:Majcha hvala za fotke, samo res, tisti ovinki so pa utrudili torto tko kot kilometri Polžke :wink: :lol: .


Ja jaz to že ves čas razlagam... :lol:
Dobra je bla pa vseeno. ;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA